Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Chlapi mam problem... Dnes se mi totalne vybila baterie u me Oct 2 RS. Po nastartovani pres kabely, jsem zjistil ze moje radio Trinax chce po me kod... Ten jsem zadal radio nabehlo ale koukam a nesviti podsviceni tlacitek vubec. Neukazuje udaje climatronicu a na palubaku vse zmizelo ... Jo a je v nemcine a pri zmene na cestinu napise ze nelze :( poradte co ted ;(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze odesla Gateway na dasce... Jeste muzes zkusit restart pres tlacitka - obe sipky + hvezdicka( mikrofon), udela se restart a pokud to bude chtit zase pin, je jasno...

A bohuzel bude mit h2o pravdu, protoze se ti radio nevyplo po canu, tak ti vybilo baterku:/

Editováno: , autor: ka_r_los
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze oprava je nesmysl... Poradte co tedy poridit aby to bylo uz novejsi a fungovalo bez problemu

Psal jsem ti SZ. Poptej se jich a možná i odkoupí tvou na ND [emoji6]

Jestli nechceš vyloženě Columbus, tak jdi třeba do Nexus+ anebo do neorigo navigace, ale je třeba taky koupit dražší protože ty do 5000,- stojej za houno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...