Přejít na obsah

Chromové žárovky


Schlumpf

Doporučené příspěvky

Ja mam tieto origo VW čo sa montujú ale rozmýšlam že kúpim tie chromové...

Múžu se prosím zeptat proč je chceš vyměnit?Chromový mám a už je nechci.

Chcel som ich skusiť, ty si mal nejake "noname"?

Ja myslim že keď ich davaju do touaregu tak by nemali byť zlé, nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tieto origo VW čo sa montujú ale rozmýšlam že kúpim tie chromové...

Múžu se prosím zeptat proč je chceš vyměnit?Chromový mám a už je nechci.

Chcel som ich skusiť, ty si mal nejake "noname"?

Ja myslim že keď ich davaju do touaregu tak by nemali byť zlé, nie?

Právě to jsou oni.Ale pokuď nevěříš,kup je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam ty od Philipsu, Silver Vision 21W a naprosta spokojenost, svitivost je dle meho nazoru vyssi nez u klasiky.

Jen ta cena, cca 450,- Kc/pár.

Foto treba zde: http://www.autodoplnky.cz/sys.php?action=i...s_light_005.jpg

Chromove noname za 50,- Kc/ks jsem zkousel, hned sly ven, svitivost o 50% mensi nez klasika.

Musím s tebou jen souhlasit.Možná to není o 50%,ale svítí rozhodně míň.Ale ta cena za ty philipsy,je brutální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena je podla mňa normál, aspoň na SK pomery, u nás je všetko aspon raz tak drahé a čo narobíme? Nič.

Ja som si napr teraz objednal nové výbojky 6000K do JMD či ako sa to volá a budú ma stáť 3500SK...zabolí, ale 6000K chcem.

Inak k tým Philipsom: by ma zaujímalo čo to znamená 100perc design :D :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie, akurát na lavom svetle musíš odskrutkovať dve skrutky čo držia ten krycí priesvitný plast v zadu svetla, doklopiť menič a odcvaknúť ten plast zo západiek a máš prístup k žiarovke dialkových a k výbojke, na tú však pozor, je tam ten VN kábel dosť krátky a k tomu aj tvrdý takže s ním to ide ťažko. Preto sa v natáčacích svetlách používajú D1S výbojky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen, že když jsem byl na jedný garančce tak jsem je žádal ať mi vymění dálk. žárovky za ty co jsem jim dal a oni mi pak řekli, že jsem přinesl jiný než tam jsou a že stejně by museli demontovat nárazník a světla a měnit to v prachotěsný komoře kvůli výbojkám :wacko: , mimochodem v xeno jsou jako dálka použitý H7 že ? nebo se pletu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...
Jestli mohu radit,tak tyto žárovky nekupuj.Já je koupil a rychle se jich zbavím.Oproti origo mají poloviční svítivost.

A já je mám skoro 2 roky a žádný problém že by někdo přehlídnul že blikám nebo něco podobného žádný rozdíl není vidět - takže kecy,kecy,kecy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fábiátor: nie sú diademy ako diademy, ty si zrejme mal nejaké "...." Ja mám Osramy (origo VW group) a mám aj tie Philipsy ako som sem postoval a svietia luxusne.

V predu v chróme mám Philipsy, tá žiarovka tam ani neni vidieť a v zadu mám diademy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...