Přejít na obsah

Dezinfekce klimatizace


pet

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

jak uvádí KaJe pod pylový filtr-klidně dvakrát, a pak zapni klimu až ti to bude lítat z výdechů :-)) Když to takhle uděláš dvakrá,t úplně to stačí, a na nějaké hadičky do výdechů v intoši se vyprdni-to je stejně k hovínku :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí díky.... Nastříkal jsem to tam a zatím nic necítím, tak uvidíme, snad se to dostalo všude. Abych pravdu řekl, nezdálo se mi, že bych měl nějakou pěnu stříkat do topení, měl jsem obavy, aby to neprosáklo do nějaký elektriky.... :kuk: Ona ta pěna když opadne, tak tam zůstane nějaká voda....

Ale zdá se to být OK. Ještě jednou díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem koupil nějaký sprej, má se nastartovat, pustit klima na recirkulaci, hodit sprej za sedačky a nechat ho vystřikat... cca 10min.

To jako fakt, nebo si děláš srandu??? :feve:

jestli tohle nepsal nějakej vtipálek, tak překlad na té desinfekci psal nějakej člověk pí*a :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem koupil nějaký sprej, má se nastartovat, pustit klima na recirkulaci, hodit sprej za sedačky a nechat ho vystřikat... cca 10min.

To asi spíš hodit sprej před sedačky a schovat se do kufru na 10 minut lol

Ne vážně, jak píše Cosby: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=8808&hl=

Nějaké info je vždy i na spreji, tak asi tak ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na to chystám zítra, koupil jsem si sprej od Winnsu a píšou tam stříkat 3min po 3s intervalech při zapnutém ventilátoru na plno, nastaveno na nejnižší teplotu a při vypnuté klimatizaci!

při vypnuté klimatizaci :smich:

Je to tak :palec2:

http://www.e-wynns.cz/shop/detail.php?odde...d=5411693302022

celej ten návod mě přijde mírně pomatenej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na to chystám zítra, koupil jsem si sprej od Winnsu a píšou tam stříkat 3min po 3s intervalech při zapnutém ventilátoru na plno, nastaveno na nejnižší teplotu a při vypnuté klimatizaci!

při vypnuté klimatizaci :smich:

Je to tak :palec2:

http://www.e-wynns.cz/shop/detail.php?odde...d=5411693302022

Podle popisu užití, tomuto přípravku nevěřím, nekoupil bych ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na to chystám zítra, koupil jsem si sprej od Winnsu a píšou tam stříkat 3min po 3s intervalech při zapnutém ventilátoru na plno, nastaveno na nejnižší teplotu a při vypnuté klimatizaci!

při vypnuté klimatizaci :smich:

Je to tak :palec2:

http://www.e-wynns.cz/shop/detail.php?odde...d=5411693302022

celej ten návod mě přijde mírně pomatenej ;)

Překlad toho blábolu=zapni vnitřní okruh, nezapínej klimu-jen ventilátor na max.(když jde klima tak se výparník orosí a naředí to přípravek), nastříkej do vstupu vnitřního vzduchu (u noh spolujezdce)

nejlepší je ale vyndat přihrádku spolujezdce, vyndat ventilátor, vyčistit výparník tlak.vzduchem, postříkat desinfekcí, smontovat, apak je-li třeba naprat to ještě do toho sání-viz. začátek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem koupil nějaký sprej, má se nastartovat, pustit klima na recirkulaci, hodit sprej za sedačky a nechat ho vystřikat... cca 10min.

To jako fakt, nebo si děláš srandu??? :feve:

nedělam... bylo tam jen to tak jsem to zkusil vzít za 99kč střikalo to přes 10 min a v autě se nedalo nadechnout... tak proč by to na recirkulaci nevyčistilo??? prostě jsem to zkusil a nesmrdi... NIkomu to nedoporučuji ani nevnucuji.. jen jsem tady napsal co jsem zkusil!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Do ventilátoru pod pylový filtr a tu klimu a ventilátro pusť, neboj nic se tomu nestane. Tu pěnu tam postupně stříkej a bude to dobrý.

Chci taky vycistit klimu na O1 nejakym penovym sprejem. Vycetl jsem, ze idealni je nastrikat tu penu primo na vyparnik a pak i do ostatnich vydechu v aute.

Kde se priblizne ten vyparnik na O1 nachazi, at to nestrikam nekde mimo? Nahmatat ho se asi neda, ze? Nevim, treba pres ten vytazeny pylovy filtr?

Nekde jsem tady jeste cetl, ze by se mel vymenit pylovy i prachovy filtr - neni na O1 tento v jednom (jen jeden nad ventilatorem?).

A jeste jeden dotaz - da se nejak zjistit, ze mi odteka kondenzovana voda z vyparniku nebo zda je ten odvod ucpany? Je to na O1 znatelne, kdyz treba stojim na miste a mam zapnutou klimu? Nikdy jsem si nevsiml, ze bych mel pod autem mokro a nekde neco vyteklo. Kde najdu nejake vyusteni toho kondenzacniho odtoku? Zatim se mi to nepovedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám pre zmenu iní problem. Kúpil som penovy sprej na cistenie klimy znacky MOTIP. Je my jasné kam to treba striekat atd. Problem je vtom.ze v návode na tom spreji je napísané: nezapínat ziadne elektr. spotrebice,lebo hnacím plynom v spreji je propan-butan a je tam nebezpecenstvo vybuchu. Tak teraz mám sprej, ale mám strach pouzit. Nemáte niekdo skusenosti stým sprejom od Motip-u?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...