Přejít na obsah

Výměna oleje Haldex 5 Gen


Chlumec

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Taky mě to brzo čeká, prý na tom nic těžkého není.  Viděl jsem na Youtube české video z fairplaycars.cz, kde se to ukazovalo. Jen je potřeba se nesplést a nezaměnit olej do haldexu s olejem převodovým do diferáku. Samosebou nakoupit potřebný origo olej do haldexu a těsnění k filtru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5Haldex žiadny filter nemá tak neviem aké tesnenie ... dobre si poznamenal o zámene oleja medzi diferákom a haldexom čo som viackrát už zažil aj u servisákov ... ťažko niekomu niečo posudzovať a radiť keď dotyčného nepoznáš a nevieš čo umí ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je to celkem dobře patrné kde je prostor pro olej do haldexu a pak do diferenciálu. Dávate originální Škoda/WV olej nebo náhrady? 

Našel jsem čísla  : olej pro Haldex G06 517 5A2 

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/g065175a2-olej-spojky-haldex-skoda-42617.html

olej do diferáku : G05 258 0A2

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/g052580a2-prevodovy-olej-haldex-skoda-44489.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sitko netreba stačí vystriekať čističom a gumičky dávam origo odvtedy čo mi jeden tiekol po druhom vybratí bez výmeny gumičiek vždy ... 

všetko je patrné len nie vždys sa podarí a končí to roztrhnutým haldexom 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...