Přejít na obsah

Dorobenie kessy na zadné kľučky


MaIl

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
V 3. 11. 2022 na 21:09, OnMiT312 napsal:

Dokaze nekdo rici, zda bude mozne dodelat zadni kliky s jednotkou 3Q0 ale s indexem E:

 

Address 05: Acc/Start Auth. (J518)       Labels:| 5Q0-959-435.clb
   Part No SW: 3Q0 959 435 E    HW: 3Q0 959 435 E
   Component: VWKESSYMQB    036 0811  
   Revision: 00036000    Serial number: 042138xxxx
   Coding: 032C0C0E03
   Shop #: WSC 33361 790 00141
   ASAM Dataset: EV_KessyHellaMQBAB 004039
   ROD: EV_KessyHellaMQBAB_004_VW37.rod
   VCID: 3C760C6CB76BA6A696-8068

 

Pokud ano, jiste do toho pujdu.

 

Moc diky

 

Připojuju se s dotazem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číňan nabízí čtyři kliky s eckovou jednotkou, takže patrně jo.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.aliexpress.com/item/1005005053338495.html&ved=2ahUKEwjMrK-It7P-AhWLRvEDHboxCtgQFnoECDwQAQ&usg=AOvVaw1N_v_cUOdsY9WkAW029nQa

 

Stačilo napsat do googlu číslo jednotky, práce ani ne na 20 vteřin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bojler dobrá tak jinak, hned na minulé stránce je příspěvek od leonekkka potvrzující, že to jde.

číňan ty sety ve velkém přeprodává, nevyrábí je a index je čitelný jak na fotce tak v názvu artiklu, takže v tomhle případě bych tomu věřil. 

Ale chápu, že je jednodušší plýtvat cizím časem, než použít google nebo si alespoň přečíst celé vlákno, kord když je takhle krátké...

 

Nechci se hádat ale podle mého skromného odhadu, co se týče úprav na autě bych uvážil jestli termín "sokolík" nepřipadne spíš autorovi. ;)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, ExecutedDonut napsal:

@bojler dobrá tak jinak, hned na minulé stránce je příspěvek od leonekkka potvrzující, že to jde.

číňan ty sety ve velkém přeprodává, nevyrábí je a index je čitelný jak na fotce tak v názvu artiklu, takže v tomhle případě bych tomu věřil. 

Ale chápu, že je jednodušší plýtvat cizím časem, než použít google nebo si alespoň přečíst celé vlákno, kord když je takhle krátké...

 

Nechci se hádat ale podle mého skromného odhadu, co se týče úprav na autě bych uvážil jestli termín "sokolík" nepřipadne spíš autorovi. ;)
 

 

1. leonkova příspěvku jsem si nevšiml. evidentně je to velký problém a omlouvám se za způsobené těžkosti.

2. že číňan něco přeprodává a má něco v názvu artiklu (nebo fotce) je sice hezké vodítko, ale nic to na 100% neznamená (už třeba jenom kvůli SW daného dílu)

3. podstatný a zajímavý je odkaz vložený v dalším příspěvku, tzn. na jeho základě si (nejen já) můžu ověřit, že jednotku nemusím měnit ani aktualizovat - je to hodně zajímavý text

4. diskusní forum, kde si uživatelé vyměňují zkušenosti a informace, nebude úplně ideálním prostředí pro člověka, kterého rozčilují dotazy jiných a má potřebu je poučovat o existenci googlu

 

Já jsem si z toho odkazovaného textu odnesl, že potřebuju dokoupit jen kabeláž, kliky a volný čas. Bohužel to vypadá, že pro číňana je mission impossible vybrat si barvu kliky. Ale prosím, neprojel jsem celý Aliexpress, nepoužil jsem google a tak se o tom skoro bojím mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, bojler said:

4. diskusní forum, kde si uživatelé vyměňují zkušenosti a informace, nebude úplně ideálním prostředí pro člověka, kterého rozčilují dotazy jiných a má potřebu je poučovat o existenci googlu

 

Myslím, že pro dobro nás všech a budoucích návštěvníků by mohlo být každého zájmem udržovat technické sekce bez nerelevantních (není tento případ), duplicitních nebo relativně jednoduše ověřitelných  dotazů  (beru argument, že teda Číňanovi moc nedůvěřuješ)

 

Na volnou diskuzi máme lampárnu 👍

 

Kdyz jsem sháněl nejakou dobu zpět kliky, tak jsem na aliexpresu nenarazil, ze by slo objednat barvu na přání.

 

Po pár měsících přišly kliky s tmavě hnědou metlou, v místním servisu jsem se domluvil zda by mi je bez faktury přestříkali na modrou jak by někomu stříkali auto po nehodě.

 

Prý se jim tam příplatkové barvy objevují poměrně málo ale i tak souhlasili.

 

Bohužel v mezidobí do mě někdo nacouval, takže tím někým co se jim tam objevi jsem byl já sám.

 

@Stanson pamatuj že stejné kliky používá jak vw tak i Seat kteří můžou mít odstín stříbrné o kus jinde.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V technické sekci by se neměly vyskytovat neúplné informace. Odstín stříbrné nemusí mít jen VW nebo Seat, ale i přímo Škoda. Takže spolehnout se na to nedá. V něterých regionech jsou v závislosti na výrobních závodech odlišné barevné palety. Dokonce i jedna modelová řada prodávaná na jednom trhu může mít odlišné barevné odstíny.

 

Příklad: V Rusku vyráběná karosářská varianta má barevný odstín dle VW zvyklostí (a palety), karosářská varianta do Ruska dovážená z CZ závodu má jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...