Přejít na obsah

Pravidelné vrzání


Fido

Doporučené příspěvky

Fakt už si nevím rady a ve vyhledávači jsem nic podobného nenašel.

Když se rychlost přehoupne přes 40km/h, tak slyším od levého předního kola pravidelné vrzání (rychlost vrzání v závislosti na otáčkách kola) dělá to pořád, i s vyšlápnutou spojkou a točení volantem do zatáček na každou stranu, při brždění, prostě furt - do doby, než zase zpomalím pod 40km/h, pak jako když utne a je klid. Kdyby to bylo ložisko, tak by přece hučelo a né vrzalo a pořád né? Mimochodem bylo loni touhle dobou měněné.

Nesetkali jste se s tím někdo? Díky

Editováno: , autor: Fido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cha ... no takovej čmelák coooo.. no tak jsem tu už řešil a bylo to ložisko v předním kole..... přesně jak to kleslo tak jak když to vypneš...

neříkám ,že je to určitě ono.. ale vymněnil jsem to tu jednomu zákazníkovi a byl klid... dost divná závada...... kdyby něco tak můžem pořešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cha ... no takovej čmelák coooo.. no tak jsem tu už řešil a bylo to ložisko v předním kole..... přesně jak to kleslo tak jak když to vypneš...

neříkám ,že je to určitě ono.. ale vymněnil jsem to tu jednomu zákazníkovi a byl klid... dost divná závada...... kdyby něco tak můžem pořešit...

Odkud seš? Já Opava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cha ... no takovej čmelák coooo.. no tak jsem tu už řešil a bylo to ložisko v předním kole.....  přesně jak to kleslo tak jak když to vypneš... 

neříkám ,že je to určitě ono.. ale vymněnil jsem to tu jednomu zákazníkovi a byl klid...  dost divná závada...... kdyby něco tak můžem pořešit...

Odkud seš? Já Opava.

Do prahy asi težko pojedeš.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co guma stabilizatoru??nastrikej olejem do ni mozna pomuze.A zkontroluj obe strany protoze zvuk se roznasi a ty si myslis ze to je vlevo a pritom to bude vpravo.Zvedni si kolo a pohybek jim jestli ma vule aby jsi vyloucil rozpadajici se lozisko.A opet radeji obe strany.

Editováno: , autor: TDIfun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...