Přejít na obsah

Škoda Octavia Long


lubann

Doporučené příspěvky

Ahoj .....Long me zajímá......neni někde více fotek ....třba pohled na zadní sedadla a místo na nohy.......a další???????? :D

Budeš prodlužovat?

:D:D:D vubec bych se nedivil, kdyby se tady objevilo tema od martinaRS s nazvem "tak jsem o vikendu zase neco predelal" ....

:D mysliš že bude octavia long RS no budu o tom uvažovat a schánět skelet long.... :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj .....Long me zajímá......neni někde více fotek ....třba pohled na zadní sedadla a místo na nohy.......a další???????? :D

Budeš prodlužovat?

možná :D:D

Nechci ti do tohe kecat, ale LONGy stavěli na podvozek Passatu....tož jsem na tebe zvědavý... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj .....Long me zajímá......neni někde více fotek ....třba pohled na zadní sedadla a místo na nohy.......a další???????? :D

Budeš prodlužovat?

možná :D:D

Nechci ti do tohe kecat, ale LONGy stavěli na podvozek Passatu....tož jsem na tebe zvědavý... :D

Na podvozek Passatu? Ten má delší rozvor. A že by tam byla přední víceprvková náprava? To asi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochopím, že páni politici nechtěli octavie, ale co jim nevoní na superbovi??? nevím! akorát tahaj prachy ze státní kasy... co si budeme povídat jakej je rozdíl mezi cenou audy a8 a supem... pravda sup předci jenom neni až tak moc luxusní, ale myslim si, že navísost dostačuje... když s nim muže jezdit Pan Prezident, proč ne kde jakej trouba pod nim... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochopím, že páni politici nechtěli octavie, ale co jim nevoní na superbovi??? nevím! akorát tahaj prachy ze státní kasy... co si budeme povídat jakej je rozdíl mezi cenou audy a8 a supem... pravda sup předci jenom neni až tak moc luxusní, ale myslim si, že navísost dostačuje... když s nim muže jezdit Pan Prezident, proč ne kde jakej trouba pod nim... :angry:

Protože ty kurvy si můžou vybrat a kdyby sis měl vybrat mezi audi A8 a Supem co bys bral? A oni žádnou čest nemají takže berou A8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochopím, že páni politici nechtěli octavie, ale co jim nevoní na superbovi??? nevím! akorát tahaj prachy ze státní kasy... co si budeme povídat jakej je rozdíl mezi cenou audy a8 a supem... pravda sup předci jenom neni až tak moc luxusní, ale myslim si, že navísost dostačuje... když s nim muže jezdit Pan Prezident, proč ne kde jakej trouba pod nim... :angry:

Já myslím, že náš pan prezident měl o ježdění SuberBem jen plnou hubu keců. Nemůžu si pomoct, ale v životě jsem ho tímto autem jet neviděl. (pro rýpaly- v televizi apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochopím, že páni politici nechtěli octavie, ale co jim nevoní na superbovi??? nevím! akorát tahaj prachy ze státní kasy... co si budeme povídat jakej je rozdíl mezi cenou audy a8 a supem... pravda sup předci jenom neni až tak moc luxusní, ale myslim si, že navísost dostačuje... když s nim muže jezdit Pan Prezident, proč ne kde jakej trouba pod nim... :angry:

Já myslím, že náš pan prezident měl o ježdění SuberBem jen plnou hubu keců. Nemůžu si pomoct, ale v životě jsem ho tímto autem jet neviděl. (pro rýpaly- v televizi apod.)

To souhlasím. A teď si "koupil" Mercedes třídy R. Taková malá reklama v jednom časopise :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To souhlasím. A teď si "koupil" Mercedes třídy R. Taková malá reklama v jednom časopise :smich:

Trochu si to pleteš. Superba si koupil Klaus za státní peníze, aby se před novinářema předvedl jak podporuje české výrobce, od té doby v něm nejezdí.

Erko si koupil Havel a za svý. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu si to pleteš. Superba si koupil Klaus za státní peníze, aby se před novinářema předvedl jak podporuje české výrobce, od té doby v něm nejezdí.

Ano, tak tohle jsem měl přesně na mysli. Ale jak patrno, někteří mu to žerou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...