Přejít na obsah

Loketní opěrka - neoriginál - zkušenosti, montáž


Tamraton

Doporučené příspěvky

Ženě jsem stejnou koupil loni do Focuse (loni na podzim jsme za ni dali asi 3600 :huh:) a žádné závažné nedostatky jsme na ní nenašli. Dokonce je někde označována za nejlepší hned po originálu.

Akorát vzhledem k tomu,že F má o něco menší rozvor než FF, tak nevím, jestli by vzadu přerostlejším pasažérům nevadily ty vzpěry, na kterých je opěrka připevněna. Ale snad ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník

mam taky oroginal a jsem rad ze mam original - v praci ma kluk neco podobneho ale ma to vzadu zeleznou konstrukci k tomu tunelu - tlusta kulatina proste. Humus

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Dnes jsem ptal v origo Škoda na opěrku, kroutili se jako hadi, že prý to nejde, pak teda že možná jo, ale po částech fuck Nabízeli tuto variantu, má s tím někdo zkušenost?

http://www.pafsardice.cz/operky.html

Tak už tuto opěrku mám v autě, mohu jen doporučit. Žádné tyče vzadu, přidělává se na středový panel, montáž za 10 min. zvládne každý, je všelijak nastavitelná, 100 % spokojenost. Jo, a vršek je kožený (koženkový), takže hodně luxusní vzhled. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem ptal v origo Škoda na opěrku, kroutili se jako hadi, že prý to nejde, pak teda že možná jo, ale po částech fuck Nabízeli tuto variantu, má s tím někdo zkušenost?

http://www.pafsardice.cz/operky.html

Mám ve fabii originál "škodováckou" loketní opěrku, mimochodem, je stejná jako se montuje do A4, A05 (OCTAVIA I, Fabia II a ROOMSTER). Dodělávaná v škodaservisu, cena kolem 4000,- s prací. Origo opěrka je bytelná, s kovovu kostrou, klidně si na ni sednu (78 kg) :-)). Mám ji v autě snad 3 roky. Uvažoval jsem i o "no name náhražkách", ale plastová konstrukce a hlavně upevnění pouze pár šrouby do měkkého plastu mne od této volby odradilo. Škodovácka opěrka je ukotvená "na fest" šrouby páky ruční brzdy.

Bohužel, dnes jde "Bedrich" z domu (ne z důvodu opěrky) tak nedám foto. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už tuto opěrku mám v autě, mohu jen doporučit. Žádné tyče vzadu, přidělává se na středový panel, montáž za 10 min. zvládne každý, je všelijak nastavitelná, 100 % spokojenost. Jo, a vršek je kožený (koženkový), takže hodně luxusní vzhled. :palec2:

Môžeš prezradiť cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...