Přejít na obsah

Jakou máme barvu laku karoserie?


koblih

Doporučené příspěvky

To je ta spravna farba canario! :clap: A jasne ze patris medzi nas! -_-

No vies,povodne som chcel tiez tu modru,ale po mesiaci cakania mi bolo povedane ze este dalsie tri budem cakat,lebo ze nestihaju pre velky zaujem,tak som tu svoju objednavku stornoval a zobral co mali naskadane uz tu.A ta capucino bola to naj co mali. A hlavne,nemusim to tak casto umyvat.... :) ma skoro taku istu farbu ako prach co tu na to auto vecne sada..... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spočítal jsem barvy u registrovaných členů klubu (ke dni 19.9.07):

1. Modrá Ocean (výrazně vede s počtem 22 vozů)

2. Béžová Cappucino (12)

3. Červená Corrida + Zelná Olive (po 10)

4. Šedá Antracite (7)

5. Bílá Candy (5)

6. Černá magic + Červená Flamenco

7. Modrá Dynamic + Šedá Satine

8. Modrá Storm + Modrá Polar

9. Zelená High.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsme kupovali skladovku. Zene se libila modra polar, ale zbyla na nas zelena olivova.

Po zkusenostech musim rict super barvicka, neni na ni vubec videt prach a dalsi zachyceny bordel. Auto temer nemyji a vypada porad dobre (aspon z dalky), nesmi se o nej clovak vsak otrit.

Ale jak vidam cervene provedeni na silnici, tak musim uznat ze je pekne.

Avsak hlasuji pro zelenou olivovou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsme kupovali skladovku. Zene se libila modra polar, ale zbyla na nas zelena olivova.

Po zkusenostech musim rict super barvicka, neni na ni vubec videt prach a dalsi zachyceny bordel. Auto temer nemyji a vypada porad dobre (aspon z dalky), nesmi se o nej clovak vsak otrit.

Ale jak vidam cervene provedeni na silnici, tak musim uznat ze je pekne.

Avsak hlasuji pro zelenou olivovou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsme kupovali skladovku. Zene se libila modra polar, ale zbyla na nas zelena olivova.

Po zkusenostech musim rict super barvicka, neni na ni vubec videt prach a dalsi zachyceny bordel. Auto temer nemyji a vypada porad dobre (aspon z dalky), nesmi se o nej clovak vsak otrit.

Ale jak vidam cervene provedeni na silnici, tak musim uznat ze je pekne.

Avsak hlasuji pro zelenou olivovou!

....to je ma rec.... ;) ....a navic si myslim, ze to je mozna jedna z nejlepsich barev na stribrne doplnky Milotec.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak pánové, věřte nebo ne, o víkendu jsem s manželkou jel do Prahy, a z nájezdu od letiště Ruzyně na mě vybafl Roomster, zařadil se přede mě. A POZOR !!!!!!!! BARVA Byla TATO: ŽLUTÁ

Tož předpokládám, že to byla folie, Romča byl firemní. :)

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žlutí Roomsteři jsou jen folie. Jel jsem už v několika a zjistil jsem (jak snadno, když je člověk uvnitř, že?), že se jednaá o bezpříplatkové verze Modrá dynamic (viditelné v okolí oken a těsnění dveří). Auto je polepené tapetou. Jedná se o zakázkové polepy pro taxislužby, modré anděly a kurýrní společnosti. Musím říct, že se s tím poradila (pravděpodobně Škoda Auto) chytře, aby nemusa na pásech dávat vzniku nové barvě, která by se zřejmě prodražila. Všimněte si, že některé verze jsou výbavy Roomster (černá zrcítka) a některé vozy Style. Tato výbava je často kombinovaná pro zákazníka, aby byl o to víc uchvácen z Roomstera, o panoramatické střešní okno. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...