Přejít na obsah

Nejdou otevřít dveře


Kokeš

Doporučené příspěvky

ide to dať dole, musiš vytiahnuť kluku a tá záslepke v ktorej je reprák ak máš vzadu repro ide dať ihlou do pripravenej dierky pichnutím vybrať, ale treba opatrne samo. Už mi ten jazýček v nútri raz praskol a nedržalo to potom.

Ak ten kryt vycvakneš, celu klučku držia po obvode zapadky ktoré si lahko všimneš pohladom dnu, tie vpáčiš do stredu otvoru čo ti vznikol a postupne ju vycvakneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vím taky, že to je průser...

Auto ještě v záruce a když s tímhle přijedu do servisu, tak ze mě radost mít nebudou...

No, jestli ale zjistí, že jsi do toho vrtal, tak se se záruční opravou rozluč a budeš to muset zacvakat. Já něco takového platil taky, normálně zjistili, že jsem do toho vrtal. PF 2008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

tak jsem prijel domu a uz kdyz jsem nastupoval tak nesli zavrit dvere ridice.

Tak jsem je promazal parkrat snima bouchnul otevrel/zavrel a zacalo fungovat

pak jsem odjel domu a doma jsem dvere vubec neotevrel. Nestalo se Vam to?

dvere se zamykaj odemykaj kontrolka ve dverich funguje ale proste nejdou otevrit dvere u ridice

za klicku zevnitr taham a nic z venku taky oteviram a nic. Pritom citim ze za lanko taham ale vubec nevim kde je problem.

Nevite aspon jak ty dvere otevrit?

diky za jakekoliv info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobné sa mi stalo ked som menil klučky a moc saom našponoval to lanko naviazané na klučku a oi zamknutí centrálom ani pohnúť. V inštalač manuáloch som aj foto dával tuším, išlo o to že som povytiahol klučku a skrutkovačom som podpáčil ten plastový trn na tom lanku v klučke trochu dovnútra o pár zubov..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Čaute-nevie niekto poradiť,nestalo sa to už niekomu? Prešiel som celé fórum,ale radu-tip som nenašiel. Menil som mikrospínače na zámkoch dverí a posledné PP od spolujazdca sa mi zasekli. Zostali pootvorené, ako keď ich slabo pribuchnete. Zámky som vždy vypral, namazal, odskúšal ich vo dverách, všetko šlapalo. Centrál mi funguje manuálne aj diaľkovo, odistiť sa dajú aj z vnútra aj z vonka, ale nejdú otvoriť. Dá sa snima iba pomykať :prc: tak 5 mm, len ich nechcem privrieť úplne. Dajte radu. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za pokus to stojí, ale neviem. Zámok som vyčistil, premazal, pri otvorených dverách fugoval ako hodinky. Mám ešte jeden tip, nemám namontovaný plech vo dverách ( sťahovačku okna, musím vymeniť plastový držík spúšťania okna) ale nasadil som tapacír. Možno z vnútra dverí by to šlo odystiť. Len musím vymyslieť ako rozobrať tapací pri zatvorených dverách.

Idem skúsiť vyraziť ich pri zatiahnutej páčke, drž palce a vďaka za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím všechny, potřebuji demontovat zadní výplň dveří protože mám mokrý tapec když prší. Vše se tu už řešilo, vím jak na to, mám nakoupený silikon OK. Pročetl jsem vše ohledně sundávání tapecu - čím začít, vyrobil si šperhák na vyndání madla dveří, mám stáhnuté schémátka.. Jenže ten tapec tam furt drží jak přibitý a já ho nemůžu za nic na světě sundat, ze schémat tento detail není nakreslený ani popsaný. V předních dveřích jsou dole šrouby tapec se snadno odehne (což by na podmazání silikonem stačilo) ale vzadu? Sundal jsem krytku u kliky otvírání dveří a vidím že tam je nějaký systém asi „cvak-klik“ kterým tapec v několika místech pevně drží k tomu plechu ale jak tam drží? Mám nějak vynaložit sílu aby ho oderval? Myslel jsem si, jak akčně vyřeším zatíkaní do dveří a ztroskotal jsem na začátku. Připojuji foto te spojky která tapec drží je to focené přes otvor po krytce při otevírání dveří. Ze schémat zase vím že těhle spojek je tam po obvodě několik. Pokud se tu už někde opravdu detailně řešilo, tak se omlouvám a budu vděčný za odkaz.

Ivos

post-18074-1217001926_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn trhni trhám s tím a kolébá se celý auto, přece musí být snadnější cesta. Je to přitáhnutý k těm dveřím že tam nejde ani špejle strčit. svítil jsem si tam baterkou a viděl že tam na te straně jsou 3 pod sebou ale každý natočený jinak. Mě by stačilo to ze spod odtáhnout abych to vymáznul tmelem (nemusím to sundávat durch cele) . Když s tím teda trhnáš co ti zůstane na tepecu? přikládám schémátko. Tapec (4) je spojený pevně s tím uchytem (3) ten pak drží pomocí takové spojky(5) s plechem(1) a mezi tím je těsnění (2). Co všechno je za plechem a jak to tam vypadá nevím. co po odtrhnutí zůstane na tapecu? Vytrhne se i spojka (5)? Díky za pomoc.

post-18074-1217010571_thumb.jpg

Editováno: , autor: Ivan Vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...