Přejít na obsah

Zadní stěrač - liftback


mmerlin

Doporučené příspěvky

Jj stira dobre,ale bacha na neho!Ja jsem byl cyp,a kdyz jsem dal ten novy sterac seskladany z pola,octy II a jeste neceho tak mi to sem tam kviklo!Nevenoval jsem pozornost a pak na pumpe pri myti ouha mam poskrabane zadni sklo!Tak jsem ho sundal a zbousil no jede super ale okno je poskrabane porad,do rit......!No a kdyz jsme u toho at nezakladam dalsi tema,nevite jestli neexistuje nejaka pasta,na rozlesteni nebo tak neco!Samo uz to nebude jak to bylo ale aspon at neni tak moc?DIK

Editováno: , autor: Chossse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj stira dobre,ale bacha na neho!Ja jsem byl cyp,a kdyz jsem dal ten novy sterac seskladany z pola,octy II a jeste neceho tak mi to sem tam kviklo!Nevenoval jsem pozornost a pak na pumpe pri myti ouha mam poskrabane zadni sklo!Tak jsem ho sundal a zbousil no jede super ale okno je poskrabane porad,do rit......!No a kdyz jsme u toho at nezakladam dalsi tema,nevite jestli neexistuje nejaka pasta,na rozlesteni nebo tak neco!Samo uz to nebude jak to bylo ale aspon at neni tak moc?DIK

ale ty mas combi???ja reším sedana...Jde tam normálne z nové octyII bez uprav????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mam jeste origo sterac na hatchbacku, ktery se musi kupovat jako cele rameno (nebo vymenit gumu, ale to neni moc cool).

Nasel jsem navod na jiny sterac neorigo:

http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/SteraceAero.htm

Nepochopil jsem vsak zda je mozne pouzit i pro hatchback nebo pouze kombi.

Ma nekdo z vas doporuceni/zkusenosti se zadnim steracem na hatchback?

Myslite, ze je zadni origo lepsi nebo stejne dobry jako AEROTWIN?

Predem diky za rady :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej kámo tady seš v octávkách, a ne ve fábiích tady ti nikdo neporadí co na tvůj hatchback.... a navíc stěrače se tu řeší dnes a deně tak nezakládej nové téma zbytečně

No vsak jsem spravne v Oktavkach, protoze prave resim dotaz na Octavii Hatchback (sedan) a zadni sterac!

Tak nechapu, proc by mi nikdo nemohl poradit.

Tema jsem prochazel, ale vetsinou se resil sterac na kombi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...