Přejít na obsah

Kontrola tlaku v pneumatikách


Diamant

Doporučené příspěvky

Ja nevim. Koupil jsem skauta a doma sem po koupi menil spoustu veci a dofukoval kola a jedno zadni melo jen 1,5 tak jsem vse dofouk na psany hodnoty a pak se tohle rosvitilo a porad to sviti. Tak jsem zjistoval co a jak a vsichni psali ze na to maj tlacitko ale ja bohuzel ne a tak zjistuju co s tim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Falken napsal:

Ja nevim. Koupil jsem skauta a doma sem po koupi menil spoustu veci a dofukoval kola a jedno zadni melo jen 1,5 tak jsem vse dofouk na psany hodnoty a pak se tohle rosvitilo a porad to sviti. Tak jsem zjistoval co a jak a vsichni psali ze na to maj tlacitko ale ja bohuzel ne a tak zjistuju co s tim. 

Koukni do manuálu, kde není tlačítko, tlak se ukládá v infotainmentu. 

"Uložení tlaku v pneumatikách a zobrazení v infotainmentu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj,nevěděl by někdo na který pin se připojí tlačítko u jednotky 1K0907379AH. Mám několik různých schemat pro modelový rok 2009,ale ani jedno neodpovídá zapojení mé jednotky. Moje jednotka má zapojenou datovou linku CAN na pinech 4a5 a takové schema nemám. Jedná se o octavii 2009fl s motorem BKD. Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 1. 2017 na 21:07, Falken napsal:

Ja nevim. Koupil jsem skauta a doma sem po koupi menil spoustu veci a dofukoval kola a jedno zadni melo jen 1,5 tak jsem vse dofouk na psany hodnoty a pak se tohle rosvitilo a porad to sviti. Tak jsem zjistoval co a jak a vsichni psali ze na to maj tlacitko ale ja bohuzel ne a tak zjistuju co s tim. 

Osobě mam TPM dokódované. Takže tlačítko nemám. Nastavení po dofoukani gum mam přístupné v menu maxodotu. A funguje to dobře. Dvakrát už  jsem pichnul a TPM hlásil ze mam zkontrolovat prave zadní kolo ještě dříve, než jsem si podhuštěného kola stačil všimnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník

Ja to mam dokodovane, kontrolka sa rozsvieti pred startom ale v maxidot menu to nemam.

Kodoval som to len v ABS jednotke, v budikoch nic.

Ako to dokodovat do maxidot menu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...