Přejít na obsah

Nakódování dálkového ovládání


Mad_Boxs

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Zdravím, omlouvám se za otravování, ale jen chci potvrdit mou "domněnku".

Pokud si chci přidělat klíček s chipem a DO přívěskem na vystřelovák s DO na originální RJ, tak musím sehnat originál vystřelovák. Dále stačí vyměnit planžetu (chip asi taky že?) a nakódovat to. Takže pokud to udělám přes zámky, tak nakóduju jen DO. A pokud chci aby to souhlasilo i s IMMO, tak musím jít přes VAG?

Ještě bych měl dotaz, jaký je rozdíl mezi těmito klíčky a originálem, co se týče kvality nebo zkušeností?

http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoalarmy/do-k-maxicar-686.html

http://www.levnealarmy.cz/eshop/nahradni-ovladace/nahradni-do-vystrelovaci-klic-radix-modul-cz-do.html

http://www.levnealarmy.cz/eshop/nahradni-ovladace/do-cz-key.html

Dodávám, že mám Felicii 1.6 MPi, jsou tam nové zámky, jako jsou třeba na Fabii, tovární RJ.

Díky za veškeré připomínky :)

Editováno: , autor: Milan111111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím,

takový dotaz. Mám komfortku 799AH na O1. Koupil jsem přes známého klíč 1J0 959 753 A a tady jsem se dočetl, že nakodování dálky musí být jen při čistém výčtu chyb. Ale já mám už asi 2 měsíce chybu na levém zpětném zrcátku u řidiče a nevím čím to je. Myslíte, že je to problém pro to nakódování?

Díky :mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj,
připojím se k tématu.Mám jen jeden klíč s dálkou:
http://www.skoda-dily.cz/eshop/6y095975 ... -klic.html
Funguje,ale sehnal jsem si druhé dálkové ovládání,to samé,jen bez klíču.Koupil jsem nové baterky,kontrolka svítí.
Teď bych potřeboval poradit jak ho naučit na mé auto.Kolega z práce má VAG COM verzi 4.09 a k ní kabel.

Ptal jsem se ho na to,jestli je schopný přeprogramovat ten ovládač a on neví kde to tam hledat.
Pomůže nám prosím někdo?Ještě se ptal,jestli jde naprogramovat při zamknutí DO,aby se pozavíraly okna,tak jako to jde při otočeném klíčku u dveří.

Děkuji za pomoc
Boban

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

nechci zakládat nové téma, už mám přečtený snad všechno. Mám 2001 2,5G a starý dvoutlačítkový nesklopný klíč s orig.vestavěnou dálkou.

Klíče mně zlobí a chci si koupit nový to dálkový na auto-dily, mají na výběr ze dvou 433MHz a 434MHz. Na klíči mám z boku 434MHz, ale když vydělám baterku, tak pod ní je modrá papírová podložka a tam je 433 MHz, tak ted nevím kolik mám tu frekvenci a jaký klíč koupit??

Poradí někdo prosím.díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý klíč, vajíčko, má tu vlastnost, že frekvence je vyražená na části s klíčem.

Takže je klidně možné, že někdo měnil tu klíčovou část a proto to nemusí sedět. Já bych se řídil údajem pod baterkou. Pokud teda to není jen kus papíru, který tam někdo jen dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak takhle Ti to tu neřekne snad nikdo.

Jedině, že by platilo třeba pravidlo, že 2,5G se rovná vždy 433 MHz.

 

 

 

PS:

Věřil bych spíš údaji na části s elektronikou než na dílu, který se dá od elektroniky jednoduše oddělit a vyměnit.

 

Sám bych to řešil tak, že bych si třeba někde nějaký klíč vypůjčil a zkusil ho naučit ke svému DO.

 

Co se zeptat ve Škodovce, podle VIN Ti řeknou jakou frekvenci má mít Tvůj klíč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo komfortku mám 799AH.

Ale novinka, ještě naposledy jsem klíče rozebral a donesl to do práce kamošovi, dívali jsme se na to lupou a zjistili jsme tři studenáky, praskliny jak něco u těch nožek co spojují tu jednu malou černou krabičku, tak jsme to propájeli a ještě pro jistotu sme na ty krajní kontakty, jak dolíhají plíšky, tak se tam naletoval cín a zatím tuky tuk,jde všechno krásně a i dosah se zvětšil, tak se to někomu třeba bude hodit a nebude muset kupovat novej klíč.

Zajímavý že to u obou klíčů bylo skoro to samé na stejných místech.

Editováno: , autor: Petan.VUT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...