Přejít na obsah

Škoda Octavia Long


lubann

Doporučené příspěvky

To souhlasím. A teď si "koupil" Mercedes třídy R. Taková malá reklama v jednom časopise  :smich:

Trochu si to pleteš. Superba si koupil Klaus za státní peníze, aby se před novinářema předvedl jak podporuje české výrobce, od té doby v něm nejezdí.

Erko si koupil Havel a za svý. ;)

A Havel už není prezident? :p No jo - máš pravdu. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

nejaka limit.serie byla vyrobena, to prodlouzeni je dobre videt na 2.fotce dole: B-sloupek byl sirsi/auto tady jakoby nastaveno. Jinak zase zadni dvere uz seriove. Byl to myslim neuspesny pokus, jak zaujmout nase pohlavary a jim podobnou sebranku ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim ze je to trosku OT, ale slysel jsem o octavceI, ktera si vyrabela pri prilezitosti 100let Škody..mela to byt snad omezena serie 100kusu a mel tam byt nejaky benzinovy 6valec a snad kazdy kdo si ji koupil mel pak moznost projet si ji na okruhu v Moste...a na pristrojivce bylo seriove cislo auta (1 - 100)..Nevite neco o tomhle aute??

Někdo to zde popisoval, někde v tématu o RSu.

Já ji viděl na vlastní oko v Opavě u Kamišinu, asi před 14 dny.

Nastřik má bílý a soutěžní zelenou a červenou... a číslo na kastli...

Neměl jsem sebou foťák, já debil.

Už jsem to našel:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=18815&st=275

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
:prc: To je toho člena fora má to předělané na face

to je moje - predelana na facelift neni, je to origo, rv 2001. delaly hlavne 1,8T, ale existuje i jeden exemplar v 1,9 tdi. vybava je LaK, avsak ne vsechny jsou stejne, novejsi maji xenony, nektere uz maji ESP, nektere maji stolek za sedadlem spolujezdce atd). barvy jsou tusim cerna, stribrna, zelena a uplne prvni vyrobena byla pry cervena :) puvodne bylo planovano neco okolo 200 ks, ale pote, co se "milos" uhodil pri nastupovani do hlavy (a pak prohlasil, ze longy koupi jedine v pripade, ze bude obmenovat vladu podle vysky clenu kabinetu tak, aby nebyli byssi nez miroslav gregr :) ), tak bylo vyrobeno necelych 20 vozu, z toho existuje nyni neco okolo 15 aut. Delaly se "rucne" tak, ze normalni kastle se rozrizla, vlozily se specialne vyrobene dily (strecha, vyztuhy, prostredni sloupky) a pak to slo klasicky do laku a dodelavalo opet rucne (delsi koberecky, tapecy, vsivani stolku do zad sedadla spolujezdce atd atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
K tematu LONG, mrknete na prilozeny obrazek, v jednotlivych vyrezich jsou dve verze loketky.

Tusite nekdo, co to je za tu druhou? Na obrazku je vlevo nahore.

Diky

post-613-1202995196_thumb.jpg

Jde mi o tvar te loketky, vlevo je uplne jina, nez vpravo nahore, jakou mame vsichni...

(nejde mi o zabudovany mobil :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...