Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

Zdravim

Koupil jsem novou octávku Tour 1,9tdi combi a nák jsem zapoměl na dálkovej centrál:-)

Mam tam centrál,přední okna, palubní počítač včetně dojezdu, manuální klimu.

Pokud jsem dobře pročet fórum abych měl centrál na dálku potřebuju jinou konforní jednotku? Nejspíš 3 generace?

Potřeboval bych poradit jaký číslo jednotky mam shánět?

Mam doma tyhle klíče a zajímalo by mě jestli mi k něčemu jsou nebo jestli mam shánět i klíče k tý jednotce.

730-955-00 433mhz 5FA 007 680 (dvoutlačikovej)

SFA 009259-10 (vystřelovák z fabie) 434mhz

předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dovolim si pridat dalsi poznatek kolem vymeny komfortky. Je to pomerne zasadni problem

Od doby vymeny z 2 gen (mr99) jsem mel dost casto problemy s baterkou( za tyden vybita)

Teprve ted jsem zjistil nasledujici zahadu. Odpojim aku. pripojim, spotreba 20mA. parada !

Zapnu zapalovani. zamcu auto spotreba 300mA !!!!

Dokonce pri zamcenym aute sli stahovat okna zevnitr spinacem. Tak jsem nad tim stravil nekolik dni a konecne se mi to podarilo najit.

V mr99 je ozasena pojistka S6 (jde z 15 napajeni) v Else je napajeni komfortky 3 gen. pres tuto pojistku pouze pro motor AEE. Jakmile jsem tuto pojistku vyndal tak uz pri zamcenym aute nejdou stahovat okna zevnitr a po zamceni spotreba klesne na 20mA.

Takze vsichni , kteri jste predelavali na komfort 3 gen, pozor pokud mate ozasezou pojistku S6, je treba ji vyndat !!!!

kazdopadne doporucuji vsem pripojit ampermetr na baterku, zapnout zapalovani na 20 sekund, vypnout , zamcit auto a zkotrolovat spotrebu za cca 20 sekund. pokud je vyssi nez 100mA, mate tento problem !!!!

Snad to nekomu pomuze. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar,

mam octaviu tour rv. 2005, 2x el. okna, central bez dialkoveho, mam komfortku 1C0 959 799A a chcem sa spytat ze ci tato podporuje dialkove ovladanie, alebo nie?

ak nie, tak tam staci prehrat soft a islo by to? ak hej, tak je niekto zo zapadneho slovenska, kto by to vedel spravit, alebo viete o nejakej firme?

diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, budu předělávat také na 3 gen rovnou.

Mám O1 12/2000 facelift bohužel bez jedinýho okna v elektrice :(

Kvůli tomu se také do přestavby pustím.

Kluci, mám sehnaný za 800 stahovačky i s motorky a mozkem D /ks

potom za 100/ks kabeláž dveří a za 500 799B. Jsou to dorý ceny? co potřebuju ještě, aby mě vše fungovalo?

Počítám s klíči a zámky, jiný tapece a tlačítka plus joystick. Bude potřeba ještě něco jinýho? Uff, to bude práce jak sviňa..:/

a ještě taková hádanka, jaký číslo a označení by mohla mít moje komfort, když pův. vybavení bylo ambiente a mám origo alarm?

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To dolezelk, velmi pekne ti dakujem, odisla mi dioda na podsvieteni tak som, pri tej prilezitosti po dlhom case pozrel forum a nasiel som tvoj prispevok. Mal som presne ten problem, len s tym, ze pri vypnuti zapalovania mi vzdy automaticky odomkol central a tiez nonstop mierne svietili diody v podsvieteni vypinacov. Myslel som si ze bude chyba v komfortke a chcel som sa do toho pustit v lete ale ta poistka problem vyriesila, Zatial to ide paradne, este odskusam dlhodobe. Dakujem ti velmi som rad ze mam s tym pokoj.

- aktualizacia, nejde mi ale zatvaranie okien cez DO. Pred tym to fungovalo nahodne, raz islo raz neslo, ale nejako mi to nevadi.

Editováno: , autor: sysell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mihalusek, ono to robilo vzdy aj ked bolo odomnknute, ked som rychlo zapol a vypol zapalovanie tak to neodomklo, ked som nechal zapnute zapalovanie par sekund vzdy central odomkol. (Par krat sa mi stalo, ze neodomkol ale to tak raz z 50x). Svietili pri tom aj mierne stale vypinace el. okien, neviem ci aj ine videl som len tie mimo dveri vodica, kde su smd.

Teraz som to pozeral po tme a ked odomknem zase slabucko zasvietia ale hned aj zhasnu, taksito ked otvorim dvere na kratko zasvietia a zhasnu. Este zajtra zmeram kolko to zere pri zamknutom aute ale bude to hadam ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cize ak mam Komfortku 799A a mam O1 Tour rv.2007,el predne okna, chcel by som dorobit zadne el okna co presne potrebujem ,stahovacky do zad, dvery by som mal z O1 rv 2000 slo by to? alebo musim dat prehrat eprom Cosbymu na 799B?? 799AH by som taktiez mal k dispozicii

post-31754-1270471663,2454_thumb.jpg

Editováno: , autor: pikkii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Potrebujes zadni jedntoky z auta, ktery melo 3. generaci komfortky, tedy komfortku 799B coz mely auta cca od druhe poloviny r2001, ale je to dost individualni. Jednotky poznas tak, ze konci pismenem D (jako ty tvoje). No a pak potrebujes komfortku 799B pripadne nejakou, ktera ma soft z 799B. 

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...