Přejít na obsah

Chyby na VAG


mirecoslav

Doporučené příspěvky

Pri 5 km trase z prace sa mi zacal motor pri podradeni dusit a netahal. Vyradim rychlost a otacky klesnu na klasicke volnobezne ustalene. S volnobehom problem nemavam. Zastavim pred domom a vidim ze mi brzdove svetla svietia. Jasne, brzdovy spinac odisiel. Ostala svietit kontrolka EPC. Napojim na PC a ze pozriem co sa nam nazbieralo... :)

16556 - rada 1: system odmerovani paliva System prilis bohaty

P0172 - 35-10 - - - Sporadicky

16955 - Spinac brzdovych svetel -F Nesmyslny signal

P0571 - 35-00 - -

Vymenim snimac, vymazem chyby... Odtedy auto jazdi normalne. Ziadna kontrolka sa nerozsvietila auto sa nedusilo, tahalo.

Dnes preventivne nabehnem do auta s notebookom a zase:

16556 - rada 1: system odmerovani paliva System prilis bohaty

P0172 - 35-00 - -

Avsak uz nie sporadicka. Ziadna kontrolka nesvieti a auto funguje ako nove. Chybu pri nastartovanom aute zmazat neslo.

Po precitani prispevkou zvazujem najprv vymenu cidla teploty.

Ma vyznam tuto "zavadu" riesit vobec ked auto jazdi normalne? Ma vplyv na spotrebu?

Vdaka. ;)

PROBLEM VYRIEŠENY

Takze palivovy filter som nemenil. Ani cidlo teploty.

Tankujem vzdy plnu nadrz. Vyjazdil som uz 3 nadrze benzinu z inej benzinky a chyba sa odtedy neukazala. Nahoda? :D

V kazdom pripade preventivne vymenim filter. Asi dostal zabrat... :)

Len si uz nepamatam na akej benzinke som to vtedy natankoval. A to ma stve najviac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslo závady 17549

( P1141 )

Zjištění zátěže

( Nesmyslná hodnota )

Přechodná závada

Motor 1.4MPI

Šlápneš na plyn auto škubne,jako kdyby se to chtělo zadusit.A po chvíli zase jede v pohodě,stává se to občas není to pokaždé.

...aj ja som mal podobny problem.skus vymenit snimač polohy vačky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Popis snimac tlaku v sacim potrubi G71-Nahodila zavada

Nesmylsny signal.

Co s tim ? Nejde vymazat teda jde jen do nastartovani pak se to objevi zas. Auto neudrzi otacky sotva to nastartuju sviit mi kontrolka EPC, KONTROLKA MOTORU, ABS ASR. Kdyz se to vymaze tak je to tak na dve tir minuty ok myslim tim ty kontrolky apk se to zas rozsviti?Nejaka rada vymenit ten snimac?Nebo to ma neco spolecneho s bzrdovym cidlem?Myslim cidlem na rozviceni brzd?Sviti mi jen stred. A prave. Leve ne a to mam vymenenou zarovku a stale nesviti .. Poradi te mi nekdo dekuji. PS jedna se o F1 01 VYROBA 1,4 16V 100PS Hatback. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vyvesujem toto téma kde sa budú riešiť popisy chýb vyčítané na VAG z motorovej rj, bsg, komfortu, prístrojoviek.

Prosím všetky otázky na to čo ktorá chyba znamená písať sem.

Prehladám ešte celú sekciu FABIA1 a prihodím linky na dané témy už uvedené.

___________________________________________________________________________

Mám problém na Vagu mi píše chybu (klimatizace)

2 Nalezené chyby:

01596 - Servomotor klapky cesstveho/cirkulujiciho vzduchu (V154)

41-10 - blokovano nebo bez napeti - sporadicky

00819 - Vysokotlaky snimac (G65)

07-00 - signal prilis nizky

Klimatizace moc nechladi..

Děkuji všem za pomoc !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

neviem ci je tu tato chyba ale ak hej tak by som rad poziadal o radu. Odisla mi kontrolka otvorenych prednych dveri a komplet central. okna funguju v pohode aj ked sa mi zda ze lave mi nejde dvojfazovo aj ked som ho formatoval (nejde zavriet/otvorit jednym tahom z polohy 2, prave ide)

VAG mi vyhodil par chyb ale tie boli aj predtym a budu sa coskoro riesit. tato sa mi objavila po tejto udalosti :)

VAG

Editováno: , autor: triscene
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim!Dnes som obdržal diag.kabel,potreboval by som kratke info,(kym to podrobne naštudujem,ako sa s tym naraba) nastavit klapku,lebo som ju čistil ,ako to nastavit na zakl.hodnoty,prosim o kratky postup ,mam vag 409 aj 304,tak keby ste mi mohli popisat ako postupovat pri nastaveni klapky na zakl.hodnotu.Za kladnu odpoved Vam vopred ďakujem ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dnes mi zasvietilo abs. vytiahol som kabel nb a mam tu chybu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Address 03: ABS Brakes

00301 - ABS Return Flow Pump (V39)

35-00 - -

Vag vravi: precitat merane hodnoty skupiny 002 a 006, kontrolu a diagnozu akcnych clenov, precitat a vymazat pamat zavad RJ ABS , cerpadlo kontrola alebo vymena.

Neviem co mam vidiet v meranych hodnotach v skupinach 002 a 006, neviem ako presne previest kontrolu a diagnozu akcnych clenov, pamat zavad rj ABS som precital a vymazal. cerpadlo skontorlujem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ked uz som to mal rozbehane tak ostatne chyba ma tiez zarazili.

Address 01: Engine Labels: None

4 Faults Found:

17925 - Power Supply Relay for ECU (J271 or J363): Electrical Malfunction

P1517 - 35-10 - - - Intermittent - neviem o tom nic, iba ze hlavne rele

17511 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating; B1 S1: Performance too Low

P1103 - 35-10 - - - Intermittent - toto ma dost hneva, vyhrievanie lambda sondy pred katalyzatorom. ako si overim ci je to lambda, prerusene vedenie alebo rj motora?

18252 - Please check DTC Memory of Electric Load Controller

P1844 - 35-10 - - - Intermittent - neviem o tom nic

16804 - Catalyst System; Bank 1: Efficiency Below Threshold - toto vyzera na netesnost vyfukoveho potrubia ale tato zavada moze byt este pred vymenou vyfuku...

P0420 - 35-10 - - - Intermittent

Readiness: 0000 0000

myslite ze mozu tieto chyby suvisiet s tym, ze som menil cely vyfuk od pletenca? pri pletenci fucal, najskor som vymenil zadnu cast a potom pletenec, medzitym sa chyby nemazali...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Address 08: Auto HVAC Labels: None

P Component: Klimaanlage X0840

2 Faults Found:

01271 - Positioning Motor for Temperature Flap (V68)

29-10 - Short to Ground - Intermittent - miesiaca klapka, jasne vymenit, to viem, chystam sa na to

01596 - Motor for Outside/Recirculated Air Flap (V154) - Klapka pre cerstvy obehovy vzduch, o tom viem a vymenit

30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent

-------------------------------------------------------------------------------------------

Address 09: Cent. Elect. Labels: 6Qx-937-049-C.LBL

1 Fault Found:

01598 - Drive Battery Voltage

07-10 - Signal too Low - Intermittent - toto vyzera na jarny zaseknuty spinac brzdovych svetiel a nasledne vybitiee baterie a startovanie kablami.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Takze vsetko som vymazal a uvidim zajtra. Az si vycitam, ze vlatne auto som nediagnostikoal asi tristvrte roka a to mam vsetko pod nosom...

Menil som brzdovy spinac, vybila sa baterka, montovali sa multimedia, menil sa vyfuk zadna cast a pletenec.... takze najviac ma trapi to co neviem co je, hlavne, rele, a abs.[/b]

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,neznám číslo chyby,ptám se zda se stímto někdo nesetkal!

problém - fábie 1.9 tdi, po ujetí cca 10 km se mi rozsvítí kontrolka ASR a zhasne až po vypnutí motoru.dále zase po ujetí cca 10 km.

nemáte s tím někdo skušenosti?díky

Mrkni na pojistky na baterce. TADY je fotka, kde je najdeš a něco o nich.

Je to sice o ABS, ale může zlobit stejně.

ahoj,díky za ochotu.

Koukal jsem na ty pojistky,jsou dobrý.měl jsem to na pc a i čidla nezlobí,ale když se ta kontrolka rozsvítí za jízdy,tak se do řídící jednotky nejde dostat.

kdyby ještě někdo věděl.díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, mám motor 1,4 MPI 44 KW AZF (rv. 2002) - před dvěmi měsíci chyba 16500 (čidlo teploty chladící kapaliny G62-nevěrohodný signál) , po měsíci chyba 16502 ( čidlo teploty chladící kapaliny G62 - signál příliš velký). Tak jsem nyní snímač G62 vyměnil - uvidím, co to udělá.

Jenže celou dobu mám Readiness Status 0010 0101 (viz obr.) - nemůžete mě, prosím, někdo poradit, co to znamená?

Moc tomu nerozumím - klimu nemám a lambda sondy doufám jo ;)

Předem díky za pomoc.

Tak jsem to projel, teplota mi za jízdy klesla, přestlo mi to topit, po návratu opět chyba na 16500 - takže mě ještě asi opustil termostat... :-(

lambda6.bmp

Editováno: , autor: lastov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V DP máš presný postup ako sa readinescod robí a čo ktoré miesto a číslo znamená.Porovnaj si to. ;)

jj, díky .... mám já to nějaký záhadný model - po projetí mám na novém čidle G62 opět chybu 16500 a ještě to přestalo topit - tak asi termostat v háji.

Tahle Fabie je pro mě prokletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked máš čidlo OK tak skús prestreknúť kontakty na konektoroch Kontoxom možno sú zoxidované,alebo čidlo premeraj ohmicky hodnoty sú v tiež v DP.

Ten termostat má asi každý, odlomí sa jedna strana uchytenia :wallbash:

čidlo jsem měřil než jsem ho vetkul do auta a při cca 100st (v hrnci na sporáku) jsem naměřil 250ohm - pak mě začali pálit ruce :-)

...termostat jsem už vyměnil (jen termostat s víčkem, ne celé těleso) - takže to topí a ručička jezdí na 90st jak má. Jen ještě zítra kouknu na diagnostiku - kontaktol ted u sebe nemám, pak to zkusím ještě prostříknout.

Dnes mi v autor. škoda servise ještě říkali, jestli mám ty dráty od snímače k jednotce ok, ale to nevím. vede to někam hluboko do útrob motoru.

Tu DP nemám - nemůžu ji nikde na netu najít..... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...