Přejít na obsah

Infotainment Columbus 10


Doporučené příspěvky

ok. Včera som absolvoval cestu ca 500km - tak ako píšeš, objavujú sa body v okolí cesty, napr. železničné stanice, kostoly, cintoríny, ČS, niektoré markety (Lidl, Tesco a pod).

Toto funduje u mňa pri zväčšení mapy na ca 300m na mierke vľavo dolu. Nabíjačku som špeciálne nestretol žiadnu a určite som nejaké míňal v okolí cesty.

Nastavenie mám takéto:

- dynamickú zmenu mierky mám vypnutú. Ručne mám nastavené určité zväčšenie ktoré podľa toho či poznám cestu a navigáciu používam len z dôvodu dopravnej situácie alebo chcem vedieť čas príchodu napríklad na jednanie alebo si ho urobím väčšie ak potrebujem vidieť ulice kam mám odbočiť v neznámom prostredí.

Tu by som upozornil na spôsob zväčšenia mapy - nie je v návode ktorý som robil a bolo by ho treba doplniť - ak obrazovku roztiahneš prstami v uhlopriečke tak sa po pár sekundách vráti naspäť do pôvodnej mierky. Ak chceš aby zväčšenie zostalo zachované, je potrebné prstami roztiahnuť mapu len v zvislom smere!

 

- z POI mám vybrané (na obrazovke preferencie "zapnuté" prepínačom) len ČS, OMV, Parkovisko, nemocnica, servis škoda, bankomat. Tzn. POI, ktoré buď vyhľadávam často v okolí - OMV (máme tankovacie karty OMV takže potrebujem prioritne túto ČS), parkovisko, alebo sa môžu hodiť v kritickej chvíli - nemocnica.

tieto POI (max 6) sú zobrazené ako ikonky v menu hľadanie cieľa.

 

Napriek tomuto nastaveniu sa v mape pri jazde zobrazujú od zväčšenia 300m rôzne POI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma nekdo navod jak vypnout po kazdem startu nabidku: Je nutny dodatecny objem dat.

Kdyz v menu vypnu Streaming pres integrovane datove spojeni (esim), tak se hlaska zmeni na: Neni spojeni WLAN k externimu hotspotu. U Bolera s doinstalovanou navi to nedela. Pokud pripojim auto k wifi, tak taky ok. Mozna je to k vuli web radiim, nevim…. Menu jsem uz  prolezl xkrat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Komu funguje přehrávání videa z USB? Já zkoušel různé formáty, rozlišení, bitrate..., ale stále mi hraje jen zvuk. Ne že bych to potřeboval, ale pro děcka by se to někdy hodilo... Specifikaci podporovaných souborů jsem pro MIB3 zatím nenašel.

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 8. 2023 na 22:13, Tomas_cz1 napsal:

Ma nekdo navod jak vypnout po kazdem startu nabidku: Je nutny dodatecny objem dat.

Kdyz v menu vypnu Streaming pres integrovane datove spojeni (esim), tak se hlaska zmeni na: Neni spojeni WLAN k externimu hotspotu. U Bolera s doinstalovanou navi to nedela. Pokud pripojim auto k wifi, tak taky ok. Mozna je to k vuli web radiim, nevim…. Menu jsem uz  prolezl xkrat. 

Tak si do dněšního dne dopisuji s podporou o možnosti zrušit otravné hlášky o dokoupení dat atd. a nakonec jsem to během pár minut vyřešil sám. Kdo má zájem deaktivovat (či aktivovat) webové radia:  5F multimedia - adaptace - function_configuration_radio - online_radio - native_hmi_only (puvodní hodnota = zapnuto) - změnit na deactivated. 

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zatím jsem nenarazil na auto, které má loga rozhlasových stanic v pořádku (SW1941, MR22 a 23). Najde se tady někdo, komu všechny loga fungují? Pro ověření nejlépe např. moravské Krokodýl a Jih. ŠA mi napsala, že u nich problém není, že to dané radiové stanice nepodporuji, což je pěkná hovadina. Potřebuji najít někoho, komu to funguje. (stačí foto). Dík.

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Neexistuje nějaká cesta, jak donutit navigaci, aby si stáhla aktualizaci map? Infotainment Online mám placený, vše funguje, data vidí (aktualizace aplikací stahuje atd), ale mapy se mi zasekly na 23.1 :( přestože podle screenshotů jsou mezi lidma verze mnohem novější... 

 

EDIT: tak .. asi dobrá karma. dneska večer se sám od sebe aktualizovala mapa na 12/2023 ... No, asi to ta navigace tady čte.

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jsem nový uživatel OCT4. Vyrobeno v únoru 2024 a mám verzi HW H67, SW 1969. Měl jsem velké obavy po přečtení fóra, ale zatím se mě zdá systém celkově svižný oproti kolegovu Kodiaku. Dnes po update iOS 17.4 se zobrazuje Apple navigace taky ve virtuálním kokpitu a na headup display. Vestavěná škoda navigace mi příjde fajn, asi není důvod používat tu Apple, jen síla zvyku :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...