Přejít na obsah

Škoda Octavia Long


lubann

Doporučené příspěvky

Tady jsem našel přepis interpelací:

Poslanec Pavel Severa: Vazeny pane premiere, damy a panove, dovolim si vas pozadat o odpoved na nekolik otazek, ktere souviseji s jakousi prubeznou kontrolou slibu vlady Ceske republiky, a to konkretne vasich slibu o tom, ze budete podporovat cesky prumysl. Rad bych si overil, do jake miry je tento vas slib plnen, a proto jsem si dovolil zeptat se na realitu, jaka je v nakupu sluzebnich vozidel pro Urad vlady a pro ostatni resorty.

Polozil jsem panu premierovi pisemne osm otazek. Jsou to tyto otazky: 1-7

Potom byla osma otazka, ve ktere se ptam konkretne, kolik vozidel upravene prodlouzene verze Skoda Octavia bylo zakoupeno celkem.

Dekuji za strucnou odpoved. Neni treba komentovat, staci mi cisla. Dekuji.

Predseda PSP Vaclav Klaus: Dekuji panu poslanci. Slovo ma predseda vlady.

Predseda vlady CR Milos Zeman:

Vazeny pane predsedo, vazeny pane poslance Severo, vazene kolegyne a kolegove, dovolte mi, abych uvodem uprimne a nikoliv formalne podekoval panu poslanci Severovi, ze na rozdil od nekterych jeho zviditelnujicich se ctyrkoalicnich kolegu, polozil konkretni otazky, ktere zaslal predem, takze jsme vedeli, na co mame odpovidat. Proto zcela vyhovim jeho prani a bez delsiho komentare uvedu na techto osm otazek ciselne odpovedi.

Otazka c. 1: Kolik sluzebnich vozidel nakoupil Urad vlady za celou dobu soucasne vlady? Odpoved: Urad vlady nakoupil od nastupu soucasne vlady celkem 10 vozidel.

Otazka c. 2: Kolik sluzebnich vozidel nakoupily ostatni resorty dohromady? Odpoved: Ministerstva nakoupila celkem 190 vozidel.

Otazka c. 3: Jaka byla vyse financnich prostredku vynalozena na zakoupena vozidla celkem pro Urad vlady a celkem pro ostatni resorty? Odpoved: Urad vlady vynalozil na nakup vozidel 6 377 849 Kc, ostatni resorty celkem 97 595 488 Kc.

Otazka c. 4: Jaka byla vyse financnich prostredku vynalozena na zakoupena vozidla zahranicni vyroby? Odpoved: Celkove vydaje na vozidla zahranicni vyroby vsech ministerstev cinily 42 756 297 Kc, z toho Urad vlady nula korun, protoze zadna zahranicni vozidla nekupoval. Doufam, ze k tomu prihlednete pri posuzovani rozpoctove kapitoly Uradu vlady.

Otazka c. 5: Jaka byla vyse financnich prostredku vynalozena na zakoupena vozidla tuzemske vyroby? Odpoved: Vyse vynalozenych prostredku na nakup tuzemskych vozidel pro ministerstva cinila 54 838 172 Kc. Urad vlady vynalozil na nakup vozidel ceske vyroby 6 377 849 Kc. Panu poslanci Severovi v odpovedi na tuto otazku pouze pripominam, ze otazka je redundantni, protoze z predchozich udaju rozdilem uvedenych castek lze tuto odpoved naprosto zretelne odvodit.

Otazka c. 6: Kolik vozidel zahranicni vyroby bylo zakoupeno celkem? Odpoved: Celkem bylo ministerstvy zakoupeno 39 vozidel zahranicni vyroby, Uradem vlady zadne vozidlo zahranicni provenience.

Otazka c. 7: Kolik vozidel tuzemske vyroby bylo zakoupeno celkem? Odpoved: Ministerstvy bylo zakoupeno 151 vozidel tuzemske vyroby, z toho Uradem vlady 10 vozidel tuzemske vyroby.

Posledni otazka: Kolik vozidel upravene prodlouzene verze Skoda Octavia, tedy long, bylo zakoupeno celkem? Odpoved: Ministerstvy byla zakoupena 4 vozidla Skoda Octavia long, Uradem vlady 5 vozidel Skoda Octavia long.

Pokud se rozhodnu provest personalni rekonstrukci vlady na zaklade kriteria telesne vysky novych ministru, zajiste pan poslanec Severa uzna, ze Skoda Octavia long bude v tomto pripade naplnovat toto kriterium.

Pokud máte ještě nějaké fotky tak sem stím

Fotky sice nemám, ale asi před 3 měsíci vedle mě na semaforu stála tato prodloužená verze Octávky a musím říct, že se mi hoooodně líbila. :palec2: Hned bych takovou bral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde mi o tvar te loketky, vlevo je uplne jina, nez vpravo nahore, jakou mame vsichni...

(nejde mi o zabudovany mobil :) )

Ta loketka se davala s telefonem normal ze skody.... vramci VW...maji ji i nektere Pasiky B5,5 apod...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
Jde mi o tvar te loketky, vlevo je uplne jina, nez vpravo nahore, jakou mame vsichni...

(nejde mi o zabudovany mobil :) )

nevim jestli te to jeste zajima, ale rekl bych, ze vlevo je pouze odklopena operka z praveho obrazku - uvnitr je adapter (pro drzak mobilu) plus loketka ma diru pro protazeni nabijeciho kabelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tomu asi 14 dní a viděl jsem prodlouženou verzi Octavie II, na Tank ONO v Jihlavě

vypadalo to, že ji zrovna někdo ze škodovky testuje. V interieru jsem viděl nějaké dráty na

čidla. Byla v červené barvě a měla brutální alu kola. Vypadala rozhodně zajimavě.

Škoda, že mě to v té rychlosti nenapadlo vyfotit alespoň mobilem :(

Už o tomto modelu někdo něco slyšel ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...