Přejít na obsah

Světlomety


Blacky

Doporučené příspěvky

Tak sem o víkendu kapku blbnul se světýlkama. Menil sem parkovacky a ty modry. Teda panove byl to 4 hodinovej boj. Neda se k tomu poradne dostat. Na preve strane se musi odendat zasobnik aktivniho uhli. Po sundani gumoveho vicka, sem zjistil, ze je zarovka tak utopena, ze se na ni neda dostat. V navodu pisou, ze se nektery zarovky nedaj svepomoci menit. No malem sem ho rozslapal. Tahat za draty se mi nechtelo, tak sme musel impovizovat. zrcatko, hlinikovej profil, kterej sedne na drzak zarovky. zkoucenim tam a zpet sem ji uvolnil a pak vytahl. desna prace. Ale vysledek stoji za

postup1

postup2

postup3

postup4

postup5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uvidime co reknou policajti. :D na tom zadku to nepoznaj, a ve predu uvidim, maximalne to vymenim, na miste ted uz vim jak.

me se to libi rozhodne vic, nez to zluty svetlo orig. hlavni svetla jsou dost bily a ty parkovacky vypadaj hnusne. jeste zkusim dat tam supersvitivy bily diody, to by mohlo byt lepsi.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bílé snáz zkousnou než ty modré. Zkus prohledat diskuzi, ale na modré jsou vysazení a peníze které bys dal státu raději investuj do auta. Já bych nečekal až mě chytznou, ale vymontoval bych to hned. resp. bych to tam vůbec nedával.

Tak jsem ti to našel

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=12079&hl=

Editováno: , autor: ntr23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bílé snáz zkousnou než ty modré. Zkus prohledat diskuzi, ale na modré jsou vysazení a peníze které bys dal státu raději investuj do auta. Já bych nečekal až mě chytznou, ale vymontoval bych to hned. resp. bych to tam vůbec nedával.

Tak jsem ti to našel

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=12079&hl=

Jsem to pročetl, a podle toho co tam píšou, bych osobně nic takovýho na auto nedal. Cvaknout 3000,- bez bločků za 2 žárovky, to je síla. Mě bude stačit buzerace za ty folie :disgust::p

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se to taky líbí, a neivím co máte proti neonům. Sto lidí sto chutí, ale já bych volil žárovky značky Philips, sice stojí asi 1000Kč myslím H7 + parkovačky, ale ty parkovačky jsou modré, svítí takovým bílomodrým světlem a to nejhlavnější je to, že mají všechny žárovky atest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
noo tak zatim jezdim s modrejma. zatim nic, ale nedelam si iluze ze me driv nebo pozeji dojebaj. Tak uz mam pripraveny bily :o)

nepletu-li se tak ty sady od Philipse maji taky parkovačky W5W v sadě a ty jsou a svítí modře jako sviňa. Leč je to homologiovaná záležitost, tak se domnívám, že to čerty zajímat nebude-prostě na autě nemá modré světlo co dělat-škoda.... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo tak  zatim  jezdim s modrejma. zatim nic, ale nedelam si iluze ze me  driv nebo pozeji dojebaj. Tak uz mam pripraveny bily  :o)

nepletu-li se tak ty sady od Philipse maji taky parkovačky W5W v sadě a ty jsou a svítí modře jako sviňa. Leč je to homologiovaná záležitost, tak se domnívám, že to čerty zajímat nebude-prostě na autě nemá modré světlo co dělat-škoda.... :angry:

Jsou modré ale svítí bílým světlem. Měl jsem je na feldě a když svítily jenom parkovačky tak to modrou vůbec nepřipomínalo. Svítí to čistě bíle.

Takže asi zdání klame ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo tak  zatim  jezdim s modrejma. zatim nic, ale nedelam si iluze ze me  driv nebo pozeji dojebaj. Tak uz mam pripraveny bily  :o)

nepletu-li se tak ty sady od Philipse maji taky parkovačky W5W v sadě a ty jsou a svítí modře jako sviňa. Leč je to homologiovaná záležitost, tak se domnívám, že to čerty zajímat nebude-prostě na autě nemá modré světlo co dělat-škoda.... :angry:

Jsou modré ale svítí bílým světlem. Měl jsem je na feldě a když svítily jenom parkovačky tak to modrou vůbec nepřipomínalo. Svítí to čistě bíle.

Takže asi zdání klame ;)

ze sady Philips BlueVision jsem vytahl modré parkovačky jako sviňa , dal je do světel- a svítí modře jako na pouti, tak mi neříkej, ža mám jít k očnímu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/30741/BV1.jpg_59.66kB.html

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/52704/BV2.jpg_75.54kB.html

Tohle jsou parkovacky ze sady blue vision.

Tak kdo je ma spatne ;)

Modré jsou to máš pravdu ale mě svítí (svítily) Pěkně bílým možná trošičku lehce namodralým světlem, ale určitě ne jak na pouti.

A jinak ti to muze byt jedno ne? Je na nich homologace.

Editováno: , autor: Jered
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak z takovéto sady jsem to vytáhl 5W parkovačky a svítí modře jako sviňa-zítra dám fotku, ale asi máš pravdu, kdoví co jsem to koupil, nerozmlováš mi to sám :D Ale s tou homologací bych se hádal, až uvidíš jak to mám modré, tak by ses z toho po*ral, mě to vadí a úředníkům určitě bude taky=velké zklamámní za velké peníze :angry:

post-51-1173131864_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/30741/BV1.jpg_59.66kB.html

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/52704/BV2.jpg_75.54kB.html

Tohle jsou parkovacky ze sady blue vision.

Tak kdo je ma spatne ;)

Modré jsou to máš pravdu ale mě svítí (svítily) Pěkně bílým možná trošičku lehce namodralým světlem, ale určitě ne jak na pouti.

A jinak ti to muze byt jedno ne? Je na nich homologace.

hmm promin, ale to sviti osklive zlute, kdybyz to nerikal, tak bych si myslel, ze tam mas normalni zarovky.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...