Přejít na obsah

Vylepšování aut x názor přítelkyně


camron

Doporučené příspěvky

Jasně, to je všude stejný. Já musím ženě citlivě vysvětlovat, že díky fóliím na sklo nebude psům v kufru horko, atp. Ve finále mi sice vždycky řekne, že to jsou moje peníze a že jí je to jedno, ale předchází tomu povinné ksichtění atd.

Teď jenom přemýšlím jak jí vysvětlit výhody CIMBU chipu a rs spoileru... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby kecela tak ji kopnu do prdele , kazdy ma mit sve konicky a kdyz maji oba dva jine tak si maji navzajem vyhovet.

Vetsi pruser je s otcem, ten neustale nedokaze pochopit proc kdyz on ma na octavii pneumatiky za 1400 kc, tak proc ja musim mit za 3 nasobnou cenu atd atd. a proc moje auto zere 12 litru/ 100 a ne treba jenom 6 ....uff ufff ale ze on ma pomalu v garazi koberec a v bauhause je casteji nez doma to uz mu nikdo nic rict nemuze .))))to je takove moje story vecné -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řeknu asi tak: Manželce je to buřt,vydělávám si na to sám,občas přidá svůj názor ale nikdy mi nevyčetla finance,nýbrž čas který strávím v garáži. Děti,ty jsou v poho občas pomůžou. Tchýně, mega buřt a tchán to přepočítává na obilý,dřevo a hospodářskou zvěřenu. Nejvěčí remcalové jsou z okolí jako jeden kolega v práci pro něj je to mrhání peněz,času a kdo ví čeho,ale sám jde a koupí si třeba foťák za 50000kč jenom pro to aby báby v kostele měli hezkou vzpomínku na to jak je fáterník pokropí vodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pritelkyne funguje krasne...na srazech lesti kolecka....v garazi dela na aute.

Jseš si jistej - není to chlap s prsama? :D

:smich::smich:

já hradím ze svých vedlejších příjmů, takže příjem rodiny nekrátím, manželka chápe auta jako můj koníček a tak jí to je v podstatě jedno, teda do té míry, kdyby se jí něco esteticky nelíbilo, občas si v žertu rejpne, že by chtěla být taky plechovým miláčkem :D

konec konců na její Micru jsme pořizovali šíbr v el., přední a zadní spoilery, obložení "dřevem" přesně podle jejího výběru -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nejsem naštěstí ženatej :D ještě abych byl v mejch letech -_-

ale mojí mladé je to šum a fuk...jen když sem jí ukázal mračítka mattig a kšiltovku BMW tak se zeptala co to stojí a k čemu je to dobrý a pak mi řekla že sem trdloň, že by to dokázala ty peníze využít líp :p

post-18-1166206123.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, to je všude stejný. Já musím ženě citlivě vysvětlovat, že díky fóliím na sklo nebude psům v kufru horko, atp. Ve finále mi sice vždycky řekne, že to jsou moje peníze a že jí je to jedno, ale předchází tomu povinné ksichtění atd.

Teď jenom přemýšlím jak jí vysvětlit výhody CIMBU chipu a rs spoileru... :smich:

hehehe, nemas ty tu moju za zenu ????

:smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, to je všude stejný. Já musím ženě citlivě vysvětlovat, že díky fóliím na sklo nebude psům v kufru horko, atp. Ve finále mi sice vždycky řekne, že to jsou moje peníze a že jí je to jedno, ale předchází tomu povinné ksichtění atd.

Teď jenom přemýšlím jak jí vysvětlit výhody CIMBU chipu a rs spoileru... :smich:

No to je jasny ... chip u CIMBU = mensi spotreba a RS naraznik = mensi odpor vzduchu = mensi spotreba ;-) Ja myslim ze to je uplne jasny ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pritelkyne funguje krasne...na srazech lesti kolecka....v garazi dela na aute.

Ta moje na srazu taky leští jako divá... Jenže málokdy má čas jet se mnou... Jinak mám v ní naprostou podporu... minule jsem jí ukazoval 17" kola, který chci a ona mi řekla že jsou sice hezký ale malý že mám koupit 18"... :kuk: Přesvědčoval jsem jí asi 4 měsíce že se tam zřejmě nevejdou... takže na jaře asi povolí koupit 17" (její hlavní argument je že 16" jsou malý a 17" jen o palec a že za rok stejně budu vymýšlet pí**viny s 18"...) občas taky řekne a dost! všechny peníze strkáš do auta a nic jinýho nikdy nekoupíš ale hned vzápětí řekne hele a tady jsem koukala na tomdle webu mají levně alcantraz... ten interier by se mohl přečalounit... -_- K vánocům jsem si vybral koženej volant a řadičku...

Horší je to skutečně s tátou... ten to nechápe... proč tam dáváš toto a proč toto? kolik to stálo? ty woe já se poseru... takovejch peněz... (cos tam dal za žárovky? to svítí jako kráva... xenony? kolik to stálo? zmiz mi z očí... <_< a nejlepší to bylo posledně... ty jsi sundal letní kola? jj a nasadil jsi na ty drahý disky zimní? jj letní byly sjetý a zimní jsem neměl... ale počkej dyt jsi měl zimní... 14" plechy... ty jsem prodal... a co jsi udělal s těma penězma? no právě jsem koupil tydle zimní 16"... a co budeš dělat v letě?... (nějak jsem zamlčel že si chci koupit nový 17"... naštěstí do tohodle rozhovoru přišla máma a zastala se mě...) (většinu věcí si kupuji ze svého, ale sem tam občas mi něco koupí máma za tátový aniž by o tom věděl... takže hned jak je něco nového tak si táta myslí že to platil on... napadají mě pouze 3 věci co platil... zimní gumy 14" xenony a přední světla... ovšem je to tak že to mám za velkoobchodní nákupku....)

Závěrem???

Přítule výborná, horší je to doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je super téma! Taky se přidam! Můj taťka me ve všem podporuej ať už jak jsem kupoval 17" nebo jsem teď dal do hudby 15000 nebo ať to bylo cokoliv jiného neřekl mi že to jsou vyhozené peníze a to jen proto, že ho auta baví celý život a i on do nich cpal peníze (za komunistu vydělal 1500 a koupil si kola za 6000 střešní okno za 5000 atd) ať už to byl favorit nebo fabia bez problému!

Co se týče moji drahé polovičky tak je to bez jakých koliv problému plně mě toleruje a podporuje NIDKY mi nic nevytkla ani nezákazla! Možná to je tím že spolu ještě nebydlíme ale tomu nevěřím a doufám že i nadále bude tolerantní! A za to ji moc děkuji!Např. tu hudbu mě ona donutila si ji koupit! Takže pohoda!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak s mladou se kterou bydlim to ted asi bude horsi, jelikoz kvuli bydleni nezbude moc penez a to tak moc potrebuju xenony lol

ale nejlepsi je otec a deda...pokazdy slysim ze sem blazen, ze sme radsi meli jet na dovolenou (je pravda ze za kola bychom jeli nekam na 14 dni) a podobny veci. Deda je hustej - 17ky - si blazen to bude zrat, dej tam ty krasny 15ky - odvetil jsem ze to pak nedrzi v zatacce proto budou 18ky, to ho malem polozilo. Pak si vsimnul hudby tak mi rek ze sem guma :) a pak kdyz prisel jeho znamej kterej je orchestru ND tak se posadili do octavky a pustili si bacha. to bych se posral :D a deda jeste rikal jak je to super, ale pustit tam nedejboze nejaky tucani tak sem guma.

pak prijdu v nedeli na chate rano k autu a ono vylesteny, od dedy dostanu pohlavek ze to bylo spinavy ze se na to nemohl divat :) a to deda mel aut desitky, celej zivot v nich jezdil, nakladaky autobusy a ja nevim co jeste (kdyz vypravi o cedstach do syrie tak masakr) a hlavne sam stravil v garazich poradne casu, ale u me to nejako nechape. az pak po chvili povoli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je to stejný, manželka neustále remcá, že je to škoda peněz atd., klukovi se to líbí, dokáže se o tom bavit neustále, holce je to zatím jedno, protože ta se zatím přestala pochcávat. Názory ostatního příbuzenstva mě nezajímají, protože mi na to nedávájí ani korunu. Z domácího rozpočtu to taky neberu, mám svý rezervy :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze je to asi tak ze moje pritelkyne je to nejlepsi co me mohlo potkat... o tuningu se bavime normalne a v garazi hrde se do vseho cpe a chce furt neco montovat a natirat... asi kdybych ji koupim na vanoce kompresor tak by byla schopna mi behem dne prelakovat cely auto... jinak sem rad ze je takova... a ohledne penez mi nic nerika.. jelikoz vi ze neutracim za blbosti a jsou to jen potrebny veci jako elekrika. muzika.... lol jinak mamka nekdy rekne ze at toho uz necham at to strkam do bydleni... ale nikdy mi na to nikdo nic nedal krome ladenyho vyfuku tak ze se nemusim takrikajic spovidat... ale na druhou stranu se taťka sem tam projede a pak prijde a rekne ze nekdo mu to tam chvalil jak to ma pekne udelany... tak me nekdy i zapre a chlubi se, ale mam ho rad lol

Editováno: , autor: mikano1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak s mladou se kterou bydlim to ted asi bude horsi, jelikoz kvuli bydleni nezbude moc penez a to tak moc potrebuju xenony lol

nejdůležitější v bytě je postel :prc: a lednice, takže kup tohle a pak jdi do xenonů ;)

to nam uz chybi jen nalepit listy v obyvaku a kuchyni, jinak mame vsechno ;)

jo sedacku novou a stolek pod TV jeste ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...