Přejít na obsah

2.0 TFSI (147 kW)


Martin IV.

Doporučené příspěvky

tak jsem dneska jezdil s autem po vymene remene a jsem zklaman.Myslel jsem,ze to piskani(susteni) pri startu motoru po noci zmizi a ono nic.Uz mi nenapada cim by to mohlo byt.Nastartuju auto po noci kdyz je studeny motor a tak 2-3min slysim takove susteni piskani z motoru.Pak se trosinku zahreje motor a neni to vuebc slyset.Setkal jste se s tim uz nekdo???Budu rad za vsechny rady.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska jezdil s autem po vymene remene a jsem zklaman.Myslel jsem,ze to piskani(susteni) pri startu motoru po noci zmizi a ono nic.Uz mi nenapada cim by to mohlo byt.Nastartuju auto po noci kdyz je studeny motor a tak 2-3min slysim takove susteni piskani z motoru.Pak se trosinku zahreje motor a neni to vuebc slyset.Setkal jste se s tim uz nekdo???Budu rad za vsechny rady.Diky

Možná trošku OT, ale to pískání co popisuješ jsem slýchával u své Scanie a pak se mi prodřela vodní pumpa hliníkovým lůžkem na svět. Bylo to přesně jak píšeš. Chvilku než se to ohřálo a pak nic.

Oprava byla dost drahá a hlavně to káchlo v Německu u Magdeburku :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcete se dozvedet o 2.0TFSI a vubec vseobecne o O II RS a skoda autech vice? Staci sledovat jaky vedu nelitostny boj :-D s "profiky" od AUDI: http://audiklub.cz/prispevekt39413

chlape muzu se zeptat co te vede k prodeji tvoji nove OII RS, kdyz ji vsude tak vychvalujes ?

http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/skoda/octavia/7156116

Editováno: , autor: gosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...