Přejít na obsah

Navigace Mio C520F+


blizard

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.

Poohlížím se po nějaké navigaci do auta v celkem rozumné cenové kategorii kolem 10.000,- "+-". Vybral jsem si MIO C520F + a rád bych znal názory uživatelů GPS navigace značky MIO a hlavně pak modelové řady MIO C520. Klady a zápory, kdo je s ní nespokojený, tak ať napíše v čem, co ho zklamalo na této navigaci, nebo na navigacích zn. MIO. Jak kvalitní jsou mapy a jaká je možnost aktualizací (zdali je aktualizace zpoplatněna).

Všem velký dík za podělení se o zkušenosti a rady.

post-4351-1181145618_thumb.jpg

post-4351-1181145625_thumb.jpg

post-4351-1181145631_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem si také vybral mio - asi nejlepší poměr cena/výkon. Ale zvolil jsem Poket PC MIO P550. Mapy najdeš na Warforum. Vyšlo s nabíječkou, držákem a 2GB karetou na necelých 9t a jsem spokojen jak blecha. Hlavně je výhoda v tom, že to není jednoúčelový přístroj pro navigaci, ale má to WIFI, modrej zub, a další věci jako poznámkový blok, atd. - prostě počítač :palec2:

Maj ho třeba tady http://skveleceny.cz/MIO/PDA-MIO-P550M-GPS...lie_g15107.html

Editováno: , autor: quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cest,koupil jsem si pred par mesicama Mio 710+ a jsem naprosto spokojeny!Jezdim s ni do Italie a v klidu!Ale musis se divat kam te to vede protoze uz me parkrat vytocila do cervena!Ale to dela asi kazda navigace!Jak to je s aktualizaci to nevim,ale mam z ni fakt dobry pocit,je to velka pomoc jenom muzu doporucit!Kamos si ted po moji zkusenosti s 710 koupil prave tu 520 tak jak mi poreferuje tak napisu ale asi bych sel jenom do mia!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...