Přejít na obsah

Jaké autorádio do 4.000kč


Doporučené příspěvky

Tak už mám objednáno a v úterý ho budu mít doma :D

Ach jo, ať už je úterý.....

Rádio přišlo až dneska, takže zítra bude montáž......hurá

Namontováno...absolutní spokojenost - můžete si vybrat ze 16-ti druhů podsvícení.

Koupil jsem ho z www.autohifi.cz mají tam akci za bezkonkurenční cenu 2.580,-Kč + 100,-Kč poštovné. Ještě jsem je ukecal na pouzdro pro přední panel za symbolickou 20,- Takže výsledná cena 2.700,-Kč. Myslím, že opravdu bezkonkurenční.

Pokud budete chtít, můžu hodit foto, jak vypadá v interiéru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám objednáno a v úterý ho budu mít doma :D

Ach jo, ať už je úterý.....

Rádio přišlo až dneska, takže zítra bude montáž......hurá

Namontováno...absolutní spokojenost - můžete si vybrat ze 16-ti druhů podsvícení.

Koupil jsem ho z www.autohifi.cz mají tam akci za bezkonkurenční cenu 2.580,-Kč + 100,-Kč poštovné. Ještě jsem je ukecal na pouzdro pro přední panel za symbolickou 20,- Takže výsledná cena 2.700,-Kč. Myslím, že opravdu bezkonkurenční.

Pokud budete chtít, můžu hodit foto, jak vypadá v interiéru....

šup foto................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Obecně bych řekl, že vhodné je. Trošku slabší výbava ale jde to. U BT telefonu bych chtěl aby rádio umělo také vytáčet což ten Blaupunkt neumí. Má velmi slušný tuner a trochu slabší zvuk z CD. Pokud používáš SLX neměl bys jít příliš níž s kvalitou rádia. Doporučil bych i JVC KD-G721 nebo 722. Oproti tomu Blaupunktu má slabší tuner a neumí BT. Na druhé straně má USB. Za cenu, ve které se teď pohybuje je to vynikající rádio. Pokud by to pro tebe bylo zajímavé můžu poslat nějaké testy.

http://autoaudio.wsc.cz/DVD-radia/JVC/fr0.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně bych řekl, že vhodné je. Trošku slabší výbava ale jde to. U BT telefonu bych chtěl aby rádio umělo také vytáčet což ten Blaupunkt neumí. Má velmi slušný tuner a trochu slabší zvuk z CD. Pokud používáš SLX neměl bys jít příliš níž s kvalitou rádia. Doporučil bych i JVC KD-G721 nebo 722. Oproti tomu Blaupunktu má slabší tuner a neumí BT. Na druhé straně má USB. Za cenu, ve které se teď pohybuje je to vynikající rádio. Pokud by to pro tebe bylo zajímavé můžu poslat nějaké testy.

http://autoaudio.wsc.cz/DVD-radia/JVC/fr0.html

Mě se nelíbí ten USB vstup z čela!!!! Fleška trčí do interiéru. :o A ten Blaupunkt USB vstup má a zezadu. ;) Budu poslouchat mp3 z usb, občas z CD a minimálně rádio.

Ale díky za názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by se zase nelíbilo kdybych pro každé připojení musel hledat nějaký ukrytý drát a pak mi na něm fleška plandala nebo byla schovaná mimo dosah. To je ale věc každého, že jo? Já ti to JVC nevnucuju. Myslím, že je lepší než ten Blaupunkt ale jak už jsem napsal. Nic proti němu a když ho koupíš chybu neuděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam Kenwooda, ktory ma flashku na kabli zozadu, a som maximalne spokojny. Nechal som si ju vyviest do tej malej policky pod radiom, tam je jednoducho dostupna. Radio bez flashky vyzera ovela lepsie, a to ani nehovorim o tom, ze niektore flash kluce maju neprijemne silnu diodu a pri citani to blikanie islo dost na nervy. Teraz ju nevidim a je po probleme. Takze rozhodne by som toto riesenie nezatracoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastním JVC KD-G722 a mohu fakt doporučit. Né snad proto, že by nic lepšího na trhu nebylo, ale proto, že za tyhle peníze má vše podstatné, má velice slušnej zvuk a hlavně vypadá velice sřízlivě až "luxusně". Není to žádná čínská antrakce z matějské..

Jen kdyby mělo ještě ten kábl na USB i vzadu, připojil bych si tam nenápadně HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl by mi prosím někdo napsat jaké podsvícení má to JVC 722?? líbí se mi , že je černé a v jiném autě má malinko starší JVC a sem spokojen,.. ale do Fabky se mi nehodí.. je to stříbrný model :o(

nebo bych požádal o doporučení, vím, že se to tu stále řeší, ale asi se v tom nějak motám..

požaduji černé rádijko se zeleným podsvícením, nechci žádné no name, ale cena by se měla pohybovat, kolem těch 4tis kč..

mám rádio aby hrálo a né aby mi ničilo uši hlasitostí.

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl by mi prosím někdo napsat jaké podsvícení má to JVC 722?? líbí se mi , že je černé a v jiném autě má malinko starší JVC a sem spokojen,.. ale do Fabky se mi nehodí.. je to stříbrný model :o(

nebo bych požádal o doporučení, vím, že se to tu stále řeší, ale asi se v tom nějak motám..

požaduji černé rádijko se zeleným podsvícením, nechci žádné no name, ale cena by se měla pohybovat, kolem těch 4tis kč..

mám rádio aby hrálo a né aby mi ničilo uši hlasitostí.

díky moc

co tohle ? Alpine CDE-9871R ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno jo , Alpinka není špatna , ale JVC se mi zatím líbí vic.. to usb ze předu mi příjde praktičštější.. nevím, kudy bych ze zadu tahal jakési kabely na přípojení Flašky.

Nevíš jak je to s barvou podsvícení u té JVC 722 ??

Editováno: , autor: certik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...