Přejít na obsah

(0) zvuk od pedálů


camron

Doporučené příspěvky

Měl bych takový dotázeček, nevěděl jsem, jestli to hodit do sekce motor, interiér nebo někam jinam, tak píšu sem.

Při každé první jízdě se mi po chvíli po nastartování a ujetí x-metrů ozve od pedálů (přijde mi to jako od spojkového) takový zvláštní zvuk, jak když se napne nějaká pružina. Tento jev je slyšet vždy za danou jízdu vždy jednou a vždy na počátku jízdy. pak vždy až po dalším nastartování. Setkal jste se s tím někdo? Mám 1.6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych takový dotázeček, nevěděl jsem, jestli to hodit do sekce motor, interiér nebo někam jinam, tak píšu sem.

Při každé první jízdě se mi po chvíli po nastartování a ujetí x-metrů ozve od pedálů (přijde mi to jako od spojkového) takový zvláštní zvuk, jak když se napne nějaká pružina. Tento jev je slyšet vždy za danou jízdu vždy jednou a vždy na počátku jízdy. pak vždy až po dalším nastartování. Setkal jste se s tím někdo? Mám 1.6.

Jo to pozoruju už od doby co octu mám. Nastartuju, rozjedu se, dám dvojku a po chvíli jako když něco odskočí, připadá mi to jako od spojky. Ale žádný jiný problém s tím spojený nemám, tak to neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to pozoruju už od doby co octu mám. Nastartuju, rozjedu se, dám dvojku a po chvíli jako když něco odskočí, připadá mi to jako od spojky. Ale žádný jiný problém s tím spojený nemám, tak to neřeším.

No, já s tím také problém nemám, ale jen mě zajímalo, co by to mohlo být... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U aut, která jsou vybavena systémem ABS dojde po rozjetí při rychlosti cca 20 km/h k testu systému - to je ten záhadný zvuk. Proto se to u auta bez ABS neozývá, protože tam není co testovat. Takže pokud máš ABS, mělo by to být ono.

-_- , konečně kloudná odpověď. Děkujeme pane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U aut, která jsou vybavena systémem ABS dojde po rozjetí při rychlosti cca 20 km/h k testu systému - to je ten záhadný zvuk. Proto se to u auta bez ABS neozývá, protože tam není co testovat. Takže pokud máš ABS, mělo by to být ono.

-_- , konečně kloudná odpověď. Děkujeme pane.

Mám ABS a tohoto jsem si nevšiml :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ABS a tohoto jsem si nevšiml :unsure:

Tak to znamená, že to máš rozbité.... :p

A to si myslíš, nebo to víš?

ABS mám funkční, teď je sníh a ledovice, tak není problém ověřit, ale po nastartování fakt nic neslyším. Občas udělám nějakej zvuk já, dá se to taky nazvat test systému, že? :smich:

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto panove pozoruji uz nejakou dobu.Je obdobi, kdy to nejde slyset a je obdobi, kdy to pozoruji kazdodenne.Co jsem vymenil kotouce a desky tak ted nic.Tak nevim.Byl jsem s tim na VAG, kdyz to delalo a nezaznamenano vubec nic.Jezdil jsem s mechosem, samy rozjezd a nic.Jeste jeden poznatek, do vymeny brzdove kapaliny po 2letech a cca 122tkm jsem to nepozoroval.O 2003 combi 1,9Tdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
U aut, která jsou vybavena systémem ABS dojde po rozjetí při rychlosti cca 20 km/h k testu systému - to je ten záhadný zvuk. Proto se to u auta bez ABS neozývá, protože tam není co testovat. Takže pokud máš ABS, mělo by to být ono.

mám... :o

Ratafak ma pravdu a počuť to u každeho čo ma ABS , a keď nepočuješ a funguje ABS tak hľadaj chybu ,,v niekom ,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...