Přejít na obsah

O1 Zadní lampy facelift na model 1999?


David-pv

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
jestlimyslíš ten co čouhá pod světlem dovnitř (z pohledu z kufru) tak ten trn je od nárazníku, lištičky se povolí šroubkem a vysunou se doprostřed auta.

http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/...dnichSvetel.htm

ten návod je na začátku tohoto tématu, na www.skodaoctavia.cz ho převzali odsud. Kdyby to někdo četl od začátku, všechno by věděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak mám taky koupený faceliftový světla a dnes večer se do toho pustím.

- koupeno v www.obautodily.cz za 1990,- Kč komplet - sada světel s paticí pro žárovky, takže jedno za 995 Kč.

Origo HELLA (Autopal)

- dávám to sem jako typ na koupi, protože origo sadu jsem levněji nikde nesehnal, ŠKODA to má strašně drahý (světlo 1200, patice 440,-) a do čínské repliky nepůjdu.

Nárazník nechám původní a upravím, listy pod světla zkrátím zespodu.

Už se těším na tu krásu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to hned večer udělal 27.3. , výsledek je super.

Použil jsem přesně návod tady ze začátku fóra, moc se to hodilo.

Vše sedlo jako ulité.

Ale bál jsem se, abych něco nezvoral, takže čas předělání asi 3 hodiny.

Určitě doporučuju, octávka vypadá podstatně lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

hoši at nezakladam jinej topic podobnej,tak se zeptam tu ,skousel nekdo nacpat na koktu predface svetla zadni s pašíka?ty novejsi s tema dvema sviticima kolama :)asi to bude pasovat s nejakou mensi upravou asi ne ?nekde sem to totiz videl a nevypadalo ze by tam byl nejakej moc velkej zasah do puvodniho uchyceni ,diky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

taky je tam chci dat ,tyhle zadni svetla se mi libý daleko víc net ty tuningova a tak kdyz zakoupim tu face spodni listu tak by meli zadni lampy bez problemu pasovat jo ... a jak jste resily konektory vzdyt u pred face je blinkr v jine poloze nez u face muselo se to nejak slozite predelat a nebo sli pouzit stare draty a konektory ktere jsou u predface zadnimy svetli diky za rady a odpovedi

edit: tak nic poradne sem to procet a sem a otazky se zodpovedeli sami :)

edit2 :

- mam asi jedinou otazku ta lista ktera se snizuje o deset mm lze koupit nova kdybych ji nejak zkazil abych ji mohl vymenit

- lze ta lista kterou budu zkracovat o deset cm odmontovat od auta , nebo se krati na aute diky

edit 3: chyba opravena na 10mm z deseti cm diky za upozorneni

Editováno: , autor: freelanders
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...