Přejít na obsah

Jak se nejrychleji dostat na žárovičku u topení


kyblik

Doporučené příspěvky

lepší je ten čudlík vytáhnout podle návodu a pak na tu žárovičku natáhnout nějakou bužírku stejném průměru a žárovku pak vytáhneš bez toho aniž by ti praskla. Aspoň mě to tak šlo otázka 1 min. Horší je najít nějakou tu bužírku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle žárovička prosvětluje komplet celý topení? nebo je tam víc žárovek

občas se mi totiž po rozsvícení světel zapomene rozsvítit topení včetně čudlu AC a vnitřní cirkulace

ale když přepnu větrák na jinou rychlost, taxe to rožne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mě přeqapuje, to i felda měla víc

tak ji radší vyměním, nejspíš blbne ona, doufám

Mne to takhle sem tam taky nesvitilo, stacilo do toho majznout zprava a zase to chvili svitilo, pak to nejak neslo, taxem do toho svihnul poradne a od ty doby to sviti, 8 let stara zarovicka je tam furt :) Holt tahle cast auta je asi ceska :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to asi zkusím taky oprtavit takhle

i když jsem to možná už opravil, vytahoval jsem ten knoflík od topení v poloze a když to nešlo silou, tak to muselo jít ještě větší silou a pak to povolilo a to byla mrda do řadičky :(

ale svítí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ono to de docela ztuha kdyz sem to poprve oddelaval tak sem si dal taky tecku o radicku...jinak si davejte fakt bacha na to at tu zarovicku nerozmacknete...se mi to stalo a docela blbe se to z toho cudlu dostava pryc...pak mi to tam jeste tyden pri otaceni chrastilo...ale uz se to vybehalo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem měnil žárovičku osvětlení topení, měl jsem čas, rozdělal jsem celej panel včetně spodku palubky a v poho. Myslím, že pokud máš trochu času, vyplatí se to rozdělat celý, protože i tak po rozdělání ta žárovička celkem držela.

PS: možná je nějakej fígl, jak to udělat jednoduše, já jsem se zasekl na tom, že mě nešel stáhnout ten knoflík apotom než bych našel vhodnou bužirku, kterou bych snad žárovičku vydělal, už jsem to měl zpět vše poskládáný a krásně svítí

ale je to jenom názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou bužírkou mám takovou fintu, co by se mohla hodit i v tomto případě.

Aby bužírka pevněji seděla na žárovce, tak použijte bužírku menšího průměru a to o dost. Bužírku ponořte do trichloru/perchloru a nechte ji chvíli namočenou. Bužírka zvláční a podstatně zvětší svůj průměr. Nasuňte ji na žárovku a nechte vyschnout, ona se opět smrští a měla by pevněji držet.

Toto můžete použít i např. při potahování trubiček, kulatin...namočíte a potom navlečete na co potřebujete... ;)

Ale bacha ať si nepoleptáte plasty!!!

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...