Přejít na obsah

Škoda sraz Přerov


juris

Doporučené příspěvky

Jo kluci, vám je hej. Vy už spinkáte. Ale já jsem do teď řešil s dopravákama nehodu! Nějakej debil mám s š 120 napálil do baráku tak, že se dům zatřásl a ujel. To že při tom rozsekal telefonní rozvaděč mi moc nevadí. Kua, ještě že jsem tam neparkoval autem, bylo by na sračky.

Je mi fakt divný, že po takové šupě ta škodárna s tekoucím chladičem byla vůbec schopná odjet!

PS: teď ráno jsem se na to znovu díval. Je tam lak ze tm. zelené š 120 a myslím, že vím čí to auto je! Stopa vody z chladiče vedla k domu nedaleko. Ještě v noci ten majitel tvrdil, že tohle auto není doma. Ale policie si auto chce dnes prohlídnout a vyfotit, ať je poškozené, nebo ne.

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem taky dorazil domů. Zítra kdyžtak dejte nějaký fotky. Taky jsem červenej jak od moře. Rád jsem Vás všechny poznal.

Frčel jsi domu teda fest, jsem tě viděl, když jsem jel znova do Olmíka na Simpsnovy ve filmu, pěkně si to protáhnul :)

Jenom trošku jsem to polechtal. Lepil se na mě tuningový golf, tak jsem mu musel ukázat, jak jede octavie RS. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak srázek opravdu super. :palec2:

2BadyS: Moc gratuluji ke 2. místo. To auto si to opravdu zaslouží, je moc pěkný!!! :specool:

2Rolbar: Díky za předělání podsvitu. Před chvílí jsem se vrátil z výletu a je to nádhera!!! :worthy

2Milan: Kurňa, Milo, to je pech!!! Máš fakt štěstí, že jsi tam neměl auto. Kdyby se soused nějak vykrucoval, tak mi dej vědět a podáme si ho!!! :kol-137:

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jednou diky vsem zucastnenym za skvelou akci, specialne Milanovi za jakousi organizaci - Milo jinak doufam ze ta bouracka dobre dopadne a ze to ten chuj pekne vsecko odnese,JogoFogovi za pozvednuti akce na mezinarodni uroven a taky Lubemu za moznost nechat prolist a osahat tu svoju RS krasavicu -_-

A samo Badovi za 2. misto v oldskůlu :) - ale urcite by si zaslouzil post nejvyssi

Fotky jeste stale nemam zpracovany tak vydrzte.Stejne se tentokrat nejak nepovedly :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martasi pekne fota!!!

Vidim ,ze jsi blejsknul i rapídka znameho Pitryse:) to je ten modry nablejkskany...

ja mel na 60% dojet tady v tomhle se znamym,nakonec to bohuzel nevyslo :(

Tak to je fakt škoda, že jsi nepřijel. Taková kára by tam zapadla!!! :palec2:

prave ze znamy karkou tam byl,ale vis jak jsem ti psal ,ze se mi to prekryva s tou vikendovkou u vody?.,tak to bylo ono....sna dse na dalsim srazu nekde stretnem...

jinak jedu asi s kamosema do kopru 8.9 tak kdyby neco uvidime se tam:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martasi pekne fota!!!

Vidim ,ze jsi blejsknul i rapídka znameho Pitryse:) to je ten modry nablejkskany...

ja mel na 60% dojet tady v tomhle se znamym,nakonec to bohuzel nevyslo :(

Tak to je fakt škoda, že jsi nepřijel. Taková kára by tam zapadla!!! :palec2:

prave ze znamy karkou tam byl,ale vis jak jsem ti psal ,ze se mi to prekryva s tou vikendovkou u vody?.,tak to bylo ono....sna dse na dalsim srazu nekde stretnem...

jinak jedu asi s kamosema do kopru 8.9 tak kdyby neco uvidime se tam:)

Tak tam asi nepojedu, měl bych být ten víkend mimo ČR, ale chtěl bych jet do Vyškova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...