Přejít na obsah

Škoda Octavia Long


lubann

Doporučené příspěvky

Ano,byly a nedávno byly i na www.vyzkoušeno.cz .Mám z jedné verze Long L&K stoleček,co je umístěn na sedačce spolujezdce.Pokud by ho někdo chtěl,je na prodej.Je v dřevodekoru

Muzes prosim poslat cenu a katalogove cislo na ten stolecek(super by byla i fotka) dikes.PS: A fotku nahodou nemas ze ted myslim te octy a nebo presny tovarni nazev.Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto jsem myslím tady nějdy dával do bazaru,pohledej,teď nemám fo´ták k dispozici

cest Cosby hledal jsem v bazaru a je to tam ale bez fotky pouze obrazek z etky.mel bych i mozna zajem ale chtel bych to videt primo na fotce a jestli mi muzes rict cca rozmer a jak se to montuje.dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednu maji jeste v cartecu, ale za silene penize.

Tak jsem na ní koukal a ta cena fakt hustá. Je jasný, že při počtu vyrobených kusů to bude vždy unikát, za který se bude platit víc než za běžnou sériovku, ale tohle mi přijde fakt přemrštěný. Docela by mě zajímalo jak už jí nabízejí dlouho a jestli to někdo koupí. :blink::wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...