Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Dobry den, vcera v Prahe na ul. Na Vinici mi ukradli zo Superba 2 Columbus. Poviem Vám v sobotu najst servis kde vam vymenia rozbite okno na dverach spolujazca je umenie, ale nakoniec sa mi to podarilo. Dcerka vsak bola strasne sklamana, lebo sme chceli ist do ZOO, ale po tom sa mi nechcelo nic... (naviac v servise som zabil pol dna) Chcem sa Vas vsak spytat, ze ci je nejaky rozdiel (okrem displeya) medzi Columbus LED a Columbus LCD. Potrebujem kupit Columbus, tak by som chcel ten LED. Moj superb 2 je rok vyroby 2009. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejsem profík, ale zrovna jsem měnil LCD za LED. Kromě zmiňovaného lepšího displeje je 100% rozdíl v tom, že starší Columbus je 8-mi kanálový a nový je už 10-ti kanálový (to je důležitý pokud je v autě SoundSystem, musejí být spolu buď starší, nebo novější, jinak nemluví navigace) jinak určitě to bude hodně podobný a výměna by měla jít bez problému... Ale jak říkam, nejsem odborník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám jednu otázku. Jak vám na navigaci funguje přehrávání audia pomocí BT. Mně se objevila po nahrání nového firmware nabídka BT spojení v položce audio. Pokoušel jsem se přehrát něco ze svého telefonu, ale prostě to nejde.Ne že bych to nějak nutně potřeboval, ale přece jen mě to zajímá.

Třeba je chyba v jednotce HF, prostě to neumí, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš nějaké foto? Nikdy jsem nic neviděl takhle jak to můžou poškodit. Ale beru to tak, že pokud to chce někdo ukrást a dostane se do auta, vyřadí alarm, nebo mu nevadí že to houká, tak už to vyrve ať to je zabezpečený jakkoli, jen záleží na tom, co k tomu dál poničí :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím sused má Superba 03/2009 s Columbusom 3T0035680 HW03 fw0904, chcem sa spýtať ktorý firmvér mu tam môže nahrať aby mohol používať nové mapy. Na svojej octavii facelift som si sám spravil update firmvéru asi pre rokom na fw3810 (4) a mne fungujú nové mapy bez problémov, octavia 05/2010 columbus 3T0035680B HW06 fw3814. Ďakujem za radu.

post-48702-0-90839600-1378364282_thumb.j

Editováno: , autor: Plevis74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to poopravím:

maps V.9

7919 EE (factory version)

7921 EE+SpeedCams (no factory version), možné problémy, napr. u mňa bez problémov

7918 WE (factory version)

7920 WE+SpeedCams (no factory version), možné problémy, napr. u mňa bez problémov (direct from DVD without load)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to poopravím:

maps V.9

7919 EE (factory version)

7921 EE+SpeedCams (no factory version), možné problémy, napr. u mňa bez problémov

7918 WE (factory version)

7920 WE+SpeedCams (no factory version), možné problémy, napr. u mňa bez problémov (direct from DVD without load)

Zdravím fungujú niekomu tie rýchlostné kamery? Mapy som nainštaloval, fungujú, ale tie kamery nie. Poradí niekto čo s tým aby to fungovalo? Dík za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamery si musis zapnout v POI bodech zajmu, aby se ti zobrazovali na mape.

 

osobne jsem ale spis pro pouziti map bez radaru a radary stahovat samostatne jako personal POI, protoze jejich aktualizace je mnohem castejsi nez aktualizace komplet map

Môžeš mi poradiť ako ich zapnúť? Pozeral som i v návode k navigácii, ale vôbec tam nemôžem  nájsť POI body (alebo body záujmu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejsem profík, ale zrovna jsem měnil LCD za LED. Kromě zmiňovaného lepšího displeje je 100% rozdíl v tom, že starší Columbus je 8-mi kanálový a nový je už 10-ti kanálový (to je důležitý pokud je v autě SoundSystem, musejí být spolu buď starší, nebo novější, jinak nemluví navigace) jinak určitě to bude hodně podobný a výměna by měla jít bez problému... Ale jak říkam, nejsem odborník

Takze by som potreboval vediet jednine: mozem do mojho superba 2 vyrobeneho 4/2009 nainstalovat columbus vyrobený v roku 2013?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to v nastaveni mapy a zobrazení detailu myslím, pak mas takovýhle menu s výběrem radarů

 

Niečo som našiel, ale je trochu inak Zvláštne ciele, kategorie,potom kamery a radary, ale nikde som nenašiel spôsob ako to zapnúť. Mal som pripravené foto k textu, ale bohužiaľ mi to stránka nechce vziať, takže to prikladám len ako odkazy tu:(http://ulozto.cz/xFrtDvwJ/zvlastne-ciele-jpghttp://ulozto.cz/xrWK9iU8/kategorie-jpg, http://ulozto.cz/x1Xjw82G/kamery-jpg, http://ulozto.cz/xJ1zuR2b/radary-jpg),

Editováno: , autor: edob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...