Přejít na obsah

Výška sedačky řidiče


basil

Doporučené příspěvky

Řeším teď problém, jestli vyměnit pevnou sedačku řidiče za výškově nastavitelnou pro menší řidičku, která chce sedět výš. Kolega má ve své Fabii výškově stavitelnou, ale zdá se mi, že v horní poloze je ta sedačka stejně vysoko jako moje nenastavitelná, a že celý mechanismus slouží spíš pro snížení než pro zvýšení sedačky. Takže by pak celá výměna neměla žádný smysl. Máte s tím někdo nějakou zkušenost ? Díky předem za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším teď problém, jestli vyměnit pevnou sedačku řidiče za výškově nastavitelnou pro menší řidičku, která chce sedět výš. Kolega má ve své Fabii výškově stavitelnou, ale zdá se mi, že v horní poloze je ta sedačka stejně vysoko jako moje nenastavitelná, a že celý mechanismus slouží spíš pro snížení než pro zvýšení sedačky. Takže by pak celá výměna neměla žádný smysl. Máte s tím někdo nějakou zkušenost ? Díky předem za info.

zdanie klame

tip: porovnaj to s jeho spolujazdcovou a udivis, rozdiel je tam markantny

odpoved: ano bude sediet vyssie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám u svého auta stavitelnou a u služebního pevnou. Připadá mi, že pevná je stejně vysoko jako stavitelná v nejvyšší poloze.

Neni to pravda, pevna sedacka je nekde mezi spodni a horni polohou stavitelne.

Pokud chce tazatel docilit vyssi pozice nez u pevne sedacky, je vymena za vyskove stavitelnou spravny krok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

V autě mám výškově nastavitelnou sedačku, ale zajímalo by mě v jaké poloze se vyrábí ta neseřizovací. Vy co máte obyčejnou sedačku jak vysoko je? Je někde na středu rozsahu seřizovatelné sedačky nebo v její horní poloze??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Kluci, zdá se mi, že mám systém výškového nastavení sedačky řidiče nějakej vyjebanej, protože když napumpuju pákou do nejnišží polohy a pak pumpnu jedenkrát zpět nahoru tak pak můžu zase tak cca 3x pumpnout dolů a sedím níže než před tím. Takto můžu pumpovat a sedím níž a níž a níž až se to šprajcne a pak už to níž nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...