Přejít na obsah

Škoda sraz Přerov


juris

Doporučené příspěvky

No asi budem sam. T

ak by ste mi mohli chytit miesto ako cestny clen Skodafora zo Slovenska.

-_-

Možná že v Přerově budeš z SK sám, ale o to víc budeš mít okolo sebe "českých" kolegů!! To jde ne?

Tak co Milo, jak to vypadá, kolik nás už je, co bude mít fleka v našem hloučku??? :)

asi jsi chtěl napsat DAVU a né hloučku :D

v tu sobotu budu u Globusu první, páč nebudu moct dospat :w00t1:

Zatím to vypadá na hlouček. :) Však taky budeš čekat na Stihacku, co?

Se ještě uvidí, jestli bude čekat, abych nakonec nečekal já na vás, jen tak pro nic nemám nick stihacka.

Pokud tam budeš dřív, to bude jen dobře!!! :palec2:

Když jsem pročítal tuning kluby tady v Olomouci, tak mají všichni odjezd už v 7 hodin. Nedokážu si to představit, jestli třeba nebude fronta u vjezdu do areálu. Každopádně přijedu na těch 8 ke Globusu, srazím se s Milanem a vyrazíme. Kdo bude chtít, tak může hned jet s náma. Je fakt, že pokud to někdo bude chtít stihnout, tak si to zařídí, ale 10 hodin je fakt už pozdě. ;)

Jasný, těch 9-10 byl jen návrh, když se domluvíme tak se budu snažit tam být třeba i dřív, přece jenom to mám 200km...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný, ten odjezd mě a Milana je proto, aby jste vy měli fleky, až dorazíte. Dnes je už načase, aby jste znovu napsali, kdo všechno chce flek!!!

Místo bude, ale rozhoduje počet aut. Udělám malý seznámek o kom vím, že bude chtít místo.

Znovu jsem to vše pročetl a vyšel mi tento seznam. Píšu jen ty, co napsali, že chtějí místo.

MilanII

Matys06

Planeta

Luvirs

VitaP

Rolbar

Stihacka

Jogofogo

Dundee

Grygy

Lube

BadyS

Kdo tu není napsaný, tak se omlouvám, že jsem třeba zapomněl, ale napiště a já budu seznam doplňovat.

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi budem sam. T

ak by ste mi mohli chytit miesto ako cestny clen Skodafora zo Slovenska.

-_-

Možná že v Přerově budeš z SK sám, ale o to víc budeš mít okolo sebe "českých" kolegů!! To jde ne?

Tak co Milo, jak to vypadá, kolik nás už je, co bude mít fleka v našem hloučku??? :)

asi jsi chtěl napsat DAVU a né hloučku :D

v tu sobotu budu u Globusu první, páč nebudu moct dospat :w00t1:

Zatím to vypadá na hlouček. :) Však taky budeš čekat na Stihacku, co?

Se ještě uvidí, jestli bude čekat, abych nakonec nečekal já na vás, jen tak pro nic nemám nick stihacka.

Pokud tam budeš dřív, to bude jen dobře!!! :palec2:

Když jsem pročítal tuning kluby tady v Olomouci, tak mají všichni odjezd už v 7 hodin. Nedokážu si to představit, jestli třeba nebude fronta u vjezdu do areálu. Každopádně přijedu na těch 8 ke Globusu, srazím se s Milanem a vyrazíme. Kdo bude chtít, tak může hned jet s náma. Je fakt, že pokud to někdo bude chtít stihnout, tak si to zařídí, ale 10 hodin je fakt už pozdě. ;)

Jasný, těch 9-10 byl jen návrh, když se domluvíme tak se budu snažit tam být třeba i dřív, přece jenom to mám 200km...

To je jasný, ten odjezd mě a MIlana je proto, aby jste vy měli fleky, až dorazíte. Dnes je už načase, aby jste znovu napsali, kdo všechno chce flek!!!

Místo bude, ale rozhoduje počet aut. Udělám malý seznámek o kom vím, že bude chtít místo.

Znovu jsem to vše pročetl a vyšel mi tento seznam. Píšu jen ty, co napsali, že chtějí místo.

MilanII

Matys06

Planeta

Luvirs

VitaP

Rolbar

Stihacka

Jogofogo

Dundee

Grygy

Kdo tu není napsaný, tak se omlouvám, že jsem třeba zapomněl, ale napiště a já budu seznam doplňovat.

Čus,namně si uplně zapomněl!!!!!!!!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedu taky, ale ten čas pro mě nereálný (jedu z jihlavy), tak se snad uvidíme tam, budu v přestrojení, červená 1000MB - OVB XXXX tak mě kdyžtak odchytněte :-)

Čau, nechceš držet taky fleka?

jasny, kdyžtak jo, snad mě jinam nenaženou :)

Tak jsi na seznamu. Snad tě naženou k nám. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.. vše naznačuje, že má účast je potvrzena. Pojedu od Ostravy... tak kam se mám pak řadit?? Nebo se ještě scuknem před vjezdem do areálu??

Čau, trefíš v Olomouci ke Globusu?

To by měl 40km zajížďku a to je myslím docela dost. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.. vše naznačuje, že má účast je potvrzena. Pojedu od Ostravy... tak kam se mám pak řadit?? Nebo se ještě scuknem před vjezdem do areálu??

Čau, trefíš v Olomouci ke Globusu?

To by měl 40km zajížďku a to je myslím docela dost. :wacko:

No jo, on vlastně může uhnout u Lipníku přímo na přerov :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže znovu sem dávám seznam žadatelů o místo na srazu v Přerově. Dnes to Milan bude nahlašovat organizátorům.

MilanII

Matys06

Planeta

Luvirs

VitaP

Rolbar

Stihacka

Jogofogo

Dundee

Grygy

Lube

BadyS

Takže je to celkem 12 místeček :)

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže znovu sem dávám seznam žadatelů o místo na srazu v Přerově. Dnes to Milan bude nahlašovat organizátorům.

MilanII

Matys06

Planeta

Luvirs

VitaP

Rolbar

Stihacka

Jogofogo

Dundee

Grygy

Lube

BadyS

Takže je to celkem 12 místeček :)

SUPER! Už se těším! A je to tedy definitivně "Doktore, řekli sme bez bab!"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi !!! To nik viac nejde???.

Takže znovu sem dávám seznam žadatelů o místo na srazu v Přerově. Dnes to Milan bude nahlašovat organizátorům.

MilanII

Matys06

Planeta

Luvirs

VitaP

Rolbar

Stihacka

Jogofogo

Dundee

Grygy

Lube

BadyS

Takže je to celkem 12 místeček :)

SUPER! Už se těším! A je to tedy definitivně "Doktore, řekli sme bez bab!"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi !!! To nik viac nejde???.
Takže znovu sem dávám seznam žadatelů o místo na srazu v Přerově. Dnes to Milan bude nahlašovat organizátorům.

MilanII

Matys06

Planeta

Luvirs

VitaP

Rolbar

Stihacka

Jogofogo

Dundee

Grygy

Lube

BadyS

Takže je to celkem 12 místeček :)

SUPER! Už se těším! A je to tedy definitivně "Doktore, řekli sme bez bab!"?

Určitě nás bude víc, tohle je jen seznam na rezervaci místa. Někteří rezervačku asi nechtěli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...