Přejít na obsah

Upevnění navigace MIO


basil

Doporučené příspěvky

Já mám navigaci na husím krku na skle vlevo od budíků a vychází to úplně v pohodě na dosah, nemusím se k tomu vůbec natahovat, než když je to uprostřed. Navíc můžeš kabely vést hned do A sloupku nebo k pojistkám a netahat je po celé palubce.

Zkoušel jsem umístění i někde mimo okno, např u radia, ale tam je to nepoužitelný. Pokud na to chceš koukat, na dlouho odvracíš pohled ze silnice před sebou.

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám navigaci na husím krku na skle vlevo od budíků a vychází to úplně v pohodě na dosah, nemusím se k tomu vůbec natahovat, než když je to uprostřed. Navíc můžeš kabely vést hned do A sloupku nebo k pojistkám a netahat je po celé palubce.

Zkoušel jsem umístění i někde mimo okno, např u radia, ale tam je to nepoužitelný. Pokud na to chceš koukat, na dlouho odvracíš pohled ze silnice před sebou.

tohle je podle mě nej řešení -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem naprosto spokojený. Mohu jen srovnávat s TomTomem který jsem mněl asi 1/2 roku a MIO mne vyhovuje lépe, ale je to věc názoru. Někdo zase říká opak B)

MIO má dost funkcí navíc a hlavně je skladnější při přenosu. Dáš ho jednoduše do kapsy a je to, což velký TT neumožňoval. Zatím jsem s ním jezdil po CZ, Rakousku a Německu a vždy mi navedl tam kam jsem potřeboval. :)

Jak říkám u mne pro mio vyhrála hlavně ta skladnost a to že jednoduše používám jak ve Fábce tak i na motorce, kde řeším při dešti, že jí šoupnu pod fólii na tankruksak a je chráněná i proti dešti. To kůli velikosti TT a jiných navigací nemohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám navigaci na husím krku na skle vlevo od budíků a vychází to úplně v pohodě na dosah, nemusím se k tomu vůbec natahovat, než když je to uprostřed. Navíc můžeš kabely vést hned do A sloupku nebo k pojistkám a netahat je po celé palubce.

Zkoušel jsem umístění i někde mimo okno, např u radia, ale tam je to nepoužitelný. Pokud na to chceš koukat, na dlouho odvracíš pohled ze silnice před sebou.

tohle je podle mě nej řešení -_-

Když jsem uvažoval kam dám panel, od HF Parrotu, tak jsem ho tam chvíli vozil jen tak provizorně a zkoušel. A nakonec vyhrálo taky umístění vlevo vedle přístrojů - je to krásně po ruce a k silnici má člověk očima taky mnohem blíž než zprostředka. Pro navigaci bych nevolil jinak... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Máte někdo zkušenosti s upevněním navigace pomocí tohoto klipu

http://moto-club.cz/drobecek/gps_mio_c710/...octavia5_03.jpg

http://moto-club.cz/drobecek/gps_mio_c710/...octavia5_05.jpg

respektive http://www.profitec.cz/zbozi-SAFETY-CLIP-2-47-1984

nevím jestli si to mám objednat, upevňuje se to bez vrtání, což je super.

Ale netuším jestli je to nejvhodnější poloha. Nebo případně by se ten klip

dal použít i pro mobil. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sorry ale ja by som ťa zabil za tie šroby do palubky...ten človek čo si to dal ak to nejsi ty nema cit k tomu autu ale vobec...

Kucí, pokud máte nějaké "vychytané" uchycení TÉTO navigace v autě, hoďte mi pár detailních fotek do emailu drobecek@moto-club.cz a já je vystavím pro inspiraci ostatním majitelům SEM wink.gif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak pridám svoju trošku :-)

včera som dokončil uchytenie držiaku DICOTA KEEPER Mini do autíčka a po dlhom rozmýšlaní som zvolil nasledovnú variantu ktorá je na obrázkoch.

Z držiaku som musel odstrániť pôvodnú nohu a kĺb je pritiahnutý na ofuky ako to na obrázkoch vidíte

post-3171-1196976108_thumb.jpg

post-3171-1196976146_thumb.jpg

post-3171-1196976169_thumb.jpg

post-3171-1196976202_thumb.jpg

post-3171-1196976262_thumb.jpg

post-3171-1196976283_thumb.jpg

post-3171-1196976356_thumb.jpg

post-3171-1196976416_thumb.jpg

post-3171-1196976440_thumb.jpg

post-3171-1196976461_thumb.jpg

post-3171-1196976501_thumb.jpg

post-3171-1196976533_thumb.jpg

post-3171-1196976567_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odrezal som to, zapiloval do roviny a dostal som sa tam k tomu závitu ktorým to priťahuješ (ten kĺB).

Môj terajší uchytávací šróbik je 3mm lebo ten čo je tam origo je zrejme USA norma a nepasoval mi tam žiadny.

som rozoberal aj aj cez nedelu a ako si to stiahol z goosnecku? odstikol?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...