Přejít na obsah

"Co vám kdy zlodeji čorli"


Ice

Doporučené příspěvky

Čau chlapi,

tak mi dneska nějaká socka zlodějská pomohla od mlhovek. Řval bych vzteky :angry: Stalo se to v Praze na Ládví.

PS: šroubky mi nechal, takže jestli někdo máte plonkový mlhovky za rozumnou cenu, tak mi plz, písněte.

kodemi:Tema vyvěšeno a přejmenováno "Co vám kdy zlodeji čorly na FABII"

post-9-1171646520.jpg

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovku 110 v Praze u výstaviště nebo jak říká Šíp u fučíkárny, v roce 1991. Ale neuměl s tím pan :ph34r: jezdit, prt. po pár kilometrech odrovnal lamelu a nechal to stát, jen pražský švestky tvrdily, že vesničani neví ani kde zaparkovali - ještě že bylo vyvalený okýnko!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Rapidu jsem přišel o boombox.

Ve Fabii o rádio, čtyry sady stříbrných čepiček na ventilky,

už je dotahuji klíčem a zatím je nikdo nesundal.

Koncovku výfuku.

Někdo pracoval na kolech, ale mám Stilauta a ty mají imbuse

a k nim mám ještě pojistný šrouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na R19 (není to Fabie) chtěli čórnout sklo zpětného zrcátka u řidiče. Jenže to tam drží na háčkách a jak to dloubali z boku tak sklo zlomili a nechali ho tam. Na kámošově vedle stojící R19 se jim to už povedlo.

Nechápu co ty buzny všechno nevezmou :doh:doh:doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne prvé asi pred rokom deflektory na okná, bol som v Diskuse asi 7 minút a na križovatke pozerám ako mám volný výhlad...k...y

teraz mám origo Škoda a tie držia...snáď

potom niekde v Devínskej dve sady chrómových čapičiek, ale sú to totál blbci, krčky taktiež chrómové tam nechali, kamoška od ktorej som ich mal mi ich už potom dala zadara, dotiahol som a zatim nič, akurat že nemám v aute 10nu klúč...hehe

je to nechutný pocit keď si potom uvedomíš že sa niekto o tvoje auto zaujímal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě z Fabky zatím 2x rádio Symphony CD a obě krytky ostřikovačů světel v nárazníku.

Předtím z Toyoty komplet audio, rádio Pioneer, ovály z plata, subwoofer, přední repro s výškami, škoda asi 60tis. Měli na to dost času v noci v garáži, ale plato s dírami mi nechali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne prvé asi pred rokom deflektory na okná, bol som v Diskuse asi 7 minút a na križovatke pozerám ako mám volný výhlad...k...y

teraz mám origo Škoda a tie držia...snáď

potom niekde v Devínskej dve sady chrómových čapičiek, ale sú to totál blbci, krčky taktiež chrómové tam nechali, kamoška od ktorej som ich mal mi ich už potom dala zadara, dotiahol som a zatim nič, akurat že nemám v aute 10nu klúč...hehe

je to nechutný pocit keď si potom uvedomíš že sa niekto o tvoje auto zaujímal...

Pred Diskusom??? No odkedy tam za rohom postavili to superské biznis centrum, pohybuje sa tam veľké množstvo podozrivých indivíduí - autá parkujú po celom okolí, ideálna živná pôda pre všetkých šmejdov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne ešte nič.

Nemám alarm, kryt autorádia nikdy neschovávam, občas zabudnem nahodiť aj centrál alebo zabudnem zavrieť okno(keďže sa stále ponáhľam). Inak auto nechávam hocikde, keďže ho mám poistené. A cez víkend ho garážujem u babky.

Nikdy som si neuvedomil, že by mohla zmiznúť čo i len ventilka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak návštěvu jsem měl dvakrát, první jen rádio, druhá byla horší, jel jsem z jednání z Německa a vzal jsem s sebou i manželku, jen jsme se zastavili pro nákup - Tesco Letňany a už to bylo:

oblek 2x, kožená bunda, vesta, boty, komplet sportovní výstroj do haly, holící strojek, manželce dvoje šaty, kosmetika, kulma, fén, dvoje lodičky, sladkosti pro děti - velké Milky a plyšová zvířata, dokonce vzali i uzeného lososa a nákup potravin z Německa, podotýkám, že vše bylo v kufru a nic nebylo vidět, při příjezdu jsem se rozhlížel (dělám pravidelně) jsetli někde někdo neobejduje a nesleduje provoz ev. co mám v kufru.

Dodnes si myslím, že v tom má prsty místní "ochranka" parkoviště včetně jejich kamer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mel nezvanou navstevu v aute nastesti zatim jednou...Stalo se to asi pred 5ti lety v Praze,pobliz stanice IP Pavlova.Delali jsme v bance silove a datove rozvody/uz nevim,co to bylo za banku,rohovy barak/parkoval jsem pred bankou,vsude kamery...

ale to jsem netusil,ze kde parkuju,tam ty jejich kamery uz nevidi..Jdeme ze svaciny a uz z dalky,kouka,ze mam kolicky ve dverich nahore/to jsem mel feldu/Vim,ze jsem to dalkacem zavrel,protoze to kontroluji pokazdy...Prijdu k autu a jasne...vyrvane autoradio,vsude bordel....Mel jsem blbec v kasliku komplet doklady,vsechno bylo pryc,jen pas mi zustal..Volal jsem hned poldy a do sporitelny o zablokovani pl.karty.Prijela takova mlada policajtka,koukla na dvere na ridice,zeptala se jestli auto ma central,rekl jsem ze ano,ona na to,ze to je jasny,ze je videt na dverich stopa po tenisaku..Napsala si udaje,na takovy canc papiru,podobajici se toaletaku a dala mi mapku,kam mam dojet sepsat protokol...Tam jsem stravil nekde 3 hodiny,protoze tech vykradenych aut v te lokalite bylo ten den moc.. fuckfuck .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak návštěvu jsem měl dvakrát, první jen rádio, druhá byla horší, jel jsem z jednání z Německa a vzal jsem s sebou i manželku, jen jsme se zastavili pro nákup - Tesco Letňany a už to bylo:

oblek 2x, kožená bunda, vesta, boty, komplet sportovní výstroj do haly, holící strojek, manželce dvoje šaty, kosmetika, kulma, fén, dvoje lodičky, sladkosti pro děti - velké Milky a plyšová zvířata, dokonce vzali i uzeného lososa a nákup potravin z Německa, podotýkám, že vše bylo v kufru a nic nebylo vidět, při příjezdu jsem se rozhlížel (dělám pravidelně) jsetli někde někdo neobejduje a nesleduje provoz ev. co mám v kufru.

Dodnes si myslím, že v tom má prsty místní "ochranka" parkoviště včetně jejich kamer.

Tak to potěší... :disgust: Jsou to zvířata a jak se dostali do auta??

To je na tom to nejlepší, byli slušní, auto neporušené, zámky taky a dokonce auto bylo i zamčené, manželka si původně myslela, že se nám podařilo odemknout cizí auto (odemykala ona) :D , jen mě není jasné jak to všechno pobrali, asi odvezli :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak návštěvu jsem měl dvakrát, první jen rádio, druhá byla horší, jel jsem z jednání z Německa a vzal jsem s sebou i manželku, jen jsme se zastavili pro nákup - Tesco Letňany a už to bylo:

oblek 2x, kožená bunda, vesta, boty, komplet sportovní výstroj do haly, holící strojek, manželce dvoje šaty, kosmetika, kulma, fén, dvoje lodičky, sladkosti pro děti - velké Milky a plyšová zvířata, dokonce vzali i uzeného lososa a nákup potravin z Německa, podotýkám, že vše bylo v kufru a nic nebylo vidět, při příjezdu jsem se rozhlížel (dělám pravidelně) jsetli někde někdo neobejduje a nesleduje provoz ev. co mám v kufru.

Dodnes si myslím, že v tom má prsty místní "ochranka" parkoviště včetně jejich kamer.

Tak to potěší... :disgust: Jsou to zvířata a jak se dostali do auta??

To je na tom to nejlepší, byli slušní, auto neporušené, zámky taky a dokonce auto bylo i zamčené, manželka si původně myslela, že se nám podařilo odemknout cizí auto (odemykala ona) :D , jen mě není jasné jak to všechno pobrali, asi odvezli :ph34r:

a neodjeli jste náhodou jiným autem?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nic. Ťukťukťuk. Je to ale svinstvo. Jeden nikdy neví, kdy přijde na řadu. :feve:

To jo, každý ráno když přicházím k autu si říkám jestli se v tom nehrabala nějaká buzna. Ale čeká to každého, to je snad jediná jistota.

Jo ještě druhá jistota tu je, nikdy nikoho nechytí a nic nenajdou :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...