Přejít na obsah

Xenony


TomV

Doporučené příspěvky

v roomstru mám taky hid h7 6000k když bylo zapnutý denní svícení výbojky vydržeky cca 14dní tak sem je úspěšně reklamoval nyní mám denní svícení vyplé a zatím je vše ok :palec2: jinak na mne nikdo nebliká že bych oslňoval je to vizkoušené s kamarády

Ale Hujere co ta hrubka :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ake vysoke odborne znalosti preboha na to treba ?

-Pozriem ci ma funkcne ostrekovanie, ak nie, situacia je jasna

-Prikazem zapnut a vypnut, svetlo a situacia je jasna

-Pozriem ci ma rucne nastavenie svetie a situacia je jasna

Uz len vypisat blocek a nevratit technicak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny nadšence co se chystají namontovat do projektorových světel HID xenony. Pokud máte příplatkové natáčecí světlomety tak si těma HIDkama poškodíte řídící jednotku světel, která ovládá to natáčení a světla se Vám přepnou do nouzového režimu a pak když tam vrátíte žárovky. Tak už neuvidíte vůbec nic. Světla se sklopí a skříží přes sebe a neustále hlásí poruchu žlutá blikající kontrolka.

Jinak nová tato ŘJ stojí 3 658,- Kč a to bez práce.

Tak si to nejdříve rozmyslete jestli se to vyplatí zkoušet, protože jsem je dal ze svého a se zárukou mě prodejce zklamal s tím, že nejsem první komu se to stalo,že byla jednotka odpálena přepětím ze startovacího trafa (balastu) těch HIS světel.

Ještě jednou připomínám, že se tento problém týká pouze natáčecích světlometů, které jsou vždy za příplatek!!!

Editováno: , autor: OXBOW 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave o tom, ako vyriesit tieto "odpalovania" sa hovori aj v teme o odidenej kontrolke na pristrojovke. Uz som pridal aj nejake prve schemy, dalsie budu po schvaleni od autora.

Osetrit sa to da, problem je v tom, ze ti, co predavaju HID sady su "posuvaci skatuliek" a nie elektrikari, takze to je blbo navrhnute (rozumej: setrili sme ako sa da, ved chvilku to fungovat bude...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau lidi potřebuju radu, před měsícem jsem dal xenony H7 6000k do Fabie II ale po 14 dnech mi začlo dělat problém levé světlo. Někdy naskočí někdy ne. Stalo se Vám to někomu? Nevíte co stim?

Už sem byl v obchodě, kde sem to kupoval a dal mi tam tedka navíc nakej kabel, co mi má pomoct..bohužel to stále blbne :( už sem z toho fakt vyřízenej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim .. přečetl jsem celou diskuzi a jsem z toho paf :-D .. mam obycejné světla v F2 .. Parabola... a mam natačení světlometu . .pouze nahoru a dolu takze bych potreboval radu co se stane kdyz tam dam bixenony . .vypali se mi taky to natacewni ci ne ?? bo pali se to jen u projektorech ?? a taky by mě zajimalo co se stane kdyz přepnu na dalkova svetla .. vypali se nebo to bude fungovat ?? diky za odpoved ..

post-17908-1230932159_thumb.jpg

post-17908-1230932167_thumb.jpg

post-17908-1230932173_thumb.jpg

Editováno: , autor: Promy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri svetlách ktorým sa nastavuje len vertikálny sklon a nie horyzontálny problém nieje, neni tam RJ na to.

No budeš musieť torchu zmeniť kabeláž nakoľko pri prepnutí dialkových sa ti clonítko posunie ale výbojka zhasne.

Je to preto aby si v H4ke nesvietil oboma vláknami naraz dlhú dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...