Přejít na obsah

O1 Zadní lampy facelift na model 1999?


David-pv

Doporučené příspěvky

ahojte, kamarat si menil faceliftove zadne svetla za tuningove a faceliftove mi podaroval, avsak bez drziakov ziaroviek, teraz som si precital ze to nepasuje, pretoze je tam pet ziaroviek a na drziaku facelift svetiel su len 4, da sa ten drziak ziaroviek kupit ako zvlast ND, alebo sa to predava iba so svetlami, popripade kde by som to zohnal, dakujem! danhal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Tak jsem včera měnil zadní lampy za facelift, probíhalo to celkem v pohodě až na ty lišty pod světlama. Měl jsem koupený nový ty užší, musel jsem je nalakovat, to bylo v pohodě. Horší bylo napasování, protože ty horní 3 úchyty vůbec nepasovaly, takže jsem je musel odříznou, protože překážely. Taky jsem musel odříznou ten prostřední úchyt spodní. Pak bylo nutný částečně seříznout spodního plastu vycházejícího z nárazníku pod světlem, aby se tam lišty dobře vešly. Pak jsem ještě musel improvizovat, protože pouze na dvou úchytech ta lišta nahoře nedržela a odstávala, tak jsem jí kvalitně přilepil k tomu spodnímu plastu od nárazníku a výsledek je OK. Akorát jsem myslel, že ta lišta bude normálně pasovat. Každopádně spokojenost, zezadu je to úplně jiný auto :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera měnil zadní lampy za facelift, probíhalo to celkem v pohodě až na ty lišty pod světlama. Měl jsem koupený nový ty užší, musel jsem je nalakovat, to bylo v pohodě. Horší bylo napasování, protože ty horní 3 úchyty vůbec nepasovaly, takže jsem je musel odříznou, protože překážely. Taky jsem musel odříznou ten prostřední úchyt spodní. Pak bylo nutný částečně seříznout spodního plastu vycházejícího z nárazníku pod světlem, aby se tam lišty dobře vešly. Pak jsem ještě musel improvizovat, protože pouze na dvou úchytech ta lišta nahoře nedržela a odstávala, tak jsem jí kvalitně přilepil k tomu spodnímu plastu od nárazníku a výsledek je OK. Akorát jsem myslel, že ta lišta bude normálně pasovat. Každopádně spokojenost, zezadu je to úplně jiný auto :palec2:

Když dáváš face světla na předface nárazník, tak je potřeba do nárazníku vyřezat takovej profil a potom už to sedne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Skvělá zpráva :-) Teď ještě sehant někoho se šikovnýma rukama :-)

No Problema!!!!! :) Rád vypomůžu! Já měl světla nová z vrakoviště, ještě zabalená v obalu, za 1000,- jedno, jenže to vrakoviště v Libni už není, jsou někde v Dubči, a neberou mi telefon! No zkus to někde se poptat a domluvíme se na montáži! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si je udelal taky... Akorat jsem peknej debil, samozrejme jsem si spatne precetl ten navod. Seriznul jsem ty listicky a pak jsem se divil jaktoze mi nepasuji na ten naraznik... Tak jsem nevedel co s tim a skoncilo to tak, ze jsm (blbec) urval ty horni uchyty... Pak jsem se vratil domu, precetl si to jeste jednou a zacal se chytat za hlavu :kuk:

Husty vsak je, ze jsem nejak silou tam narval ty svetla, takze uz sice bez tech listicek, ale vypadalo to fakt lepe.

Takze dalsi den jsem zas jel do toho vrakace, kdyz uz jsem tam byl, strelil jsem jim svoje stare svetla za 200kc obe a za 100kc si koupil nove listicky (samozrejme kazda v jine barve) to zbyle kilko jsem mel akorat na naftu )

450 me stala barva a lak, nastrikal jsem je, pak jsem trochu improvizoval a zacal rezat. Mno musim se priznat, ze tam jsem udelal dalsi chybu, misto listy jsem si uriznul prst :palec2: , jeste ze tam byla mlada, takze hura na pohotovost, 1 steh ) No a pak na dalsi den po tom co jsem se desne opil aby to moc nebolelo jsem to dodelal.

Ale stalo to za to... Auti vypada pekne, ted uz jen cekam na nove gumy na moje 17 kola co uz cekaji v garazi, nazout, predelat predek na face lift s RS naraznikem a hura do sveta ))

Mimochodem ty svetla na vrakaci staly 750 kazde, sice prej pouzite, ale kdyz mi ukazoval nove, tak se musim priznat, ze jsem nevidel zadnej rozdil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si je udelal taky... Akorat jsem peknej debil, samozrejme jsem si spatne precetl ten navod. Seriznul jsem ty listicky a pak jsem se divil jaktoze mi nepasuji na ten naraznik... Tak jsem nevedel co s tim a skoncilo to tak, ze jsm (blbec) urval ty horni uchyty... Pak jsem se vratil domu, precetl si to jeste jednou a zacal se chytat za hlavu :kuk:

Husty vsak je, ze jsem nejak silou tam narval ty svetla, takze uz sice bez tech listicek, ale vypadalo to fakt lepe.

Takze dalsi den jsem zas jel do toho vrakace, kdyz uz jsem tam byl, strelil jsem jim svoje stare svetla za 200kc obe a za 100kc si koupil nove listicky (samozrejme kazda v jine barve) to zbyle kilko jsem mel akorat na naftu )

450 me stala barva a lak, nastrikal jsem je, pak jsem trochu improvizoval a zacal rezat. Mno musim se priznat, ze tam jsem udelal dalsi chybu, misto listy jsem si uriznul prst :palec2: , jeste ze tam byla mlada, takze hura na pohotovost, 1 steh ) No a pak na dalsi den po tom co jsem se desne opil aby to moc nebolelo jsem to dodelal.

Ale stalo to za to... Auti vypada pekne, ted uz jen cekam na nove gumy na moje 17 kola co uz cekaji v garazi, nazout, predelat predek na face lift s RS naraznikem a hura do sveta ))

Mimochodem ty svetla na vrakaci staly 750 kazde, sice prej pouzite, ale kdyz mi ukazoval nove, tak se musim priznat, ze jsem nevidel zadnej rozdil ;)

člověče když se daří tak se daří, co?! Tak ale hlavně že máš hotovo a vládne spokojenost. Škoda, že návod nepomohl hned napoprvé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky, já mám 1,6 74kW nicméně ročník 97. Myslíte si, že i mně půjdou faceliftové zadní lampy? A nějak jsem nepostřehl, kdo že je tu na fóru nabízí... případně, kde jinde je sehnat... Předem díky a omlouvám se za tupost.

Samozřejmě, že ti tam půjdou a celý návod s tím co potřebuješ a co musíš změnit je na začátku tohoto tématu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...