Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Dnes se mi taky podařilo ... stahování oken pomocí D.O. už mně také funguje ... Velký dííík patří JaKrovi a Bobíkovi za cenné informace a radu

Jen mám trochu pochybnost ... Bobík uvádí, že hodnota 8A(hexadecimálně) se má odečtením 8-čky přepsat na 83, mně to ovšem vychází na hodnotu 82. Co si o tom myslíte???

Jo, máš pravdu, je to jak píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.motordiag.cz/motordiag/mkm/

Pujde to timto programem aktivovat i na fabii? Pisou o komfortnich jednotkach treti generace, coz ma kazda fabie, takze by to jit melo.

Jde to,udělal jsem tímhle programem ty okna asi na 15ti autech včetně VW passat B5 ,Octavky kolem roku 2002 jsem měl taky možnost. Jestli to někomu nejde,tak to bud neumí,nemo nemá v pořádku kabel :p

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale neuděláš to na všech verzích komfortních jednotek např. 433E na konci to tímhle programem nende ;) , jde to, ale plnou verzi mají jen vyvolení .... já samozřejmě mezi ně nepatřím :D

Já ji naštěstí mám,takže jediný omezení tam je ještě že nejdou nastavit nějaký další funkce,ale určitě to není omezený typem komfortky. Já na žádným autě něměl jedinej problém.Tady je seznam,je tam i ta Tvoje 433 E

Komfortní jednotky: 1J0 959 799 S,

1J0 959 799 AH,

1J0 959 799 AJ,

1J0 959 799 J,

1J0 959 799,

6N0 959 799,

1C0 959 799...,

6Q0 959 433...

Všichni co si u mě koupí kabel KKL tak mají i ten program k tomu + ještě nějakých pár věcí co se občas můžou hodit ;)

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze ty mas uz tu full verzi komfort manageru ? Zatim je na stahnuti lite verze a ta neumi vsechny komforty. Mno nic budu si muset pockat nebo koupit od tebe kabel.

E e,full verzi tý lite,ale jak jsem psal,ten seznam komfortek je pro tuhle verzi Lite,aspoň podle všeho. Těžko si vybavím,zda jsem zrovna dělal nějakou 433.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No schválne ako to ide vo Vag Com, ale predpokladám že si necháš zaplatiť než by si to tu napísal...leby si myslím že to nejde.

No a kukám že predsa si tú 433 nerobil...

Je to popsaný ve VISu,není to žádný tajemství.Přes VAG to jde na 100%!!!!!!Dokonce podle VISu jdou i komfortky 1 a 2 generace.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to popsaný ve VISu,není to žádný tajemství.Přes VAG to jde na 100%!!!!!!Dokonce podle VISu jdou i komfortky 1 a 2 generace. Jinak ke kabelu dávám i kompletní seznam kódů,kterej jak tak koukám není a ve VISu . Ti co si ode mě koupily tak to mají.

Jasně, hoď sem kuchařku jak na to VAGem a budeš KING. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem jen tak zkušebně ,stáhl 1.2 MKM a připojil a akorát to našlo komfortku 433E a když jsem dal aktivovat okna ,tak to napsalo ,že to umí plná verze.Tak jestli víš jak to tam dostat ,tak porad.Jestli to jde přes to kodování dole,nebo já už nevim.

A máš tu verzi aktivovanou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E E,Vagem to nejde,máte pravdu,ty kódy co mám jsou na to ale tu funkci nezapnou. Ale MKM jde i komfort 433,aspoň co říkal kolega,kterej ji sám má v autě. Měl jsem za to,že cesta vede tudy.

asi nevíš o co jde.To co jsi tu dal je obyčejné kódování komfortky a se stahováném oken pomocí DO to nemá nic společné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi nevíš o co jde.To co jsi tu dal je obyčejné kódování komfortky a se stahováném oken pomocí DO to nemá nic společné

Právě že vím o co jde,jen jsem měl za to,že to nakódování bude s tou funkcí automaticky ........není,já tohle dělám s MKM. Promiňte pane neomylný :kol-78:

Myslím že nemá dál cenu to pitvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juke.box:

no bil jsi se tu v prsou, že jsme tu div banda jelimanů nebo co viz:

Jde to,udělal jsem tímhle programem ty okna asi na 15ti autech včetně VW passat B5 ,Octavky kolem roku 2002 jsem měl taky možnost. Jestli to někomu nejde,tak to bud neumí,nemo nemá v pořádku kabel :p

pár lidí s tímto zde pěkně dlouho špekulovalo jak to zprovoznit na 433E, tak zase úplná paka nejsme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...