Přejít na obsah

Světlomety


Blacky

Doporučené příspěvky

No hlavne daj prosím ťa nabudúce link na konktrétnu pozíciu v tej galérii, nechce sa mi a učro aj ostatným preluskavať sa tými tritisícimi obrázkami... na tretej strane som už prestal mať záujem vidieť tie parkovačky...

Tak Blacky. Já obětoval 300Kč a obědnal si ty Ledky. A můžu ti říct, že se hodně mýlíš. Svítí to naprosto geniálně a dokonce tolik, že by se to dalo použít i jako denní svícení

Hele foto:

http://www.tuningclubostrava.com/galerie/d...cat=0&pos=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavne daj prosím ťa nabudúce link na konktrétnu pozíciu v tej galérii, nechce sa mi a učro aj ostatným preluskavať sa tými tritisícimi obrázkami... na tretej strane som už prestal mať záujem vidieť tie parkovačky...

Sorry za to se omlouvám, někde se stala chyba měl tam byt přímo odkaz na roomíka

http://www.tuningclubostrava.com/galerie/t...ls.php?album=37

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

chcem vediet, nenasiel som to, alebo som to prehliadol... LED parkovacky, mal som 1diodove a potom som vymenil za 6 diodove, ale v oboch pripadoch mi to zacalo na lavej strane blikat, mal s tym problem aj niekto iny alebo by ste vedeli nejako pomoct, poradit??? vopred vam vsetkym dakujem... pozte aj spravou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak sem o víkendu kapku blbnul se světýlkama. Menil sem parkovacky a ty modry. Teda panove byl to 4 hodinovej boj. Neda se k tomu poradne dostat. Na preve strane se musi odendat zasobnik aktivniho uhli. Po sundani gumoveho vicka, sem zjistil, ze je zarovka tak utopena, ze se na ni neda dostat. V navodu pisou, ze se nektery zarovky nedaj svepomoci menit. No malem sem ho rozslapal. Tahat za draty se mi nechtelo, tak sme musel impovizovat. zrcatko, hlinikovej profil, kterej sedne na drzak zarovky. zkoucenim tam a zpet sem ji uvolnil a pak vytahl. desna prace. Ale vysledek stoji za

postup1

postup2

postup3

postup4

postup5

dával jsem místo parkovaček ledky, za ty dráty jsem zatáhl, a za 5 minut bylo hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravim, sice trochu OT, ale myslim, ze to sem patri nejvic. Mam doma tri svetla z Roomstera/FII s cockou (system Bi-Halogen), pricemz dve maji parabolu jakoby plechovou (a uchyceni zarovky na pruzinku) a jedno z nejaky slitiny nebo tak neco (a uchyceni zarovky pravdepodobne na nejaky sroubky - podle zavitu v parabole) - mam tuseni, jestli se takhle neodlisuje svetlo z fabie a z roomstera, ale popravde nevim, proc je kazdy jiny. Svetla byla za par korun na inzerat pravdepodobne z nejaky bouracky (vnitrni cerny plasty sou rozlamany) - mam je na nejaky kouzla, ale to je vedlejsi. Muj problem je, ze tam nejsou ty prichycovaci pruzinky, ani zadnej mustek pro tu verzi ze sroubkama. Takze vas chci poprosit, jestli by nekdo nemohl vyfotit svetlo zezadu, aby bylo videt, jak je tam ta zarovka vlastne presne uchycena, abych to mohl nejak zbastlit...diky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Tak jsem o víkendu předělal světla z FABII / ROOM. Už dlouho jsem to měl v hlavě, ale až teď zbyl čas prácě na tyto. Jsou osazené velice kvalitní xenonovou sadou H7 HID s minibalastem (trafem), se kterými mám velice dobrou zkušenost, Sice stojí 2000Kč, a dají se na internetu najít levnější, ale velice poruchové a nestabilní. Jako obrysovku jsem použil také velice kvalitní (a drahé) zboží, a to diody svítící do 5 stran , a to moc dobře. Svítí nejvíce na trhu, a zároveň vydrží strašně dlouho. Blinkr je kasická oranžová žárovka, nemělo smysl dávat tam diademovou žárovku, když je skrytá pod tónovaným sklem. Použity jsou kvalitní barvy a to plnič na plasty, černá mat, a černá zatmavovací průhledná

Celé je to zalepené originálním lepidlem na automobilová čelní skla, a zatepla slepené dohromady.

Jak se vám líbí?

post-24861-1255262079_thumb.jpg

post-24861-1255262109_thumb.jpg

post-24861-1255262116_thumb.jpg

post-24861-1255262138_thumb.jpg

post-24861-1255262147_thumb.jpg

post-24861-1255262157_thumb.jpg

post-24861-1255262195_thumb.jpg

post-24861-1255262214_thumb.jpg

post-24861-1255262222_thumb.jpg

post-24861-1255262237_thumb.jpg

post-24861-1255262273_thumb.jpg

post-24861-1255262284_thumb.jpg

post-24861-1255262291_thumb.jpg

post-24861-1255262317_thumb.jpg

post-24861-1255262323_thumb.jpg

post-24861-1255262328_thumb.jpg

post-24861-1255262334_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...