Přejít na obsah

Sportovni sedacky


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

no já mám myslím také ty klasické sportovní sedačka (viz obr. fabca_06), možná že pokud si člověk nadiktuje lepší výbavu pro verzi Sport (dig. klima, vyhř.sedačka, apod.) tak třeba u nově vyrobených aut tyhle sportovní sedačky dostane, nevím ;)

jinak jsem si ted objednal gumové koberce do Fabky II a jsem spokojenej. Jen malá příhoda, zajel jsem do autor. prodejny Škoda a tam mi řekli 660,- a jelikož mam jejich členskou kartu, tak ještě 5% dolu, řekl jsem si hezký, budu mít na zimu vystaráno, ale nedalo mi to a zavolal do prodejny s autodoplňky pro vozy Škoda a tam mi řekli za 490,- ty samé, resp. dělá je taky gumárna Zubří, akorát nejsou pod jménem Škoda jako orig. příslušenství, takže jsem byl docela překvapenej, kolik si na tomhle druhu zboží přihodí marže :kuk:

post-12494-1233146844_thumb.jpg

post-12494-1233147025_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten cenovej rozdíl je opravdu neskutečnej, ale tak je to u všeho, co má značku. Já jsem měl ty gumový koberce v ceně,

tak ani nevím kolik stály. Ta fotka toho interieru je zajímavá, takhle to vypadá jako by jsi měl volant na druhý straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten cenovej rozdíl je opravdu neskutečnej, ale tak je to u všeho, co má značku. Já jsem měl ty gumový koberce v ceně,

tak ani nevím kolik stály. Ta fotka toho interieru je zajímavá, takhle to vypadá jako by jsi měl volant na druhý straně.

jj, je to dělaný pro leváka nebo angličana/australana :) jasně, že nééé, jen jsem asi navíc omylem udělal ještě mirror při převodu formátů obrázku, tak to vypadá jako z druhé polokoule planety...

no jako druhou věc chci pořídit loketní opěrku a to je docela podobné, pokud budu chtít orig. ze Škodovky přímo od dealera, tak je to za 3.705,60 Kč a pokud bych ji bral z toho obchůdku, kde sem pořídil ty gum. koberce, tak to bude cca za 500,- Kč a je taky sklopná s úložným prostorem a montáž jako u orig. výrobku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sportovní sedačky bych taky bral, jak je tady všichni vychvalujete, ale mám obyčejné s tou obyč. látkou, tak by

to asi nevypadalo nic moc mít vpředu jinou látku a vzadu taky. Kamilovi Rákosníkovi - Jinak s tou opěrkou se raději podívej do vlákna

o opěrkách. Někdo tam psal, že ty neorigo moc nevydrží, ale nevím od jakého výrobce to bylo, tak aby jsi nenaletěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, ještě k těm gum. kobercům, na podlaze u řidiče a spolujezdce mám takové 2 špuntíky, vypadají jako šroubky s velkou podložkou (viz obrázek) a myslím, že slouží k upevnění právě těch koberců. Jenže ať šroubuju jak šroubuju, tak nejdou z podlahy "vyšroubova" a ani vyndat, abych ti koberce mohl timto upevnit.

Nebo slouží úplně k něčemu jinému?? Máte to taky v autě??díky

post-12494-1233493315_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No upevneni tech kobercu ale neprobiha tak, ze bys ty spunty mel vyndavat.

Origo koberecky maji otvory (coz ty na tvem foto zrejme nemaji) a ty se jen na ty spunty nasadi (viz foto v predchozim prispevku).

Jo, neorigo je sice levnejsi, ale ty origo maji neco do sebe i za vyssi cenu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako píše Maverick, tie špunty (správny názov je "druky") sú do koberca vtlačené a nemajú sa vyberať. Originálne koberce majú protikus k tým drukom, takže koberec len položíš, spraví to cvak a je to, koberec a ani nehne. Akurát drobný detail je, že tie druky sú len pre predné koberce, na zadné sa štandardne nedodávajú.

Dajú sa ale kúpiť samostatne, stoja okolo 5 Sk/kus, číslo dielu je 3D0 864 812 47H. Kto potrebuje, odporúčam kúpiť čo najskôr, jedná sa totiž o "odpadnutý" diel, t.j. už sa nevyrába...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, no budete se divit, ale jedine, co ty moje koberce nemají jsou akorát a právě ty "druky" jako protikus ;) dirky ty koberce mají, na tom obrázku, kde jsou vyfocené, je vidět, že jsou na ramínku, čili ty dirky tam opravdu jsou, i v těch zadních gum. koberečcích ;)

takže zbývá pouze protlačit tu druky, co jsou v podlaze těma dirkama a sehnat si ty "proti-druky", aby to bylo upevněné :) a jestli se daj pořídit za pár korun, pořád ty "neorigoš" koberce vyjdou lépe. Prostě to tam natlačit, a je to

každopádně díky za postřehy, jo a pro informaci moje F II tyhle špunty v zadu taky nemá, asi vážně jen ten Roomster

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, já jí ve Sport výbavě mám, ale byla to Sportka s výbavou navíc, jako park asistent vzadu, funkční paket, střešní nosič, atd.), takže je dost možné, že to nemusí být pravidlem a do všech vozů to nemontují. Ale je to taková maličkost, že bych se divil, kdyby to alespoň do Sportu nemontovali ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Já mám ambiente a vpředu to mám a vzadu ne. Mám sice funkční paket, ale není v něm o tom zmínka, tak

si myslím, že to nebylo jeho součástí. Když to mám já, tak by to snad do sportu taky mohli dávat. Pokud to teda

není v každém MR jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...