Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Tak už se mi tam své POI povedlo nacpat. Stálo to trochu nervů, pár DVD a spoustu času. Použil jsem rns510.poi.inspector.v2.5 a trochu ruční úpravy. Mám tem teď radary, hrady, zámky, zříceniny, policejní stanice, pošty, McDonalds :-)

Standa

Problém s vypalováním vyřešen, tak kompletní návod na POI už je uveřejněn v sekci:

Jen pro členy Fabia, Octavia a Roomster clubu

k nalezení na hlavní stránce

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=idx

a to pro členy zaregistrované třeba ZDE

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, blbej a ještě slepej, nejhorší možná kombinace. :feve: Nějaká sekce jen pro členy mi nic neříká, kde to najdu?? :help::help:

To bude tím , že nejsi členem a nezaplatil jsi příspěvek, všem co jsou na tom stejně se tento odkaz na hlavní stránce nezobrazí !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a povedlo se ti to přidat jako root-group, nebo jako součást existující skupiny ?

Mám totiž zkušenost, jak z POI inspektora tak při ruční editaci, že root-group pak nezobrazuje ikony na mapě, ale pokud to dáš vnořené např. do skupiny DOPRAVA tak pak OK.

Teď si zkouším pohrávat s NAVTEQ parametrama TPD-xxx, jestli by nešlo zapnout alerty na radary, ale bohužel to vypadá, že soudruzi ze Siemensu pro VW tohle uplně vynechali neboť RNS na tyhle parametry (které fungují ve VDO Siemens ručních navigacích) nereaguje. Už jsem zmršil určitě 50ks DVD různejma pokusama.

Jo někdo tu chtěl návod step-by-step, takze pokud chcete, tak zde je to ve francouztine (ale nezoufejte, podle obrazku to jde) :

http://www.touranpassion.com/forum/sutra209618.php ,

nebo google překlad:

http://translate.google.com/translate?u=ht...sl=fr&tl=cs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tím , že nejsi členem a nezaplatil jsi příspěvek, všem co jsou na tom stejně se tento odkaz na hlavní stránce nezobrazí !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zkoušel jsem se registrovat, bohužel registrační proces nějak stále nedoběhnul resp. mi stále nikdo nezaktivnil účet :-( a trvá to již 15 dní a nic ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo melo by to jit, obzvlast u ty Sup verze. :) Neco takovyho uz tady delal clen martinrs na passatu. viz. ZDE

No jo , ale on to krmí externím DVD přehrávačem a pouští si obraz do RNS 510 + 2 hlavové opěrky , to není to co myslím, chtěl bych to vyřešit bez toho dalšího DVD přehrávače, rovnou z RNS do těch opěrek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...