Přejít na obsah

Vymena za faceliftove budiky


Ardeth

Doporučené příspěvky

jeste jedna vec, da se nejak navenek poznat tycka immo 2, 2.5 a 3. gen? nerad bych si pripadne dones domu neco, co je vubec nepotrebuju a pokud vypadaj vsechny stejne, tak je to blby .. predpokladam ale, ze je to pouze o obsahu nahranyho cipu, takze to vsechno vypada navenek stejne ..

Editováno: , autor: gdanx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
jsou stejný na pohled

Zdar Vašo

prosím tě mám předfaceliftovou octavii 1.9 TDI 81kW AHF r.v.2000 těsně před tím faceliftem,půjdou mi tam budíky z MR2001 bez nějakých větších úprav mám je rozjednané tak abych je nekupoval zbytečně.

Dík za Info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ahoj, muzu se zeptat, zda je nekde navod, nebo aspon strucny popis co vsechno je nutne udelat pri vymene budiku z pred-face za face?

 

Problematiku Immo jsem pochopil = sehnat budiky s 2,5.gen, pokud je v aute 2.gen, prizpusobeni Immo a klicu je mi taky jasny, ale spis me zajima vymena jednotky bagu a prepinovani konektoru, co, kde, kudy atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...