Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Dodělával jsem teď o víkendu Maxidot do FII, původně tam byly budíky bez pal. PC, takže jsem měnil i páčky. Přizpůsobení a nakódování proběhlo ok vše funguje až na takový malý detail, že pal. PC nereaguje na ty tlačítka na pravé páčce. Další chybka je že se oboje zadní dveře zobrazují jako pravé přední a ne tam kde se mají.

Je to potřeba nějak nakódovat, nebo tam chybí dráty, anebo je špatně něco jiného?

Jěště bych se chtěl zeptat kde má být ve FII namotnované teplotní čidlo a kam mají vést kabely?

Dík za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samý problém (který mě ale nějak moc netrápí) - jakékoliv otevřené zadní dveře se zobrazí jako pravé přední. Auto jsem měl původně bez pal. PC a zobrazovala se mi signalizace otevřených dveří (jen že jsou otevřené nějaké dveře).

Btw. dodělával mi to honza72, tak jej zkus kontaktovat, možná by ti byl schopen poradit ;)

edit: teplotní čidlo je jako u FI - u levé mlhovky, případně tam kde mlhovka má být, jestli tam není:

post-5841-1221455983_thumb.jpg

Editováno: , autor: PMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík

profor: Díval jsem se i v sekci FI, našel jsem jen zapojení pro předfaceliftovou. Tam byla také v motorovém prostoru svorkovnice do které šlo čidlo tady to neumím najít. Indikaci otevřených dveří jsem měl, ale byla to pouze jedna kontrolka, že je něco otevřené, tak jak psal PMA.

PMA: dík, budíky mám také od honzu72, jen jsem dělal na autě toho víc tak jsem si to nechával vše najednou.

Jěště to shrnu pro případné další hledače:

- téma k maxidotu na FI je http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=6818

- zapojení tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...6818&st=100

- pinout je zde http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...6818&st=400

Nevím jestli je to úplně stejné i u FII ale z větší části by snad to mohlo sedět. Ty dveře zatím nevím jak vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je tá teplota naprosto identická ako na F1 ako 90percent FII.

No pozeral som schémy a každé dvere sú zapojené samostatne a teda to asi rieši BSG že to dáva dokopy. ale je otázka akú BSG máte? 6Q2? 6Q1? ja som mal 6Q1 z Roomu a dvere mi ukazovalo káždé zvlášť a teda ok.

chcelo by to urobiť z vašej strany jednu vec: bytiahnuť BSG a merať pípakom na pine spolujazdcových dverí a otvárať aj ostatné dvere. Ak by bípalo aj pri zadných dverách, schémy asi klamú čo je nepraavdepodobné ale sú dvere spojené teda zadné spolu s prevými prednými.

Skôr by som to videl na 6Q2, tam boli na FI iba dvojo dverí pripojených a možno práve nevie zadné dvere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad tim jsem taky premyslel, ze kdyz se u classicu neuvazuje o montazi maxidotu, tak jsou zadni zapojene na prave predni. K tomu mereni nemam vybaveni ani know-how, takze co doporucis? Zkusit tam hodit BSG z lepsi vybavy?

Editováno: , autor: PMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BSQ je 6Q2 asi to bude opravdu tím, až se zas jednou dostanu někam kde se můžu hrabat v autě tak to jěště zkusím, na sídlišti to nechci rozebírat.

Neumí to asi téměř nic, ani komfortní spínání na zadní stěrač tam nejde nakódovat ;(

Při výměně BSG stačí vyměnit kus za kus a nakódovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
Dneska se mi najednou uprostřed dne vypla horní třetina MaxiDotu ( zobrazuje stanici nebo číslo skladby na CD). Vyzkoušel jsem všchno možné, ale stále se nic nezobrazuje. Ta část je sice podsvícena, ale to je tak všechno.

Když by měl někdo nějakou radu, tak sem s ní. Díky

Zdravím,

mám dotaz ohledně zobrazení MAXIDOTu na otevření přední kapoty (víko matorového prostoru). Dle návodu by mělo být toto zobrazeno podobně jako boční dveře a 5-té dveře. Ale Maxidot se při otevření kapoty ani nerozsvítí :help: Upozorňuji že auto není vybaveno alarmem a jde o výbavu sport. V motorovém prostoru jsem nenašel žádný spínač,ale měl by tam být i z jiného důvodu-při kontrole hladiny oleje v motoru palubní PC. pozná zda byla kapota otevřena.....

Děkuji za reakce a informace k osvětlení celé "záhady" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu rozumím (stejně jako 5-ky) ,ale mě se ta kapota nevybarví ! pokud vše zavřu a otevřu kapotu motoru tak prostě nic (zhaslý MAXIDOT by se měl rozsvítit,jako u ostatních dveří). Pokud už svítí z důvodu otevřených dveří a přidám kapotu,tak taky nic....

platí to co jsem psal před tím - nemám alarma a vypínač by tam stejně měl být.... ;)

Vám to kolegové funguje ??? Díky

Editováno: , autor: foromen
NECITUJ předešlý příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podla mna tam ziaden spinac nie je. A preco by mal byt koli hladine oleja? Tomu nejak nechapem. mozes objasnit? Dik

Ahoj, spínač by tam měl být, protože Návod k obsluze píše v kapitole o palubním PC a multifunkčním displeji,že při hlášení hladiny oleje (check oil level) palubní PC pozná zda byla kapota motoru otevřená na déle než 30s -pak hlášení zruší a podle nedolití oleje hlášení opakuje.Takže pokud zde existuje tento spínač,nemusel by tady být žádný jiný a v pohodě by zmáknul i to zobrazení otevřené kapoty :):)

Co myslíte ? Je tam ? (u alarmu bude asi přímo v zámku :palec2: )

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u original alarmu to asi dava zmysel ze tam spinac byt musi. Ale to si ma zaskocil alespilot ze by tam mal byt aj bez toho. Ale mne urcite prednu kapotu nehlasi. :( A asi nikomu kto nema original alarm domontovany. Neviem ci je to zamer alebo lenivost nakodovat...ak by tam spinac bol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla teba, vyzerá to ako origo? haha toto keby som videl u predajcu tak to auto nekúpim.

Origo spínač tam buď máš alebo nemáš a je práve v zámku, tak sa kuknite či vám zo zámku vedú káble.

A to tvrdenie návodu sa mi nezdá, resp je to kravina, tak si to zoberte, na základe čoho hlási maxidot stratu oleja (alebo jeho tlaku?) na základe nejakého snímača a teraz tá inak dosť kritická hláška sa zruší len na základe toho že otvorím na 30 kapotu???????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, v pohodě "-) jsme tu abychom dali hlavy dohromady.

Taky si myslím,že spínač by měl být v zámku a stejně tak,že tam není :-( jenže návod k obsluze máme všichni a tam to v souvislosti s olejem je. (sám bych si to snad ani nevymyslel).

Schválně tam koukněte.... tak a co si o tom myslíte teď ? ;)

Editováno: , autor: foromen
NECITUJ předešlý příspěvek. Čti pravidla.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tou kapotou na Maxiku jste mě zaskočili. Mám Maxika domontovanýho, zadní dveře se vybarvují. Ale na tu kapotu jsem se nedíval. Tak až to okouknu, dám vědět.

P.S. Tak jsem to byl okouknout. Maxik na otevření kapoty NEREAGUJE. Prohlížel jsem zámek kapoty i kapotu, ale žádný spínač jsem nenašel. Mám výbavu STYLE. Je ale možný, že pokud je Maxik už z fabriky, spinač tam bude.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...