Přejít na obsah

Škoda sraz Přerov


juris

Doporučené příspěvky

Dorazim take, muzete me drzet misto=))

Hoooj tak ja asi pojedu taky no.Sice nic moc nobl na mem aute neni ale aspon se podivam.Nejede se sprint??? Ze bych prohnal saze z vyfuku?

tak zrovna o tomhle tento sraz není, bude jízda zručnosti na malým plácku, jinak žádný kraviny s autama :p

heh o tomhle jsem ani nemluvil.Ja autem jezdim max jen sprint.Z kravin jsem uz vyrostl. :p jen jsem se zeptal, nic vic. :feve:

Voe, dnes jsou IN jen plastaci a svisteni po dalnici na hranici limitu=)))))))))))))))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dorazim take, muzete me drzet misto=))

Hoooj tak ja asi pojedu taky no.Sice nic moc nobl na mem aute neni ale aspon se podivam.Nejede se sprint??? Ze bych prohnal saze z vyfuku?

tak zrovna o tomhle tento sraz není, bude jízda zručnosti na malým plácku, jinak žádný kraviny s autama :p

heh o tomhle jsem ani nemluvil.Ja autem jezdim max jen sprint.Z kravin jsem uz vyrostl. :p jen jsem se zeptal, nic vic. :feve:

Voe, dnes jsou IN jen plastaci a svisteni po dalnici na hranici limitu=)))))))))))))))))))))))))

Taky si rikam.Nejdriv kecy ohledne sprintu a pak napise ze jede po dalnici 180???Jsem se k tomu ani nechtel vyjadrovat.Nj nekde jede na max v uzavrenem prostoru a nekdo se nahani s casem po dalnici. Jinak v sobotu jsem tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro moraváky navrhuji sraz u Globusu v Olmíku, na čase se pak domluvíme ;)

Od Bolky přijede Stihacka a já od Uničova, Matys06 z Olmíku a další, kdo se přidá

4VitaP: jestli pojedeš přes Olmík, tak by jsi se mohl přidat ;)

To by šlo. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si rikam.Nejdriv kecy ohledne sprintu a pak napise ze jede po dalnici 180???Jsem se k tomu ani nechtel vyjadrovat.Nj nekde jede na max v uzavrenem prostoru a nekdo se nahani s casem po dalnici. Jinak v sobotu jsem tam.

já sem první nejel prdelko, tak se zdrž komentářů fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucííí sériovky, neblázněte. Četli jste hlavní stránku srazu? Druhá věta zní:

Přijet mohou všechny vozy škoda, tuning není podmínkou.

Já též nemám tuning jako Rabbit a jedu. :)

a co mám řikat já, já to mám složený jenom ze seriových dílů :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dovolím si organizovat sraz u Globu v Olmíku

Kluci, hlavně navrhněte čas, v kolik, celá akce začíná v 7h, což se mi zdá docela brzo, v kolik tedy????

Záleží, jak to budeme mít s místama

Zatím tedy Olmík Globus - rolbar, stihacka, Matys06, VitaP, ?Lube?

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dovolím si organizovat sraz u Globu v Olmíku

Kluci, hlavně navrhněte čas, v kolik, celá akce začíná v 7h, což se mi zdá docela brzo, v kolik tedy????

Záleží, jak to budeme mít s místama

Zatím tedy Olmík Globus - rolbar, stihacka, Matys06, VitaP, ?Lube?

A co Milan II ? Ten se nějak neozývá... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dovolím si organizovat sraz u Globu v Olmíku

Kluci, hlavně navrhněte čas, v kolik, celá akce začíná v 7h, což se mi zdá docela brzo, v kolik tedy????

Záleží, jak to budeme mít s místama

Zatím tedy Olmík Globus - rolbar, stihacka, Matys06, VitaP, ?Lube?

A co Milan II ? Ten se nějak neozývá... :(

Čau Viťo, Milan jede na 100% i s Tomem "Planetou". Jen si asi nečetl aktuální příspěvky. Já s tím Globusem souhlasím a myslím, že se to bude hodit i Milanovi. Kecáme spolu každej den, protože mi bude předělávat předek, tak s ním kecám skoro furt a ladíme datajly. Ale do Přerova to ještě mít hotový nebudu, takže taky nic moc úpravy. Ale neřeším to, slezem se a zase pokecáme, uděláme nějaký fotky a budem se těšit na další srazík. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže na tom Globu v Olmíku by jsme se shodli, teď čas, co navrhujete??

budu sem vypisovat návrhy:

stihacka 9-10h

rolbar 9h

Matys06 xh

Lube ?

VitaP xh

Tak mně je to celkem jedno, mám to kousek :p

Přizpůsobím se většině, takže asi v těch 9 :palec2:

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych reagovat na některé nejasné dotazy.

Sprinty jsou bohužel v tomhle areálu nereálné,je to dan za to že se akce koná v klidném a myslím ůtulném prostředí výstaviště,kde mnozí uvítají to,že tam prostě nejde jezdit mezi auty jako hovado a někoho ohrožovat,tak jak to všichni známe z letišt apod.

Připravili jsme jen krátký slalom,ale tam je trošku problém z povrchem,takže pro žehličky to nebude :o(

A věčné téma: mám jen seriovku...

...sakra chlapy já to dělám pro fandy značky a je uplně jedno jestli máš seriovou Fábku,kilo,nebo totálně překopaného Rapida :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže na tom Globu v Olmíku by jsme se shodli, teď čas, co navrhujete??

budu sem vypisovat návrhy:

stihacka 9-10h

rolbar 9-10h

Matys06 9h

Lube ?

VitaP xh

Také se podřídím většině. Ale ta devátá je tak akorát, protože než se sejdeme, bude deset ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jel bych,ale budu asi v praci,uvidime,kdyztak si vas u globu najdu..Poznate me ,ze budu mit parek v rohliku v ruce...snidane.... a prijede se mnou 110kocicek,jen pro mou soukromou potrebu...

a Gambáče v druhý ruce :palec2:

no spíš Litovel,ale někdo musí ty kočičky kočírovat... :band

Ty bys zrovna přijet mohl. V Litovli jsem asi tak 4x do týdne a ještě jsem tvoji káru neviděl!!! :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych reagovat na některé nejasné dotazy.

Sprinty jsou bohužel v tomhle areálu nereálné,je to dan za to že se akce koná v klidném a myslím ůtulném prostředí výstaviště,kde mnozí uvítají to,že tam prostě nejde jezdit mezi auty jako hovado a někoho ohrožovat,tak jak to všichni známe z letišt apod.

Připravili jsme jen krátký slalom,ale tam je trošku problém z povrchem,takže pro žehličky to nebude :o(

A věčné téma: mám jen seriovku...

...sakra chlapy já to dělám pro fandy značky a je uplně jedno jestli máš seriovou Fábku,kilo,nebo totálně překopaného Rapida :o)

Promin, ale otazka jestli budou sprinty se me nejevi jako nejasna!!

Jinak mas pocit, ze sprinty jazdi hovada??????Bohuzel, mam jen seriovku na sprinty, ale nepripadam si , ze by jsem se citil u tech sprintu jak HOVADO!!!!Bohuzel, nekteri si porovnavaj auta na sprintech, (podle tebe hovada) a nekteri na podnosech(podle tebe lide tveho gusta)

Jinak ja ani mozna jini nevi, zda to teren dovoluje , nebo ne, jen padla otazka zda jsou tam sprinty, zac je nemusis nazyvat hovady!!§

Diky

PS:jinak fanda znacky , muze byt i to hovado s autem na sprinty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...