Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No vidíš a o toto išlo. Odpoveď si dostal a nebola v nej reč o žiadnych 166 stránkach ale iba o "pár" a určite tak naximálne cca do 10.

A všetko po tej odpovedi je iba balst bez informačnej hodnoty, ktorého tu takto pribúda.

My hovoriť za tých čo to robia nemôžeme, pozri si predošlé príspevky, vyber si niektorého a kontaktuj ho cez PM.

Myslím, že aj toto je odpoveď a celkom korektná rada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím lidi, ale pokud to tu tak nějak chápu. Vy co umíte něco nakódovat nebo opravit, děláte to zadarmo, či za prachy? Protože já nevím jak vy, ale zadarmo, tak to beru, ať si to najde, ale pokud za to berete prachy, tak snad pokud chci prachy vydělat, tak se tu budu snažit ulovit každou vhozenou korunu. Těch není nikdy moc. A napsat: já jsem z ...., písni SZ. Není zas tak moc i kdyby pro blbou stovku. Tak nevim. Asi jsem debil s debilním názorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Prosím pomoc, mám OII rv2005. Vlastním Columbuse, ale bohužel mi nejde vše jak má. Nejde MF volant a nejde správně Maxidot. Getaway jsem vyměnil za novější, takže baterka je v pohodě.

Poradí mi někdo  jaký nahrát fw aby vše fungovalo tak jak má? Kabel mám, nakodováno také. Ale pokud mi jde mf volant tak zase nejde maxidot. Když nakóduji aby šel maxidot, na volantu jde jen hlasitost.

 

Tady jsou fota setupu.

post-27211-0-01559900-1375895664_thumb.j

post-27211-0-16693400-1375895702_thumb.j

post-27211-0-07902700-1375895683_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím potřeboval bych poradit. Nefunguje mi  přehrávání radia, video, hudby ani z CD ani z HDD procházet seznamem hudby jde ,ale když písničku potvrdím tak  nic, radio nejde ladit. Přitom navigace i hlasové povely fungují. Při zapnuti COLUMBUSE je slyšet asi dvakrát lupnutí v reproduktorech. Nevíte prosím někdo co s tím jestli by pomohlo SWL recovery CD nebo přehrát firmware.

Jestli je někdo z okolí Karlových Varů nebo i dál a byl ochoten se na to podívat tak bych za ním přijel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute,, potreboval by som pomôcť.. Mám Skodu octavia 1.9 TDI a je tam NAVI.. Columbus..

Potreboval by som nahrať nový Firmware ale taký ktorý sa nemusí prekodovať.. čiže len Update..

 

mám tento čo je vprílohe..

 

a potom aby na ten firmware išli nahrať mapy East 7896 ver..nová.

 

Poradte aký Firmware tam mám dať..

post-84528-0-10414500-1376072903_thumb.j

Editováno: , autor: therocknr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zkusil udělat vlastní obrazovku na Columbusu podle toho odkazu zde ve vlákně. Udělal jsem obrázek PNG s rozlišením 800x480 a menší než 2MB, našel ho v PC, zaškrtl že se jedná o Columbus Škoda a dal vytvořit ISO. To se mi vytvořilo a stáhlo. V NERU jsem dal vypálit obraz, našel stažené ISO a dal vypálit rychlostí 16x... Vše se vypálilo v pořádku, dal jsem CD do Columbuse (při vypnutém zapalování), začalo se načítat, dojelo 99% a vyjela hláška, že se nejedná o originální CD, instalace se ukončila a najela původní obrazovka...

 

Co jsem mohl udělat špatně? Chtěl bych dát naši malou na úvodní obrazovku a nějak se mi to nedaří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...