Přejít na obsah

Aktivace dálkového ovládání stahování oken


vistaman

Doporučené příspěvky

Ty už jsi zkoušel? Já teda zrovna nemám volnou komfortní jednotku na zlikvidování <_<

Ale jistě se k tomu někdo vyjádří.

Teď jsem to byl vyzkoušet. Funguje to naprosto bez problémů :-)))

Zkoušel jsem to zapnout i vypnout a funguje to bez problémů.

Je to SUPER!!!!

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všetkých.

Poradíte či to bude fungovať aj pre ?: VAG číslo 1C0 959 799A komponent 4R Komfortgerat HLO 0003 soft kodovani 00067 extra 1U4959801D 4R Torsteuer.FS KLO 0009 I 1U4959802D 4R Torsteuer.BF KLO 0009 vypísal som pre istotu všetko.

Za všetky rady vopred ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 vistaman: A na jaké komfortce jsi to zkoušel? 799B?

Mám 1C0 959 799B, ale mělo by to prej fungovat na všech variantách té 1C0 959 799, resp. 3.generace.

Jinak, když jsem to zkoušel na jiném typu jednotky (starej Passat, tuším, že to byla 1J0....) zjistil jsem že ten program má na to ochranu. Takže do jednotky, kterou to neumí a nezná to prostě nezapisuje.

Je to šikovný, vypadá to, že u toho přemejšleli když to dělali. Takže by to mělo být docela blbuvzdorný.

Píšou, že prej už to mají připravený i na další jednotky. Tak budu sledovat updaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všetkých.

Poradíte či to bude fungovať aj pre ?: VAG číslo 1C0 959 799A komponent 4R Komfortgerat HLO 0003 soft kodovani 00067 extra 1U4959801D 4R Torsteuer.FS KLO 0009 I 1U4959802D 4R Torsteuer.BF KLO 0009 vypísal som pre istotu všetko.

Za všetky rady vopred ďakujem

Ano, mělo by to chodit bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to na špatně konfigurovaný port COM1. U flashování mobilních telefonů se stává, že program nenajde mobil, v setupu programu stačí snížit rychlost komunikace COM portu.

Možná je stejný problém i zde, zkus kliknout na tlačítko setup v panelu programu a zkus jestli tam není možnost nastavení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NĚCO TI PORADÍM.Prvně napíchni komfortku Vagem a potom napiš,jestli jsi se do ní dostal.Napiš třebas na cosby@centrum.cz .Soft nemá problém se dvěmi okny,protože pokud adresy nenajde,nic nezapisuje

Cosby má pravdu. Ty hlášky vznikají problémem v komunikaci přes kabel. Zkus to VAG-COMem a když to půjde zkontroluj nastavení COM portu. Fakticky máš kabel připojenej na COM1?

Další věc je - jakej používáš kabel? Sériák nebo USB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...