Přejít na obsah

nase silnice vs. geometrie a podvozek


Feryn-

Doporučené příspěvky

ahoj vsichni, chtel bych se vas zeptat na jednu vec, docela me to vzdycky vystrasi, taky se vam obcas stava ze nejak zadrete podvozkem, ze napriklad jedete moc rychle, nevsimnete si hrbolu a jakoby necim malinko zadrete, me se to stalo ted 2x za sebou a mam docela strach, vsechno funguje na 100%, zvuj motoru je super, koukal sem na podvozek a vypada to v pohode a nic z toho netece, ale stejne mam obavy, jestli tam nemuze byt nejaka skryta vada...pak sem se koukal a vetsinou se asi zadre tema plastovyma krytama ze jo?...a pak jeste u zadnich kol jsou docela nizko ty pruziny tak tema sem taky asi jednou zadrel o silnici, ale je to kov jako krava, to by melo neco vydrzet ne?...diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslim podvozkem jako komplexne, i tema plastovejma krytama...a jinak ten dlazdenej retarder sem vzal v 80km/h a docela pecka, ale vse je do ted v pohode....ale me jde spis jen o to jestli se vam taky obcas stane ze necim jako zadrete nebo ze se nejak dotknete diky nerovnosti spodni casti auta silnice, atd?...jeslti jsem jedinej komu se to stava:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked vychadzam z jednej garaze tak sem tam suchnem plastovym spodkom, ale je to dopohody.

Na cestach mi skor vadia vymole po zime, kedy ich clovek zbada na poslednu chvilu a to aj pri maximalnej obozretnosti a vleti do nich, tak to je rana pre podvozok ako vysita pocnuc tlmicom, zavesenim, gulovymi capmi, konciac loziskom, silentblokom diskom a gumou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Feryn-: No bezne pri jizde o silnici nedru, nestalo se mi to jeste ani jednou. Jezdim po strednich cechach, koberce na silnicich tady teda nemame, ale abysme dreli podvozkama o zem, to teda zdaleka ne.

Kde jezdis? Mas to snizeny?

Ale uprimne, clovece, kdyz vezmes retarder v 80km/h, co cekas?

Tomu autu davas peknou cocku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už měčím drbneš o zem, tak to bude náprava ev. ramena na předku, jinak po snížení mám v těchto místerch od země 12 cm a škrtnul jsem dvakrát a to vždy o vymačkanej asfalt - vyjeté koleje, ale byl jsem 100% naloženej, snížení -30mm, takže i po snížení v poho a škrtnout klasikou off roadem se mi nepodařilo nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem tam se nějaká mrda přihodí, ale auta něco snesou. Takže se tím netrap.

:smich:

njo, já jsem jumpnul s "novou" corollou cca několik metrů ze silnice na pole. Stane se, tma, prudká zatáčka, hnal jsem to, takže byla lepší varianta jet rovně, než jít na střechu. A ať je tohle auto sebe_větší srajda, tak úplně vpoho, jen jsem prorazil gumu. Akorát se pak v servisu divili, kde jsem nabral do spodku auta tolik drnů trávy.. :smich:

Editováno: , autor: luckyluck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...