Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

No, něco málo se dá .... já si to celé po/depsal, z venku i zevnitř a vyměnil šrouby, dá se dát i své logo (samozřejmě, vše se dá odstranit, ale ulehčit to nechci) ... ano, vím...mohou to poškodit apod. Ale navíc mám alarm, který mi volá....fetka se snad na to chytí, profík nikdy.

 

Tímto lze udělat menší překvapení - http://www.ebay.de/itm/RNS-510-Diebstahlschutz-Diebstahlsicherung-4x-Anti-Diebstahl-Schrauben-16mm-/111314526784?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item19eadce240

 

Samozřejmě, zabránit se tomu na 100% nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemá smysl řešit. Když tam člověk dá jiný šrouby, tak fetka ve vzteku rozmlátí vše co půjde, rozřeže sedačky.....

Hlavně ty navigace už se v dnešní době zase tak nekradou. Teď se jde víc po dílech - světla, airbagy, kapoty atd.

Já mám auto přes den v Praze venku a vše ok, jen na noc je v garáži.

A jinak v autorizáku mi říkali, že dost lidí si po vykradení kupuje navigace Kenwood. Vypadá to pěkně, s autem si to rozumí (maxík a volant)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Columbuse v OII. Bydlím na okraji Prahy, bez zájmu vydržel cca měsíc. Naštěstí mám všechna okna "nerozbitná", tak mi po "zájemci" o Columbuse zbyla v okně tečka po snaze o rozbití okénka. Takže doporučuju minimálně fólie na oknech + samozřejmě pojistku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde a kdo Vám dělal folie? Ty jsou na všech 4 okenkách?

Když je safesystem tak lezou ty šmejdi do auta okenkem a zase vylejzaji?

Asi lepsi mit promackle foliovane okenko a škodu zvenku než pojebaný vnitřek:-/

Pojistku mám. Co dávají rozpočtem za Columba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...