Přejít na obsah

Sportovni sedacky


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

1. potah stojí peníze

2. potah je v 99,9% případů lacině vypadající hadra

3. klasické čalounění je zrovna v tomhle případě dost odolné - snadno se čistí a fleky to mají s viditelností hodně těžký prosadit se

4. auto je spotřební zboží a nemá cenu schovávat nová sedadla pro druhého majitele

takže souhlasím a přimlouvám se za bezpotahovou variantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

No, mám cez 100kg a problém so športovými sedačkami som začal mať až po úraze ramena (vykĺbené + zlomená kľúčna kosť). Je kľudne možné, že ak je niekto širší v ramenách, tak sa mu na nich sedí horšie, to je fakt, pretože v oblasti ramien zrovna začína to tvarovanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 192cm, 95 kg a sedacky si neviem vynachvalit. V zatackach drzia perfektne. Stale neviem uverit, ze skodovka dala nieco taketo do Fabie. A velmi ju za to chvalim. V Fabii je sice vyssi posed, ale zvykol som si. Sedim ako v motokare, resp. ako spravny zavodnik. A tak aj jazdim. Rozhodne sa nechodim do auta vyspat. A sedacky DRZIA!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tedy co se sedaček ve výbavě SPORT týče, samá chvála ... :palec2:

Při koupili fabule jsem měl "standartní" sedadla a stále jsem pokukoval po sportovních.

Nakonec jsem je sehnal a vyměnil... :rolleyes:

Nyní mám úplně jiný zážitek z jízdy... :specool:

Je pravda, že sedím o trochu výše než v původních, ale to je snad jediné co by se dalo vytknout.

Jinak samá pozitiva - delší sedák, perfektní vedení a držení těla v sedadle během jízdy, skvělé zpracování a použité materiály, obě sedadla výškově stavitelná ....

Je toho zkrátka spousta.

100% doporučuji všem kdo nemají provést upgrade na SPORT .... :p

Editováno: , autor: Soldier_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Dobrý den.

Mám 3dny úplně novou FIIkombi sport 1,4. Zatím najeto 350km, s autem jsem velmi spokojen až na jednu věc. Sedí se mi dost nepohodlně v těch sport sedačkách. Řekl bych, že to bude tím, že měřím 189 a vážím 95. Nejsem zrovna malý a už vůbec né hubený. Manželka si naopak libuje, měří 175 a váží 55. Jěště jim dám šanci, ale uvažoval bych o výměně za sedačky obyčejné z verzí ambiente, klasic. elegance asi ne, musí to být tmavé. Zjistil jsem, že sedačky přední se dají vyměnit komplet i s lyžinami, drží každá na 4 šroubech. Jak je to s bočním airbagem? Jestli bych sehnal někoho, kdo by byl ochoten se mnou udělat výměnu, stačí pouze přepojit konektor? Nebo se stím musí do servisu? Není tu někdo podobných "rozměrů", kdo by mi referoval jak se mu v tom sedí? Nemohli byste mi sem dát někdo fotku těch normálních sedaček? Ocenil bych i zkušenosti jak se v nich sedí občanům mých rozměrů.

Nejsem ještě zcela rozhodnut, ale nebyl byste někdo ochoten si ty sedačky se mnou vyměnit? Měl bych zájem ale jen o skoro nové nebo nové, jako je sám mám. Jsem z Prahy.

Později sem dám foto. Zde se také řešily, jsou zde vyfoceny, viz:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=19093

sedačky časem sformuješ tělem pak budou super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Mam otazku k sportovym sedackam. Je ich sucastou automaticky aj vyskove nastavenie sedadla spolujazdca? Alebo to treba prikupit? Dnes som si totiz pridal do roomstera paket dynamic a ten ma sportove sedacky, 3ram volant v kozi+rucna+radicka. Neviem ale ako to je s tym nastavenim vysky sedacky spolujazdca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to viem, len ci to ten paket dynamik uz nahodou neobsahuje, pretoze ludia tu pisali ze maju sportove sedacky spolu s nastavenim vysky u oboch sedaciek. len nikto sa nezmienoval ci si prave aj doobjednaval to nastavenie u spolujazdca. Ide mi oto, ze nechcem platit zbytocne 56e ked to tam uz nahodou bude.

Výškové nastavovanie sedadla spolujazdca si treba dokúpiť a stojí 56 €.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Sportove sedadla z vybavy Active su pre mna,manzelku maximalne pohodlne,drzia telo ale pritom nikde nic netlaci. ALE jedna vec ktorej doteraz nerozumiem, skusal som v CR Roomstra so sportovym packetom,sportovymi sedackami a po par Km predvadzacej jazdy tie sedacky mi boli dost neprijemne,tlacili ma. Cim to je,netusim,nezda sa mi,ze by robili rozne typy sportovych sedaciek ... vyska 186,vaha do 90 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravim

Chcel by som sa opytat na skusenosti so sportovymi sedackami pri dlhsej jazde. Prave som totiz absolvoval 1000km cestu do Chorvatska a po 1000 km ceste ma strasne bolel chrbat. Po absolvovani dlasich 1000km spat som zrely na chiropraktika. Mam Fabiu II elegance v ciernej farbe interieru obe vyskovo nastavitelne a vyhrievane. Je mozne v tomto pripade vymenit sedadla za sportove? A ma to vobec vyznam? Pomohlo by to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, mnoo mylsim, ze ti to nepomuze? Kolik meris? Delal si pravidlene prestavky? Mas sedacku poradne serizenou? Je divne, ze by te zada takhle bolely. Sportovni sedacky sou prima, ale jde spis o vetsi bocni vedeni, aby si v zatacce ze sedacky nevyletel. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...