Přejít na obsah

Škoda sraz Přerov


juris

Doporučené příspěvky

Tak přikládám fotku výstaviště. Tam kde je ta červená šipka, tak to by mělo být to místo, kde bysme měli stát. Milan si dnes během odpoledne pročte svého maila a zjistí, jestli nám místo organizátoři přiklepli nebo ne. Každopádně sem dá info, kde se tedy bude stát. Je to jen orientační foto, pro představu areálu a umístění aut.

post-6110-1187349778_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do kolika musím zaparkovat?? a v kolik tam tak budete...

zdarec kluci,

s časem vašeho příjezdu si nějak nedělejte starosti! Mám rezervovaný místa a ty tam budou!!!! A přesně tak, jak už bylo napsáno o pár řádků výš, pořadatelé o tom ví. Tak že vás na plac nasměrují, nebojte...

Pro ty, co se ještě dnes před odjezdem dostanou na net, můj tel. je: 776 702 065 (help linka)

PS: i v Olomouci už prší! Leštil jsem auto, přehodil jsem 2 kola (z pleců po STK) a už jsem to nestihl ani schovat do garáže....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice už neprší, ale odpolední leštení je v háji :feve: Zítra bude ale počasí určitě gut :palec2:

Tak v Olomouci už je lehce poprchá, tak snad už to bude O.K. Umyté auto v garáži nemám a už to nemá ani cenu. :feve:

Asi si zítra přivstanu a něco s tím ještě udělám. Asi lehký oplach a utření do sucha. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ano :wallbash: Bruntál - déšť! Nejhorší je, že na myčku nemůžu, kvůli čerstvému laku na lištách a tak se budu modlit :worthy aby to do rána přestalo a uschlo.

Kluci, pokud se nestane nic cestou tak lehounce po osmé jsem u Globu tak mi neujeďte. ;)

Editováno: , autor: VitaP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufff, spocenej jsem až na řiti, čistím, leštím a pigluju. Pořád ale trochu prší, tak že se možná dřu úplně zbytečně. Nejvíc mě štve, že se na tento Škoda víkend rychtuju už dva měsíce! A až je to tady, tak fakt začne pršet. Když jsem kopal výkop na kanalizaci, tak bylo přímo na chcípnutí 36°C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...