Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Rada to bejt fakt neměla.... :) tak nevím proč se tomu hned směješ...byl to dotaz... ;)Máš pravdu že když povolíš ty šrouby té malé konzole že zároven povolíš celou nápravnici...já ji tam nechal a nemusel ji tak ještě odělovat od řízení...Njn tak každej to děláme asi jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rada to bejt fakt neměla.... :) tak nevím proč se tomu hned směješ...byl to dotaz... ;)Máš pravdu že když povolíš ty šrouby té malé konzole že zároven povolíš celou nápravnici...já ji tam nechal a nemusel ji tak ještě odělovat od řízení...Njn tak každej to děláme asi jinak...

směju se né tobě ale tomu co jsem napsal ..aby jsi to nepochopil nějak špatně... víš.. samo ,že nápravnice se tam může nechat ale více méně je to už jedno .. řízení 4 šroubky navíc .. a zbytek si rozeberu pěkně v klidu na zemi .. atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

ještě něco málo ... protože internet a stránky moc nestíhám ... tak se omlouvám i lidem co mi psal- SZ .. a třeba neodpověděl .. není to že bych nechtěl ale to že jsem četl až tet ... a proto , zda kdo něco potřebuje tak at mě radči kontaktuje na prac fon 777005887 a domluvíme co a jak .. děkuji .. G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Tak jsem zase trochu zpět .. sice trochu nestíhám ---- ale co se děje ohledně práce tam preciznost a podstivost je stále na místě .. jen ten internet vázne .. tak jak jsem psal dříve telefon skoro non stop 777005887 .. je jistota děkuji za pochopení ..

Není zač ....

Jinak nějak trochu a stále nestíhám ... práci Ano ale ještě internet a fora jsou už trochu problém ... A proto radči volejte na 777005887 a vyřídíme zakázku ... díky garny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Chtěl bych poděkovat Garnymu, že mně vyřešil problémy s motorem 1.8 20V Turbo AUM, který mně dlouho trápily a nedařilo se to servisům vyřešit + ještě ta náprava a jiné věci. Opravdu super přátelský přístup, fajn ceny a hlavně v oboru machr. Ještě jednou díky za perfektně odvedenou práci:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, děláš i VW, nebo jen Škodu? Potřeboval bych kouknout asi nádrž (podtlak, problémy se startem a rozjezdem po delším stání), nasadit manžetu na předním tlumiči a kouknout předek, nějak mi tam při zatáčení něco praská (možná jen pružina, nebo co) a samo mnoho dalšího :-) Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...