Přejít na obsah

VAG přes USB


kadlec

Doporučené příspěvky

chlapi kámoš pořídil novej nouťas a doteď měl na starým VAG přes COM, ale teď už má jen USB

jak to pořešit páč když se udělá virtuální COM z USB, tak to píše při testu COM port OK, chyba HEX

už jste to někdo řešil? třebas stavěl, do novýho kabelu nechce 6 papírů investovat

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu je link na datasheet od FT232BM. chce to plosak + par rezistorov a kondikov /mozu byt SMD/ + krystal + tlmivka a COM a USB konektor

hotovy modul u nas stoji cez 1000,- Sk. teda kto ma chut a moznost bastlit, tak ten hodne usetri. FT232BM stoji do 200,- Sk a ten zvysok je "za hubicku" ;)

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Návštěvník

mam tu novej notas s USB, ale jaksi bez portu COM. Takze jsem si koupil redukci s prevodnikem Chip RS232

Nejaky ten ovladac na virtualni com. Vse ve Vagu maka - VAG COM IHR 304.0 ale nemuzu se dostat na pristrojovku 17

Cvakaji relatka v pristrojovem stitu ale jaksi komunikace nee.

rj. motoru ok, rj. brzd ok , rj. komfortu ok, rj. airbag ok

Poradte panove nebo mam vymenit za prevodnik FTDI232BM

kdyz se to pichne bez redukce primo na pc ktery ma com, vse maka na jednicku Smile

Dekuji vsem

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tu novej notas s USB, ale jaksi bez portu COM. Takze jsem si koupil redukci s prevodnikem Chip RS232

Nejaky ten ovladac na virtualni com. Vse ve Vagu maka - VAG COM IHR 304.0 ale nemuzu se dostat na pristrojovku 17

Cvakaji relatka v pristrojovem stitu ale jaksi komunikace nee.

rj. motoru ok, rj. brzd ok , rj. komfortu ok, rj. airbag ok

Poradte panove nebo mam vymenit za prevodnik FTDI232BM

kdyz se to pichne bez redukce primo na pc ktery ma com, vse maka na jednicku Smile

Dekuji vsem

No to je právě ten problém s převodníky . taky jsem se s tím trápil. Mou octu to přečetko, ale třeba Fabku ne . Tak jsem nakonec kopil ten co dal Vaša do prvního odkazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...